Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 48

Téma: SK3 Útok

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.02.2010

Povodný

no ja som na tomto serveri začal zhruba o dva mesiace neskôr, neviem presne (nemám šancu, ale ako bolo povedané, pri súradniciach 0 / 0 by som dokázal ešte menej.) Prednedávnom začal nejaký český server, tak som sa regol aj tam, proste aby som sa vytrénoval aj na zdravej konkurencii (pri začiatku máš také isté šance ako ostatní - samozrejme zlatkári majú navrch, tých nepokoríš)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mystix
    Registrovaný dňa
    10.01.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Citovať Originál od demonglad Zobraziť príspevok
    a ako sa tam regnem ?
    Na 10x sa ž regnuť nedá ak sa nemýlim.... K téme skús si niekoho nájsť kto to vie hrať a hrá to dlhšie(najlepšie niekto s kým sa stretávaš často)Skúste sa regnúť vedla seba a on ti bude radiť vysvetlovať čo a prečo stavať.Alebo choď na pomalší server nie hneď od začiatku všetko si tam skúšaj atď.
    Ja som sa napríklad naučil hrať na speede ale to preto že som natrafil na dobrého suseda,ktorý mi radil čo a ako a keď odohráš 1 až 2 servery už ti to pôjde.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

Citovať Originál od Stifo Zobraziť príspevok
    Tak vetsiu kravinu som nepocul. Zaciatocnik a ty ho posielas na 10xspeed?

No a nikde nieje napisane ze pokial sa regne neskor nic nedokaze. Zalezi na tom na akeho suseda narazi.
    Ak je to nejaky uboziak co nic nedokazal a ukazuje sa na nom aky je frajer tak to ma smolu ale nezabudajte na to ze ked sa regne na zaciatku bude v blizkosti suradnic 0.0 a tam to byva dost huste a tie utoky budu aj tam a k tomu este zaciatocnicka ochrana je [teraz neviem presne ale asi 3 dni]

ty budes asi nejaka farma tiez ) komplexy ? sak ked mam dobry zdroj prijmu surovin tak preco neutocit ?
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.02.2009

Povodný

no ja som travian hral asi pred rokom tak nejak no možno tak mesiac ale už to neviem nejak moc hrať.
    No skúsim niekoho zohnať a dohodnúť sa.
    A chcel by som aj vyskúšať ten 10x neviete kedy sa začína znovu ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Citovať Originál od qqq Zobraziť príspevok
    ty budes asi nejaka farma tiez ) komplexy ? sak ked mam dobry zdroj prijmu surovin tak preco neutocit ?
    No ked ma pop 100 tak to musi byt zdruj prijmov. Nie ze si za tie surky od neho vytrenujes senatora. Predstav si ale asi ta sklamem. Hram sk3 od sameho zaciatku hram za rimana a farma som nikdy nebol. Ale na zaiciatku su velky pani germani s nikim sa nebavia na spravy neodpisuju a ked im na 7 den od zaciatku servera chytis palice potichucky zrusia ucet.

Myslim ze v tejto teme neslo o to kto je alebo nieje farma. Ten hrac pisal ze farma je a chcel pomoc.
    Ale akosi mu zabudli napisat jednu radu. Stavaj ukryty aby ti utocnik nic nezobral ked nebudu surky nebude ho to bavit. Ak to bude zakomplexovany qqq tak si moc nepomozes lebo on ta zacne asi katovat ale to uz asi len tak pre radost alebo bude dufat ze pri nahodnom cieli trafi ukryt.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Citovať Originál od demonglad Zobraziť príspevok
    no ja som travian hral asi pred rokom tak nejak no možno tak mesiac ale už to neviem nejak moc hrať.
    No skúsim niekoho zohnať a dohodnúť sa.
    A chcel by som aj vyskúšať ten 10x neviete kedy sa začína znovu ?
    Odkaz kde sa na ten server regnut tu uz bol ale osobne neodporucam pokial si neni mesiac doma alebo to nechces hrat na dual alebo viac. Nezabudaj ze pokial nebudes mat jeden den cas stratis v porovnani z normal serverom 10 dni.

Skus najprv sk speed a tam uvidis ze pokial nemas na travik vela casu zachvilu skoncis.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.02.2009

Povodný

ale mne na tom 10x nejde o to že ma tam zničia.
    ja si chcem len vyskúšať taký server.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa assasyn
    Registrovaný dňa
    01.12.2009

Povodný

ja som "vyrastal" na speedoch,normal servery som hral max den az dva,zdalo s mi to zdĺhavé,a na speedoch mi nikto nepomáhal a tak teraz vyzerá aj moje hranie.a co sa tyka 10x speedu,tak sa da hrat aj o samote,a to ze den tam nejsi a si v ...,je klamstvo vcera som tam bol o 6:00 a potom az o 22:00 a nic take sa nestalo iba sa mi preliali sklady
    <volam sa ako sa volam a neviem ako sa spravat na travian fore>

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa HOST
    Registrovaný dňa
    27.01.2010

Povodný

na 10x som sa regol ale tam ked nehrate dual alebo viaceri na jednom ucte tak ste strateni

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa assasyn
    Registrovaný dňa
    01.12.2009

Povodný

ja som sa uy stratil.uy ma nebavilo robit kazdy den stovky sermiarov,bleskov a o falanxoch uz ani nehovorim.proste trba tam bytonline 24/7 v hocijakom skupenstve a byt na pozore
    <volam sa ako sa volam a neviem ako sa spravat na travian fore>

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania