Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 31 do 40 z 44

Téma: SK1 Rekapitulacie, gratulacie a citové výlevy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Citovať Originál od Mravec_boss Zobraziť príspevok
    no poznam hoblitka a neni az taka lama. je pravda ze mal aj kus stastia pri artefaktoch, ale klikat vie. mal spehov vsade, asi iba kvoli tomu ho chceli v OOT. zato ze nevie pravopis ma spravne myslenie a vie o celkovom smerovani servera dost vela. len skoda ze hra za OOT..
    Skoda, ze hras za XLRM, hmyzak

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2010

Povodný

najlepsi kamarat v hre toho ani nemam popravde vazim si kazdeho hraca co to hra nezabudajte nerobte tu chybu ako ja je aj real

najoblubenejsi super: je iba jeden a je na tej urovni ako ja mozno lepsi a velmi si vazim hraca se ako sachuje z nicopolisom ja som to bral len moc osobne

najneoblubenejsi super: mh a podrazi co chcu zabit pravdu
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: uz nehra skoda paramor sunsaini a belonka
    najlepsi diplomat :jednoznacne ricardo 17 odb aja
    najlepsi hrac :sexos a blinko pani pred vami som aj ja lama
    najlepsi utocnik: fu tu bi sa dalo rozne spekulovat ale asi dam hrac nicopolis aj ked ho nemam rad
    najlepsi obranca: elven z xlm je to skveli chalan
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej):sas bojuje ako kliest
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej)odrazacka a popkarske setki coo niesu v top medzi ofkarmi je to hra o utokoch nie o popkach napr demonta legends a spol

hraci ktorych odchod bolel najviac:velmi vela ale urcite rikardo 17 velmi potm upadol server a stal sa nudni pre mna

hraci ktorych poznam aj v reale dufam ze sa to znasobi
    ale velmi vela uz cca 40
    najneocakavanejsia udalost na traviane: ze som zistil som fakt zavisli
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor) nebol taki
    najvacsi zavislak: sme setcia kazdi ucet prvej 50 potrebuje zlatki kazdi ucet prvej 150 je zavisli
    najvacsi spekulant
    najvacsia spina a zradca nicopolis
    najvacsia lama:iba jeden je a to nicopolis
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ):jej kde zacat

zacne z ludmi co ma oslovili prvi bosorecka a rikardo krasna spomienka na prvi vek sk1

aliancia nal jej to bol poklad nelutujem asi lutujem ze som proti troskovi nebojoval
    setcia z nal co dosli boli jedni z najlepsich hracou oot..ataker telubor

setcia moji kamarati z realu co sem dosli a chvilu tu pobudli

midgarson jej to je velki hrac velmi si ho vazim ale nechapem ako moze bit nikou sluha

nicopolis jeden z najlepsich hracou skoda ze ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mnaukac 2ok sk drahy spas

par ludi co hra v r a oot
    oni vedia

specialne moji dobri kamosi ktorich som zdi iba,,,,,,,,,,mravec a sexos

susnaini jej moje pokladiki paramor belona akazda dama co nepozera na tvrde i lebo nieco ine ma bit tvrde a rada lusti ked je to napisane fetrovo

pre patricck travian sa hra cca 260 dni kolko dni si bol na ucte ked 60 prehanam hlavne si si zahral svoj december ked ja som bol az moc smutny a zabudol si povedat ze na ucet som ta zobral 4x takze si bol zo zaciatku 2o dni na artefaktox 1o dni
    a case medzi 15 dec a 15 januar

ps hram www,travian,com tu som len ako statista nehovorim ze niaku lamku nenakopem este ale uz hram tu len ako statista ak sa xcete viburit na bocnix nic neziskate

ps 2 nebudte zavisli real je prednejsi ja hram travian 4 rok a spoznal som vela peknych dievcat a mudrich chalanou do tetraz sa snimi bavim kdo xce ist
    rekreacne na com nex sa mi ozve cez zltu a tu ma berte len tak skoda v vihodenich 100 evri ailion hodin nenaspatich vazne real je real

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

tak neni to ani jedna vec uvedena v topicu ale je to skor reakcia na citovy vylev ktory mozete najst v profile hraca Laser Burina

vec sa ma tak ze vcera laserovi 7PH_8TS skatol polia a laserovi pokapalo asi 20k sekier na druhu stranu mu este velmi slusna kopka ostala aj napriek chladnym vztahom v minulosti sme sa po dlhsom vyjednavani na skype dohodli ze mu teda postrazim ucet co sa tyka obilia a prinajhorsom aj dalsich utokov od 7PH .ale aspon 5x som mu napisal ze tam nebudem nonstop cez noc kedze mi neni moc dobre...na co povedal ze to nevadi a obilie ten cas vydrzi..dostal som teda zastup ..pozrel som na ucet dedina bola ako tak zreparovana sypky na cca 500-600k kde prudilo obilie od vsetkych moznych hracov dedina bez deffky a offka co zostala sa rozhadzovala do cudzich dedin minus zostaval na -100k cize to vydrzalo 5 hodin =pohodicka ....po tomto zisteni som odisiel naspat na svoj ucet kde som riesil utoky na seba ....po lognuti na lasera som zbadal utoky asi 15 vln od 7PH kde sa dala vsunut deff az za 7 vlnu musel by som vsak zostat na ucte do 4 rano co som samozrejme nezvladal fyzicky a laser s tym bol oboznameny...ale povedal som si ze sa teda zaprem a vsuniem tam nejaku deff a skusim pochytat katy....po dalsich cca 15 minutach vsak zacali naskakovat utoky od ariela a vtedy som uvidel ze to nema cenu branit...idealna kombinacia by bola keby som chytil katy od 7 vlny ale potom bby dosiel ariel a aj tak to cele dorazil...takze 14 cielov by zostrelil 7PH urcite s tym ze asi by to ukoncil ariel.....nuz aka je pravdepodobnost ze by netrafili sypky a ze by to do 14 kedy mal prist laser vydrzalo?....takze to k tomu...kto chce pochopi to kto nechce bude si mysliet ze sa jedna o nejake organizovane spiknutie chaozu XLRM a najnovsie teda aj mna.....

a posledna vec....Laser lenivost z mojej strany ? ty si odisiel o polnoci spat a nechal mi ucet aj ked som ti povedal ze mam starost zo svojim a aj tak tu nebudem a povedal si ze prides o 14 poobede....tak kto je lenivy koli tolkym mesiacom prebdiet jednu noc
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Teutobur
    Registrovaný dňa
    20.01.2009

Povodný

Citovať Originál od hoblit-belasy Zobraziť príspevok
    aliancia nal jej to bol poklad nelutujem asi lutujem ze som proti troskovi nebojoval
    setcia z nal co dosli boli jedni z najlepsich hracou oot..ataker telubor
    zase si mi skomolil nick ?
    ci to len preklep ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

na to si zvykneš ja som pre neho stále empor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.12.2008

Povodný

najlepsi kamarat v hre: povodni bosorka&tdi
    najoblubenejsi super: priroda
    najneoblubenejsi super: ... nemali sme superov , asi natari heh
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: -
    najlepsi diplomat : bosorka&tdi uplne na zaciatku
    najlepsi hrac : binko , jajako (tu to hraju rekreacne ale skusenosti maju na to aby zbuchali vsetkych)
    najlepsi utocnik: tazko povedat , nemali sme prehlad
    najlepsi obranca: asi novy majtel mnaukaci malokto dostane stuzku za obranu utokom heh
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): MOSAD
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Hau
    hraci ktorych odchod bolel najviac: asi ricardo17 , on to vedel tak krasne prezivat
    hraci ktorych poznam aj v reale: tych je dost
    najneocakavanejsia udalost na traviane: rozchod dualistov z mnaukaci v reale
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): -
    najvacsi zavislak: asi ja ... ked bola slina tak sme ficali aj 500 zlatiek denne ...
    najvacsi spekulant: jor-el
    najvacsia spina a zradca: -
    najvacsia lama: -
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): -

Adrian (pov. mnaukaci)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

adrian,ani sa ti nedivim,ze ally hau ti je nesympaticka
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

sopen podpasovka jou jou som s tebou ..... to co ma adrian na hlave si mozme vyvesit nad kozub
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.12.2008

Povodný

vies co Robert , aktualne je to tak ze som nevedel co za ally tam dat , tak som dal ze Hau.... uz nemam prakticky dovod vas nemat rad , myslim ze uz sme na jednej a tej istej strane nazoru

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

noooo...to ti nepapam,ved tam mas viac prazdnych koloniek,cize si nevedel,co tam mas dat,tak si nic nedal.. ale ja to beriem v pohode
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Strana 4 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania