Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 40

Téma: Stretko SK1?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.12.2008

Povodný

no organizator musi do pozvanky napisat:

vela zradla..este viac chlastu..a tie najkrajsie travianistky a traktoristi z celeho servera..zarucene pridu aj ludia co sa teraz nemusia a bud tam vypustia na seba katy alebu tam vpalime nejake obilie v lepsie destilaty a zrubeme sa do striezva

ak budu tieto podmienky pocitajte aj so mnou

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2009

Mrknutie

No, ak to bude BA, bude to pre nas idealne (my sme dvaja travianisti v domacnosti) ak stred slovenska, tak to bude fakt dostupne z oboch koncov, okolie ZZ sa mi paci, aj ten vylet den po tom.
    ... len si viete realne predstavit, ze sa niekde v nejakej krcme stretne tak 50 ludi z Travianu? (viem, ze som velky optimista, ale bola by to haluz) Bude to mat na okolie nevirtualneho obecenstva celkom matuci vplyv, ked sa budu cez celu (dajme tomu) krcmu vykrikovat frazy ako napr: "Katol som ho" , "mam sokolie oci" "ukradol som mu aresa", "treba vela baranov" a hlavne "TY LAMA!"

Teda ale k teme... Ak to bude v BA, ochotne sa podujmem na pomoc v organizacii akcie. Ak to bude pri tej Ziline dakde, tak by to mohol niekto odtial... co je asi jasne, . Ono treba len najst nejaku sakra velku krcmu. Ubytko si hadam ludia zozenu sami. Ci?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

no neviem ale zilina je dost od ruky a z geografickeho hladiska je sice stredne slovensko ale opticky to je uz pri polskocesku

my z juhu mame menej penazi na cestovanie ale radi by sme tiez prisli
    SK1 - Mravec Z
    min. SK1 - Mravec

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.12.2008

Povodný

saq predaj zlatky co mas na ucte a snad na cestu naskrabes ..a ked uz tam budes tak ti niekto poplatí..a cesta domov..saq nejako bolo nejak bude

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

mne je to asi jedno ...keby to bola ZA tak by to bolo 30km ale ked by som sa nachadzal v prahe tak to mam vsade daleko ....len prosim nech to neni niekde na vychode to uz by ma fakt ... z cestovania

Edit Shanna: ale oplatilo by sa ti cestovat na vychod sak som tu ja a Misko angel
    Naposledy upravil Shanna; 02.04.2010 o 11:06
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.01.2010

Povodný

aby tam prislo najviac ludi, muselo by to byt v BA
    aby tam prisli aj vychodnari, muselo by to byt v KE
    aby to bolo "spravodlive" tak v ZA, BB alebo ZV

kazdopadne ten kto to bude organizovat by mal mat na mysli, ze treba zabezpecit veeelke parkovisko ... a ked sa to nepodari, tak sa stretneme (dufam) aspon v takom zlozeni ako sa stretavame doteraz ... a ak budu chciet, pripojit sa mozu aj ostatni sk1travianisti z BA

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Prosim ta parkovisko na co ? Ked tam budem ja tak kazdy bude rad ak bude chodit Nie to soferovat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

pani ak je napriklad 15 ludi z BA a okolia, a 20 ludi z KE a sirsieho okolia (Humenne.....) tak naco bude cestovat 35 ludi do ZA, alebo BB, usetrite peniaze za cestovanie a hned je lepsi rozpocet na konzumne, tu nejde o spravodlivost, za tu si pivko nedate,

a ja by som si uz aj jedno dal, tu v BA ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

nechcem vam do toho kecat ale dajte si hlasovanie a vyberte si miesto stretnutia, lebo ak sa budete len takto dohadovat nikdy k nicomu nedojdete a ti, ktori mate obavy smelo do toho...je to super, vidiet spoluhracov
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Ok takze podľa tvojej logiky by si mal ty aj všetci Bratislavčania cestovať do Košíc veď nebude predsa 20 ľudí cestovať cez celu republiku len kvôli 15tim hh

Strana 3 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania