Strana 2 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 87

Téma: kto proti komu ???

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

btw najviac sa mi paci popis jednej aliancie

Sme najlepšia aliancia servera,v ktorej je aj najlepší utočník a obranca servera ... čo dodať
    pricom ten najlepsi utocnik ma armadu 7k pechoty a 5k koni a najlepsi obranca ma vykatovanu hlavnu dedinu .. nuz co dodat
    prvy sk2-http://cstudio.sk/ceco
    druhy sk2-http://cstudio.sk/ceco2
    treti sk2-http://cstudio.sk/ceco3
    stvrty sk2-cast uctu babcua

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa miesizelezo
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Bratislava + Šamorín

Povodný

radsej si precitam chvastunske hlasky (ja som si to vysvetlil tak, ze sa snazia v tej ich osemetnej situacii najst este nejake to svetielko nadeje), ako narazky na zradu ktore nie su pravdou

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.11.2008

Povodný

akurat je na tom najlepsie ze tri aliancie nie ste schopny zlozit jednu IT sa vam rehli do ksichtu a dava vam hlavne dediny dole jednu za druhou. Hlavne ze vy katujete bezvyznamne vedlajsie dediny.

Ale aspon sa nieco deje a nie je tu nuda. Fandim LV55 a IT lebo rozhybali cely server. Ostatny ste trochari co sa hrate na velkych.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

hlavne ze IT utoci dokonale lama vh777 posle lupez na hlavnu, padle mu 2/3 armady a potom to docisti PAUL ATREIDES s 1000 baranmi a ma straty cez 50% to kde kto videl taku taktiku? keby poslal vh777 normal utok s 1000 baranmi, tak mu padne tiez 2/3 armady, mal by o 30k off bodov viac a PAUL ATREIDESova armada by prezila cela, ale budis :rolleyes:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Detektiv nakoniec tu este zadres ze IT je same proti celemu serveru... netrep ze ste sami... mate podpory od alimentu1 a PAT&MAT... a ak nie tak potom naco mate to super spojenectvo... A paci sa mi aky ste velky frajerkovia.. narozdiel od vas enclave , LV55 a aj hraci HiV na tomto servery vyhrali nejednu vojnu ci uz proti elementom alebo BF... zatial co vy ziskavate off body na oazach alebo na super silnych ally ako je Lions a podobne... aha pockaj aj vy ste uz vyhrali jednu vojnu... tusim to bola vojna CELE IT proti billupovi... trvalo vam to asi 2 mesiace kym cela ally porazila jedneho hraca a to vam tusim pomahali aj P&M... esteze mate toho najlepsieho utocnika a obrancu...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

mnana IT nebavi utocit lebo traposia... Cakal som vacsiu akciu ked sme pred 8 dnami katli frenkovi hlavnu dedinu... namiesto toho mi doslo par vyhrazok a skutek utek... jaj no este hrozostrasne faky imperinmi....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

to syndi akurat ze frenk ma polia uz davno spat a dalej katuje lv... a ty len bezmocne pozeras bez armady a mozes max zito posielat...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

co ja viem... podla mna mam aramdu slusnu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

hadat sa s tebou nebudem rad si sem pisal uz za starej sk2 a urcite si sa nezmenil...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no asi ne...

Strana 2 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania