Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 30

Téma: Div sveta sk5

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.09.2009

:D

Citovať Originál od lukasloco1 Zobraziť príspevok
    pekne druhy ho mal na 9 a ty na 100
    mne sa raz podarilo mal som na 99 a druhy na 37
    pekny ucet aj army ok a ked som pozeral reporty niektore boli pekne a v niektorych velke skody napachane
    hm..neviem ci si ty taka lama alebo si myslis ze ostatny su take lamy aby uverili tomuto..ale ajtak,na akom servery to bolo?ked si sa v oktobri pytal ako zacat za rimanov (link na ten topic http://forum.travian.sk/showthread.php?t=7716&page=2 ) tak musis mat slusny potencial aby si za necele 3 mesiace nazbieral tolko skillov..angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

pekný klamár ! píše tam,že to hrá 0,5 roka a bola to pre 3mesiacmi a za taký čas sa odohrá akurát tak speed a pochybujem,že by staval div a ešte s takým náskokom.
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

naskok bol velky vdaka tomu ze drobcovi 4hod pred skoncenim serveru HRAC MELO z aliancie HAKA (spojenecka aliancia) zbural natarku
    dodavam ze hrac melo bol vo vedeni aliancie HAKA

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

Tak jsem se konecne mohl podivat,jak to tam vypadalo.ucet wrah a drobec zc,byli ve velkem naskoku,pac je drzeli nej aliance na serveru,ostatni byli prubezne katovani,tak nemeli konkurenci.jen skoda,ze se nekteri jejich spojenci neodvazili je bourat,az na melo,kterej sundal div drobec zc par hodin pred koncem.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

hej strasna odvaha bradek melo ako zakladatel a vodca aliancie haka mal informacie ze z DS u drobca sa drzala neskor len obrana proti natarom a proti prebrati natarky myslim ze sa odtial presovala neskor aj obrana do DS wraha

MELO sa odvazil az potom zautocit na ten DS ale aj tak si myslim ze je to zrada aliancie HAKA a preto by nemala byt zaclenena do vitazneho timu myslim si ze haka nemala byt spojencom (partnerom) Aliancie a AFH
    urcite by sme to zvladli aj bez nich ale o tom ozeme len polemizovat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

A neni to odvaha?uz jen proto,ze se pak o nem pise,jak se pise.byla to jeho volba,ale nemuzes kvuli nemu snizit zasluhy haka,urcite tam posilali defku a surky,jako kazdy spojenec.
    Fuj,zastavam se hakacu a to jsem je v lasce vubec nemel.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

to musela byt nuda ked taky velky naskok..Ale inak Velmi dobre
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Xg4mrz
    Registrovaný dňa
    28.11.2008
    Lokácia
    Doma

Smutný

no keď som videl že tam skončilo 920 hráčov, tak ma až pri srdci zabolelo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa maniak of travian
    Registrovaný dňa
    28.04.2009

Povodný

920 hracov skoncilo preto lebo po vojnach sa mnohy skatovany hraci zmazali aby neboli farmeni ale aj ja som rad ze to uz skoncilo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.09.2009

Povodný

dobre ze som sa pred artefaktami zmazal,nudnejsi server som nezazil

Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania