Zobratiť výsledky ankety: Kto vyhraje server?

Počet hlasov
110. Nemôžete hlasovat v tejto ankete
  • O.O.T, =R=, EoW, Revenge.....

34 30.91%
  • Chaoz, ?Chaozz, Chaozzzz, ?Demons, LZ.....

36 32.73%
  • Hau, L3G3NDS, DEMONTA, LEGENDS.....

21 19.09%
  • niekto iny.....

19 17.27%
Strana 12 z 17 PrvýPrvý ... 234567891011121314151617 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 111 do 120 z 161

Téma: Vitaz servera..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Citovať Originál od dano1002 Zobraziť príspevok
    =R= nespolupracuje s WSW ak si si nevsimol...Tak neviem co tu kecas nezmysli...
    neviem, ci nevies citat, ale cele forko presviedcas o tom, ze bud fakt nevies, alebo si melies furt svoje, ale tie nezmysly su ad1 s Y na konci a ad2 su offtopic ako brno

pre vsetkych:

zaujimavy vyvoj, povedal som, ze japan cita statistiky povrchne a uviedol som priklad na off tabulkach (a tykalo sa to LEN off, LEN oot a LEN porovnatelneho poctu clenov inych aliancii), nahle z toho je tu flame cez par stran o tom, ze r a oot spolupracuju na def akciach a ze su odkazane same na seba (co okrem toho, ze sa mojeho prispevku vobec netyka, je uz len podla spojenectiev oot navyse aj nezmysel, kedze maju viac spojok nez sa tvaria) ale budiz, flamujte sa nadalej, kto vie citat, pomysli si o vas svoje, kto nie, ten je clenom oot alebo r
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa c!n0
    Registrovaný dňa
    10.01.2010
    Lokácia
    DK

Povodný

POčkáme si pekne do konca.. A som už teraz zvedavý ako to dopadne..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

ja ti poviem uz teraz ako to dopadne.

niekto postavi DS na 100, pride mu trapny vysledok a gratulacia, server sa skonci a restartne a po 2 mesiacoch nikto nebude vediet kto pre boha ziveho vyhral predoslu sk1.
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2009

Povodný

je to smutne ale je to tak
    Hažo z učtu BoB (sk4)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

No ja si pamätám aj minulú, aj pedminulú, ale ako som už spomínal niekde, výlety do zoo ani autíčka sa za výhru nerozdávajú

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.12.2009

Povodný

ja si na prvu sk1 pamätam velmo dobre a dokonca sa aj stretavame či real ako aj tu na serveri..
    tato hra je pre zabavu a hlavne pre ziskanie nových kontaktov a nielen o postavení sprosteho DS
    Naposledy upravil Shanna; 17.01.2010 o 23:11 Dôvod: zbytocne citovanie
    SK5 - D-tox
    SK1 - Fercam

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

no poa oot uz nieje oot alee len meno relane meno je niopolosis ali
    nechapem jak hrac ako gaby a zmurko a roker sa dokazu na toto pozerat na hanobenie znacki oot ty boli oot v prvom veku teraz je to vazne nicopolis ali

pre miska z odb vi ste mali nikopolisovi len dakovat ved on rozhadal celi server nahuckal proti oot

nano ma pravdu je vela ali co sme rozbili ved otom znacia aj medaile

ps oot je zbierka asi 20 hracou z visnich nikopolis drzi kvoli popke aby sme boli prva ali

do oci to nepovie ale je to tak

ak nehras podla jeho pravidiel tak ta oznacija za speha a dnes som bol z cezarkom dohodnuti ze som nexal of stava sa pekni pokus cezarko treba uznat

oot je par hracou co su fakt dobri vedia hrat ale xces daco z organizovat alen sa to ...

daka nikopolisovi aj tak je frajer dokazal rozbit pekne oot si kral nikopolis nie hrac ale lama
    pisal hoblit

ps o wsw som nieco pocul a preto som do wsw isiel ked bol midgard na dovolenke chaoz planoval akciu na mida cela def bola u mida sak malo defu podotikam tak nicopolis zatklol posledni klinec do rakve oot a bez akeho kolvek hlasovania
    dal snimi spojko v tej ali je kazdi farma dali midovi 5k defu je vela a preto je snimi spojiko to vela ludi z oot nevie revenge a eow dali spojko len z respektu jedine koho som ukecal je ali r

tip na vitaza ked z uctu midgarson vipadne nikopolis tak oot

ak nie verim ze r ale je to 50 na 50 z choaz

najlepsia ali na sk1 je xlrm ty hraci robia zazraky
    Naposledy upravil Shanna; 19.01.2010 o 14:00

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

opomenuc to ze sa to po tebe velmi tazko cita budes mat asi pravdu vsetko sa zacalo tym zafakovanim artefaktov....spojko s revenge fakt nechapem kedze ti uz viacmenej su minulost eow tam bude par peknych buracixch armad....a R....ti si podla mna budu aj tak stavat nakoniec vklastny div.....a este PS na zaver myslim ze z tohto tvojoho prispevku nebude par ludi velmi nadsenych
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

nie nie, ja s hoblitom uplne suhlasim...takto sa len vsetci porozbijame navzajom a vitazne z toho vyjde 3 strana ktora zatial sa nezapojila do akcii ( do akcii kde by stratili velke offky) teda aliancia XLRM...je tam vela dobrych a kvalitnych hracov...z tej aliancie tipujem ze pojdu cca 4 katovacky na div...uvidime ako to dopadne...a urcite bude R stavat vlastny div, o tom nepochybujem...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Musim uznat ze aj ja som mal mozno problem precitat co hoblit pisal ale celko s nim suhlasim...napisal vsetko to sa napisat dalo.
    Danoo - sice mame armady ale moc sa asi nechystame na DS.

Strana 12 z 17 PrvýPrvý ... 234567891011121314151617 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania