Strana 2 z 22 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 219

Téma: Armady sk3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.01.2010

Povodný

jj su to haluzaci minule sa na mne vyrili...fuuha to bola metelica.... ale popadalo im dost

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xinus
    Registrovaný dňa
    14.08.2009

Povodný

A koľko pozbierali? Ak smiem vedieť teda
    http://www.youtube.com/watch?v=QgqbHOgcEdE - Czx6 Archangel :-)

http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk2_5496.gif

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

tie cisla su prehnane ...
    zoberme si to takto za mesiac german postavi 12768 sekier pri non stop stavani ...
    server bezi tak 4-5 mesiacov asi nie ? 1. mesiac sa armady moc nestavali ale obilne polia a tie somariny ako su kasarne a tak ... tak si dajme tych 12k sekier x 4vyde cislo cez 50k ... ale zoberte do uvahy to ze pri utoceni sa armada pravdaze mina ty co utocia intezivnejsie tym sa mina viac preto je nerealne aby niekto mal armadu 40k sekier teraz ... to mi chcete tvrdit ze prisiel len o 10k sekier ?
    dalej je nerealne (aj keby chcel) aby sa mu 3 mesiace v kuse stavali jednotky nakolko keby vsetko daval len do vojska nemal by suroviny na rozvijanie (obilne polia) a dalsie veci potrebne k prezitiu ...
    popkari co su v top 20 davaju/davali suroviny do popky (rozsirovanie dedin) a preto je nerealne aby non stop teda prve mesiace davali vsetko do armady preto je nerealne aby sa takato armada pohybovala tu ...
    dalej chcete mi tvrdit ze dotycny zivi doma 70 000 len kone a sekery ?
    to nepocitam este ze ma aj nejaku obranu + katapulty a baranidla priemerny hrac ma katapultov a baranidiel v pomere 300:500 a viac ...
    ked si toto zobereme do uvahy tak je to vaze nerealne a pre mna nepredstavitelne ...

PS: dolozte link s tou udajnou armadou

a inak armady sa tam pohybuju do tych 20k sekier a 5-6k teutonov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.06.2009

Povodný

Ak hráči vyfarmia za týždeň milióny surovín tak by prečo nemohli také armády mať? V pohode. Nemusia sa furt rozbýjať.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

len taky mensi dotaz :

riman vyrobi za mesiac : 10100 imperianov,5500 cezaris
    german: 16200 seker, 6500 teutonov
    gal: 13500 sermov,6235 haeduanov

myslim,ze clovek,ktory spominal o 40K pechote srandoval..tie maxima o ktorych viem sa pohybuju do 20K pechoty..aj ked mozno su aj vacsie..clovek nikdy nevie

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

Citovať Originál od somelierr Zobraziť príspevok
    tie cisla su prehnane ...
    zoberme si to takto za mesiac german postavi 12768 sekier pri non stop stavani ...
    server bezi tak 4-5 mesiacov asi nie ? 1. mesiac sa armady moc nestavali ale obilne polia a tie somariny ako su kasarne a tak ... tak si dajme tych 12k sekier x 4vyde cislo cez 50k ... ale zoberte do uvahy to ze pri utoceni sa armada pravdaze mina ty co utocia intezivnejsie tym sa mina viac preto je nerealne aby niekto mal armadu 40k sekier teraz ... to mi chcete tvrdit ze prisiel len o 10k sekier ?
    dalej je nerealne (aj keby chcel) aby sa mu 3 mesiace v kuse stavali jednotky nakolko keby vsetko daval len do vojska nemal by suroviny na rozvijanie (obilne polia) a dalsie veci potrebne k prezitiu ...
    popkari co su v top 20 davaju/davali suroviny do popky (rozsirovanie dedin) a preto je nerealne aby non stop teda prve mesiace davali vsetko do armady preto je nerealne aby sa takato armada pohybovala tu ...
    dalej chcete mi tvrdit ze dotycny zivi doma 70 000 len kone a sekery ?
    to nepocitam este ze ma aj nejaku obranu + katapulty a baranidla priemerny hrac ma katapultov a baranidiel v pomere 300:500 a viac ...
    ked si toto zobereme do uvahy tak je to vaze nerealne a pre mna nepredstavitelne ...

PS: dolozte link s tou udajnou armadou

a inak armady sa tam pohybuju do tych 20k sekier a 5-6k teutonov

ale si to vezmi tak ze kolko farmia na tyzden, a nerobia vojsko len v kasarnach ale aj vo velkych kasarnach a neboj, maju na to surky ;-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.04.2009
    Lokácia
    dalekoooo

Povodný

Citovať Originál od __SIRIK__ Zobraziť príspevok
    chalani v ally WoG maju take cisla, viem ze neverite ale mali by ste, len si pozrite skadial by nabrala ta ally tolko off bodov za tyzden, sam som videl tie armady tak netocte tu somariny
    no moze to byt rpavda sak som kukal Mskt007 podla mna ten chalantie mc nejako naheckoval ved ked vsade 5x za den da NPC tak musi mat tolko suriek ze si velke kasarne zivi nonstop..a ktomu este ak aj farmi... myslim ze sa to da...
    sk5-potvora /vytazna ally ALIANCIA 39. miesto/
    sk4-potvora /ally VWL aktualne 8 miesto/- ucet som nechal napospas osudu :D
    sk2-potvora /ally pass aktualne umiestnennie pass/

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.02.2010

Povodný

pri porozdelovani obilia v NPC tiez dostavaju skusenejsi hraci dost surovin, + nafarmene, + zasobovacky. Cize je to realne, aby niekto rozvijal dedinu a staval offenzivu v tom istom case.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

SIRIK chcem vidiet ten link kde je tych 40 000 sekier !!
    bez neho sa tu uz o tom ani nevyjadruj lebo davas nepodlozene fakty ...
    neverim ze sa pohybuje na sk3 40 000 armada ... teraz tusim ze mi napises ze link uz nemas alebo ze to ti povedal tvoj kamarat ...

ako je to celkom nerealne keby napises 40 000 paliek tak pohoda ale sekery ? a dalsia vec ako to ze som ten log este nevidel ? poviem ti ze ku mne sa dostane vela logov (vecsina) z aliancie wog a ich vyprav ... keby sa tu pohybovala 40 tisicova armada sekier myslim si ze by som o tom vedel a nie len ja ale aj dalsi co hraju nie len v nasej aliancii max 20-25k viac tomu nedavam

ak uvidim link z toho utoku potom uverim a odvolamvsetko co som povedal ...

PS: hej ty co farmia miliony tyzdene by to mohli byt ale o vsetkych mam prehlad ake maju armadky btw v top farmaroch byvaju stale ti isty a pokial viem ani jeden nema taku armadu aku to popisuje sirik cize sirik hod sem log

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mystix
    Registrovaný dňa
    10.01.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Ja si tiež myslím že 40 000 sekier není na sk3.Myslím že tam je armáda 40 000 ale palic a nie seker.Môj osobný názor 30k sekier maximum a to už preháňam.

Strana 2 z 22 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania