Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 40

Téma: Stretko SK1?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Athena
    Registrovaný dňa
    25.05.2009

Povodný

Tak dokedy budem čakať, kým tu niekto navrhne miesto a čas?
    Slovenský travian upadol, ale aspoň toto fórum sa trocha pozdvihlo.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

myslim ze dovtedy, pokial neskonci server, alebo nebude sa aspon priblizne vediet ze kedy skonci, alebo sa nespravi par podrazov, staci ti taketo vysvetlenie? vsak este sa nevie ani kedy bude chaozz chata a tu uz planujeme pol roka hold tatarkovia do toho posrali
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

heh len aby z toho nieco bolo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

pekny napad, pekny pristup k superom, dobre sa to cita, zucastnil som sa uz stretka travianistov a nieco to vo mne zanechalo, a ako sa vravi "je lepsie jeden krat vidiet, ako sto krat pocut,"
    hlavne to chce volu na stretnutie, menej chaozu pri planovani, i ked tie narychlo zorganizovane byvaju najlepsie,

jeden postreh - dharmuska aky signal mas na mysli, lebo pri osobnom kontakte moze byt aj chemicky..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

Fakt sa tato tema dobre cita a aj ostane viac-menej. Je vidiet ze sa tu stretlo vela dobrych a vyzretych hracov, ktory dokazu uznat kvality supera. Rad by som sa stretol s vela ludmi z tohoto servera, ale musim sa priznat, ze som tu spoznal aj zopar primitivov ktorych nemam chut stretnut osobne. Viem ze vela ludi co tu hra je z Balvy a okolia tiez vela z Kosic a okolia. Preto si myslim ze by mali byt 2 stretka v oboch mestach. Najlepsie ked to bude v tom tyzdni ked skonci server, najlepsie v piatok toho tyzdna. Cez vikend ludia uz maju ine plany. Vtedy to bude este cerstve a vela ludi bude mat chut sa stretnut. Uz zostava len navrhnut miesto a priblizny cas stretka. Tak dajte navrhy blavaci aj kocicania

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.03.2010

Povodný

zatial som videl nazivo troch travianistov (Mid, stuchy, green.label) a vsetko su to pacienti cize rad sa pridem pozdravit aj s ostatnymi

cestujem BA <-> KE celkom pravidelne cize sa mozem zucastnit na oboch stretkach..

suhlasim s gabym, prvy piatok po postaveni divu je fajn datum..

miesto uz nech navrhne niekto kto to tu lepsie pozna..

N.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2009

Povodný

ja tiez nemam problem ist na stretko do blavy alebo do kosic. v sobotou by mi to asi vyhovovalo najviac (alebo piatok podvecer) v okoli ke by som mal kde prespat a v blave by sa mozno tiez daco naslo. no robim aj vikendy tan nie kazdy mi vyhovuje
    ps: aggressor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Uplne spravodlive pre kazdeho to nebude nikdy ale v pripade jedneho stretka by som navrhoval niekde v strede slovenska nech to maju vsetci ako-tak rovnako .. ak budu 2 stretka tiez fajn ale vtedy neuvidim tolko ludi

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Ja by som navrhoval BB alebo ZA
    To je take strednejsie :P

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.03.2010

Povodný

ZZ by bola fajn, krasne prostredie, od nas z ally je tam kopec ludi, v sobotu sa zozereme na stretku, v nedelu dame cez diery rozsutce mnam pekny vylet. a ak sa zozereme moc, bude nam stacit aj maly
    Krásna galka

Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania