Strana 11 z 21 PrvýPrvý ... 234567891011121314151617181920 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 101 do 110 z 206

Téma: Kto s koho ???

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2010

Povodný

jim. a utocit na deffkara ktoy ma 2k pop to je uz hrdinstvo coo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

inak,som zvedavy,kedy si modi vsimnu danove zbytocne citovanie,ked citoval predchadzajuci prispevok..ja som zato dostal ban a riadim sa pravidlom: ked mne zdochla koza,susedovi nech zdochnu vsetky zvieratka

jimmy,ale no...hadam tu nebudes teraz vyplakavat...taka skvela ally,ako Revenge,mohli u teba urobit beton,ako to urobili u Merela...mne tie utoky na teba pripadaju,akoby si sa na nich len dival a hovoril si,ze to su len fake...ale neboli vies ako sa vravi: ako sa do hory vola,ten druhemu jamu kope...

vsetko zacal Dino,ked sa to skusalo riesit nekonfliktnou cestou,tak ste boli nadychnuty,ze sa vam nic nestane a ako ste dopadli?
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

a aby som doplnil pana sopendzala ...hram to uz nejaky ten piatok a presne ked je niekto frustrovany zacne hovorit o tom ako travian neni cely jeho zivot a podobne

apropo z utokov na teba som sa moc nevytesoval bolo to skor priemne spestrenie pri farmeni vzdy sme vam tam pichli nejake katy aby ste sa nenudili....skor sa vytesujem sz toho ako ste najprv mali plne usta reci ako si preberete nejaku bezvyznamnu dedinku od nasho deffkara a potom z revenge ostalo 8 ludi z toho 4 v crop locku a sefik 3 dni bloknuty
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2010

Povodný to hau

vy ste strasne malo chapave deti, POCHOPTE, ale ze mi je to jedno, ja som na vas nikdy neutocil, ani som sa na nikom neodbavil, ja som si vzdy isiel svojou cestou, nikdy som neziadal o podpory a nikdy som sa nezapojil do ziadnej akcie, ja vazne nemam cas presne na sekundu nacasovat utok, so svojim spoluhracom ako ste to robili vy,
    pre ktorych je travian vsetko a kludne sa logne o 4 rano aby utocil
    neviem kto z nas je na tom horsie, ale ja budem radsej spat ako sa hrat

a este pre sopena , len aby vedel , utocil si medzi sviatkami , pozeral som sa na tie utoky a vedel som ze su ostre a aj tak som nenapisal jedinu spravu, to si dovol, netrapilo ma to , ale tak boli sviatky treba sa venovat rodine a tak, to je ale uplne normalne teda az na ali hau, vy ste sa museli strasne nudit cez vianoce chlapci

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa sadko
    Registrovaný dňa
    24.06.2009

Povodný

jimmy ale veď ty si nedokázal načasovať na reálne rozumný čas ani útoky zo svojich dedín a pri preberaní si prišiel o tľko kecalov ako asi nik na tomto servry, aj s kolegom merelom, bitfighter a rolfík pri tebe sa nasmiali z takých akcií , a teraz ťa tý čo si ich chcel zlomiť farmia, no hanba až za uši

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

jimmyno,dakujem za info,uz viem,ako to u vas chodilo...presne takych hracov mam rad,ze hraju sami za seba,nezapajaju sa do akcii a len sa ukryvaju...radsej si nainstaluj Age of Empires,ty rojko
    jj,medzi sviatkami sme utocili,ale voooobec sme sa nenudili..neni problem sa lognut poobede a poslat utoky,ako bolo vopred dohodnute,a ver mi,ze ja som sviatkoval perfektne
    rano vstavam do prace o 4:00 tak kludne poposielam par utokov,vies?
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

veru zaujímavé čítanie toto tuna... a pointa je kde?
    viete ja som blondína a ešte k tomu od haukáčov, tak treba na mňa pomalšie trošku
    ... ale dobre vedieť, že ste fajn sviatkovali

sadko darí sa?
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.01.2010

Povodný

to sopen:
    nechapem preco ma pises v mnoznom cisle, asi mas respekt tak mi vykas
    ja zas mam rad ludi, pre ktorych je travian vsetkym, a nevedia pochopit , ze niekto to berie ako spestrenie inak vsedneho dna a logne sa 2-3 krat za den
    verim tomu , ze ty sa nenudis nikde, kde je pripojenie na internet a lognut sa poobede , ked nemas cas, je problem, teda pre teba co ma casu dost vela, a travi ho na traviane, to samozrejme problem neni
    a to ze stavas o 4 rano kvoli travianu, no klobuk dole, mne to pride skor smiesne

to sadko: no ale ved to len sveci o tom , ze sa mi to nechcelo casovat, ked som na to nemal cas, ved ja som preberal dedinu od nejakej cistej lamky cely tyzden a vobec ma to netrapiloani som sa nehanbil
    a ty defkari hau co su na okolo si na mna nedovolili poslat ani len fake, kym ma neznicila aliancia hau
    teraz sa mi chcu pomstit, lebo som na nich sem tam zutocil

odkazte norwichovi , ze tie faky co posiela nemaju uz davno zmysel

ale uz koncim , sem nema zmysel aj tak nic pisat , majte sa a opatrne s tym tavianom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

sorry ale toto bude presne ten isty pripad ako jeden hrac v OOT vyznava taktiku to vy ste zavysli na traviane ....apropo zle citas myslim ze sopen tam ma dost jasne napisane ze cstava 4 rano do prace a nie koli travianu ....a ze popri piti kafe posle par utokov myslim neni nic zle (ale mohol by ich posielat viac )
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2010

Povodný

jimmynko ja uz z teba vazne nemozem si uplna lama...
    tak par veci.... ty deffkari ta nefarmili lebo kedze su deffkari tak asi stavaju deffku povacsine a nie su taky hlupucky aby si rozbijali deffku v utoku....
    no a zabudol si tu spomenut ze ked ti vychytali arm tak si zburcoval polku Revenge aby isli znicit 10 hracov s priemerom 1500.... hmmm tomu hovorim dobra taktika.... no ale mas pravdu zastavat sa svojich deffkarov to je blbost
    uz to radsej zrus lebo sa nemozem na to pozerat ako ta rozkradaju hraci s pop 1000

Strana 11 z 21 PrvýPrvý ... 234567891011121314151617181920 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania