Strana 21 z 21 PrvýPrvý ... 1112131415161718192021
Zobraziť vysledky 201 do 201 z 201

Téma: Diskusia k stavbe DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.05.2009

Povodný

Nikdy som na fore nemala zverejneny prispevok typu zakazala som a povolila som a podobne.
    Jeden bol taky ,ked som napisala na forum, ze som zakazala QWERTIKOVI stavat div, lebo chcem, aby vyhrali natari a to naozaj asi kazdy normalny clovek pochopil ako vtip.

Kazda hra ma vyvoj a vyvoj mali aj moje myslienky. Profil som menila od zacitaku hry asi kazdy tyzden a bolo tam ozaj vselico. Nieco bolo myslene ako vtip a nieco bolo myslene vazne. Hlavne vtip o frustrovanej zenskej vela ludi zobralo smrtelne vazne.
    Ale tu by som si dovolila male porekadlo "Podla seba - sudim teba"

ZNOVU opakujem , ze NNN div nepodporovalo, ani Ikarov ani QWERTIKOV ( asi az na 3ucty a aj to skor symbolicky) deff s vynimkou uctu SIMCITY nikto nerobil a zrno sme potrebovali pre nase armady. Ikaro si "adoptoval" z recesie 3 natarky, v ktorych skoro nebol ziadny deff a keby nebol mier ani by to nestavali, lebo by to dali dole natari. Mat na ucte 3 NATARKY bol ciel IKARA, nie stavat div

V mojich tolko diskutovanych vyhlaseniach bolo jasne uvedene ze NNN zostava plne lojalne a bude podporovat Pismenkovu Federaciu, len ze nebude div stavat ani NNN ani ucet Barbie. To sme myslim dodrzali. Ikarovci mali 3 natarky ako recesiu ale nechceli stavat ani vyhrat a Barbie nemala ziadnu natarku. Bolo uplne samozrejme ze aj ked nebudeme posielata deff a zrno alebo robit zastupy , ze nase armady pojdu kam urcia stavitelia.

.Cielom hry je ale stale postavit div a tiez som chcela, aby sa speed raz skoncil a to najlepsie vitazstvom spojencov . Takze bolo uplne samozrejme , ze ako velitel NNN som bola na stavitelskom chate u QWERTIKA, lebo som fungovala ako informator medzi NNN a stavitelmi. Plus som uz nejaky ten div videla a pracovala som ako "poradkyna" a koordinator .Napriek mojmu odporu ma stavitelia po velkej namahe ukecali na niekolko nocnych, lebo to nemal kto zobrat.

Co sa tyka nazoru hracov NNN na mna ako cloveka a "velitela" nemyslim, ze si od nas niekto najimal niekoho ako hovorcu. Hraci NNN nemaju ani najmensi povedat co si o mne myslia osobne. Hrame spolu vatsina uz 3 speedy a vela z nas sa pozname osobne.

Stale si myslim, ze uroven skx je uboha a dovodov je niekolko. Jeden z nich je ze kazdy pozna kazdeho a je vobec tazko na niekoho zautocit, kto nie je niektoho byvaly dual

A poslednym dovodom su osobne utoky mne neznamych ludi na moju osobu.

Momentalne som rozhodnuta dalej nehrat a to hlavne skx. Netvrdim, ze obcas niekomu nekliknem , alebo uz nikdy k travianu nesadnem. Travian ma byt zabava ale vela ludi investuje miesto do hry kopec casu na ohovaranie a intrigy. Nikdy som netvrdila, ze som nejaky spickovy hrac. Mam svoje slabiny a poznam ich. Mala som stastie na ludi okolo seba a par razy sa nieco zadarilo. Nie som ochotna byt trestana a verejne nonstop urazana za povedala by som ,ze kolektivny uspech. Nie som ochotna robit tu par frustrovanym a menej uspesnym hracom fackovacieho panaka. na ktorom si mozu osobnymi utokmi vylievat zlost zo svojho hracskeho neuspechu. Taketo hony na carodejnice sa naposledy robili pred peknymi par 100 rokomi.
    Este by som si dovolila dat do ctenej pozornosti ,ze som neposlala HS alebo spravu na cudzi ucet kde by som nepouzila slovicka ako prosim, alebo dakujem a nejake mile oslovenie. Som tym dost preslavena Ludi, s ktorymi hram povazujem za kamaratov a nedavam prikazy, rozkazy a zakazy, ale ich respektujem a som im velmi vdacna za ich lojalitu.

PS: Este si dovolim povedat, ze uz vela razy stavitelia davali zo strategiskych dovodov do profilov alebo na forum falosne informacie aby zmiatli ostatnych stavitelov. Co nebol sice moj pripad. Len som chcela upozornit aj na tento fakt, lebo stale nechapem preco sa moje vyhlasenie tolko diskutuje.
    Je jedno ci bolo pravdive, alebo klamlive a je jedno aj keby som ho zmenila 8x.Hram strategicku hru a je na mne aku zvolim strategiu. Mozem aj klamat aj zavadzat aj menit nazor, ja nekandidujem na prezidenta ja hram hru. Mozem mat v profile aj recept na Babovku pokial bude v slovencine a bude splnat ostatne pravidla Travianu
    Naposledy upravil RoyKeane; 13.04.2010 o 01:57

Strana 21 z 21 PrvýPrvý ... 1112131415161718192021

Pravidlá prispievania