Strana 3 z 22 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 219

Téma: Armady sk3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný

Ako tu už bolo spomenute je to do 20k seker a 6-7k teuton aj to su maxima.... Hrac ktory farmi ma velke straty ciže vyhodu tu maju zlatkari ktorí menia cez npc.Tie cisla 40k a 10k su nerealne s casoveho a hlavne zo surovinoveho hladiska.Zlatkari rozhodne nestavaju armadu od zaciatku svojich mc najprv predsa potrebuju produkciu obilia a až ked to dosiahne to spravne cislo je na case ju zacat robit co može byt že ju robia 2-3 mesiace.

Dark.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.12.2009

Povodný

velky hrac Mskt007 je v off cca 70 to je na smiech!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xinus
    Registrovaný dňa
    14.08.2009

Povodný

Po sk2 také armády nebehajú Max 30K Pechoty a 10K koní nič viac som tam nevidel :O

No má surky, takže vojsko dá Ale ak nemá polia aspoň na 18 načo mu to je? Čím to bude živiť? Farmy donekonečna nebudú Na tom som sa poučil aj aj MAX 25K pechoty a 7K Koní, viac tomu nedávam Ak mi dá niekto nejaký LOG ku ktorému sadnú aj OFF body, vtedy uverím
    http://www.youtube.com/watch?v=QgqbHOgcEdE - Czx6 Archangel :-)

http://cry.travianteam.com/sig-4-sk-2-sk2_5496.gif

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.02.2010

Povodný

a že ty si mudry ako rúra z odpadu....čo rozoberáš niekoho sa ukáž a daj nick na sk3

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

hmm, xinus ja by som chcela vidieť aj tých 25k pechoty a 7k koní ...
    najviac čo som videla bolo 19k pechoty a tuším 5k koní, ale ja som lama tak je to v poho

ohľadom mskt007, určite je to zaujímavý účet, ale pochybujem, že má "nejakú" armádu (rozumejte takú čo stojí za zmienku) ... o tomto hráčovi je všeobecne známe že je vždy top hráč, ale k útočníkom rozhodne nepatrí nuž čo, nemôže byť každý na všetko nadaný

matematika nepustí ... buď staviaš polia alebo armádu ... ak robíš oboje naraz, tak si na tom síce dobre, ale v oboch ukazovateľoch priemer ... farmenie je pekná vec, ale je to o 4-5 hráčoch čo výrazne farmia, tak že sú v top (skoro) každý týždeň ... a potom o širšej skupinke, ktorá sa v tope strieda podľa toho ako sa momentálne snažia ... ten čo nebol nikdy vo farmároch vidí len to koľko má konkrétny hráč nakradnuté, ale netuší čo surovín ho to stálo, ono tá armáda pri farmení aj kape, a fariem "nepribúda" treba ich z hráčov robiť, a potom často zistiť, že po týždni farmenia, ktoré niekedy ani nenahradí straty, sa ten hráč zmazal ... potom je tu samozrejme ukazovateľ aliancie, kedy si farmár spraví farmu a na druhý deň mu tam už chodí ďalších 5 ľudí a tak dookola ... prečo sú asi farmári väčšinou na samotkách?

dj.pedro: dávajú sa 17 polia? ... to si nejak pozde nie? pokiaľ viem 18 sú už relatívne bežná vec

PS: sirika si nevšímajte, zabudol si dať lieky a nadpíja si, aby nezaspal do hokeja
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dj.pedro
    Registrovaný dňa
    29.01.2010

Povodný

Pre White Queen

18ky polia v MC su na sk3 relativne bezna vec ? Chalan no neviem typol by som to na naozaj par hracov. Uz len preto ze treba mat minimalne 7 skladov, nejake tie sypky. A su budovy ktore sa neburaju. Bez natarskych skladov v tejto faze hry su 18ky obilne polia v MC podla mna haluz. A to ze su bezna vec ... ? Ha ha ha.

Potom uz kludne mozu byt aj take army ako si spominal lebo v takom mc 125 samotnom mas produkciu 82500, minus 1000 za pop. Je stale nad 80k a ktomu treba priratat ze nieco sa uzivi aj v zasobovackach. Nehovorim otom ze taky hrac co ma teraz polia na 18 by si isto chytil iba MC 150

Podla mna si iba dlho nespal kvoli hokeju. Spocitaj si uz len tie surky atd ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

pedro,tvoje prepocty su spravne,pohybuje sa to okolo 80 000 na hodinu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

ďakujem terorko

dj.pedro neviem v akej spoločnosti sa pohybuješ, ale uisťujem ťa že na sk3 je tých 18cok viac než pár

PS: otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť hokejky naše, príď zlato naše, buď pri brankárovi našom, ako v Goteborku tak aj vo Vancouveri, goly naše daj nám dnes a odpousť nám naše chyby v obrane ako i v útoku a neuveď nás do predĺženia lež zbav nás faulu. amen
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dj.pedro
    Registrovaný dňa
    29.01.2010

Povodný

Neviem ako dlho hras, to je vpodstate jedno. Ja ta vsak uistujem ze tych mc s poliami na 18 je málo. Je to isto do 20 hracov a nezivia velku armu, inak sa to neda. Sam mam polia na 16 a ak by som to mal tahat dalej tak by nebolo kusok suriek na armu tunning a ine potrebne veci.

Pockam si na viac zasobovaciek a natarske sklady ak sa natarske nepodaria tak to vytiahnem na 18 ale bude to za velmi velku cenu.

PS Mam dedinu v top top dedinkach a mam tam iba potrebne veci. Cize akademia, zbrojnica a kovacka zburana a aj tak nemam plac na dalsi sklad na polia na 17. Keby to chcem dat na 18 tak treba dalsie 2. Nehovorim ze sa to neda. Nehovorim ze to nie je mozne ale iba malo hracov to tak ma.

Ak si to nevidel na vlastne oci, cize ak nerobis kontrolora vo WOGu alebo kde tak sa stebou nemam ocom hadat pretoze takisto mozem ja zacat tvrdit ze polia na 19 su bezna vec a ja ich mam na 20.

Zaujmalo by ma v akej ally sa bavite otom kto ma na akej urovni polia a podobne veci. To bude asi ally POPKY++ Dolezita je arma taktika a skusenosti

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.12.2008

Povodný

Citovať Originál od terrorko Zobraziť príspevok
    len taky mensi dotaz :

riman vyrobi za mesiac : 10100 imperianov,5500 cezaris
    german: 16200 seker, 6500 teutonov
    gal: 13500 sermov,6235 haeduanov

myslim,ze clovek,ktory spominal o 40K pechote srandoval..tie maxima o ktorych viem sa pohybuju do 20K pechoty..aj ked mozno su aj vacsie..clovek nikdy nevie
    riman vyrobi za mesiac :10132imperianov a 6909 cezaris...kedze treba uz ratat aj zriedlo..

Ale aby mi tu niekto tvrdil ze videl armadu 40 k pechoty hoci aj palok tak to je velka hlupost...lepsi hraci doteraz hlavne davali obilne a ked maju zabezpecenu produkciu tak zacali produkovat jednotky napr. na artefakty...40k nema nikto...ked ma mazem ucet

Strana 3 z 22 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania