Strana 1 z 16 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 153

Téma: Politická situace s2.travian.sk

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Knapóza
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný Politická situace s2.travian.sk

aneb. politická situace s2.travian.sk

Pokud má někdo nějaké postřehy, jakým směrem se vydává nějaký ten patlal či matlal, element či kdokoliv jiný, prosím informujte prostřednictvím tohoto topicu i ostatní zaujaté hráče. Předem děkuji.

P.S.: Snad to nemá nulovou hodnotu...
    Naposledy upravil elMagico; 06.11.2008 o 02:15 Dôvod: Zmena nazvu za relevantny k teme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Nemka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Salzburg - Germany (ale momentalne Bratislava)

Povodný

myslim ze nema. robim tam jeden zastup sem-tam a vidim, ako sa to vyvija, je tam par dobrych hracov, dost vela popkarov ale patlalovci niesu zli podla mna.. tam bol ten problem s tym hracom bullpill, ci ako sa to volal ten clovek nema zdravy usudok ale inak je to tam take, ze par ludi sa tam mlati medzi sebou a ostatni sa susia doma
    CITAJTE MOJ PROFIL!!! KED TU BUDEM JA, TAK BUDETE MAT ZNOVA VSETKO, CO CHCETE ;) :D

Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný

Tak to mě velmi těší, že si někdo myslí, že můj příspěvek nemá nulovou hodnotu. Dvojnásobně pak od slečny či ženy, která je z Německa či Rakouska? Možná je to jen shoda, Salzburg není v Rakousku, jeden z mých aliančních kolegů mě upozornil na lokaci, kterou máš uvedenou. I tak je to slušná záplata na soustředění se na mou osobu.
    Dal jsem sem zatím dva příspěvky (toto je třetí), za první jsem dostal body a byl smazán. U druhého jsem se dočkal úprvy názvu topicu...

No nic k pojďme tedy k oné politické situaci, kterou jsem původně paradoxně nazval nulovou hodnotou, neboť politika na s2 hraje asi jedinou roli, neboť je to v podstatě mírový server. Jak jsi již uvedla až na pár jedinců a jejich soukromé akce, tam není schopný člověk, který by dokázal svou ali společnou akcí dovést k respektu...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

skoda ze si v inom sektore knapoza .. ale skus sa spytat svojich byvalych spojencov vo VODE ci je toto mierovovy server

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

vecra som 5h zo svojho zivota minul na planovanie par utokov cize fakt neviem ci mierovy server... na Severozapade je rusno kazdy den...

mne to skor dojde ako server spekulatskych aliancii ktore sami nevedia co chcu a kam patria

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa miesizelezo
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Bratislava + Šamorín

Povodný

Citovať Originál od Knapóza Zobraziť príspevok
    Dal jsem sem zatím dva příspěvky (toto je třetí), za první jsem dostal body a byl smazán. U druhého jsem se dočkal úprvy názvu topicu...
    by ma zaujímalo, čo sa tým snažíš naznačiť... :confused: aspoň my obyčajní smrtelníci nazývaní travianermi vidíme, že moderátori odvádzajú svoju prácu výborne

čo sa týka vetičky : "člověk, který by dokázal svou ali společnou akcí dovést k respektu.." ty nepotrebuješ celú ally, "rešpekt" si si už stihol vybudovať pamätným utokom kmeňovými vodcami

nuž a politická situácia mierumilovný server to si ani nemyslím... politická situácia je dosť neprehľadná (stačí sa pozrieť na výpis prestupov niektorých hráčov) a mierumilovnosť vyprcháva každým dňom a každou nocou :eek:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SWordy
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Poprad

Povodný

Aliancii je vela ... no nie kazda ma schopne vedenie, co je skoda

Elementy sa snazia, ale mna to nejak sklamalo ... neviem, cakal som nieco ine ... stare dobre ® ktore sme s vyhulom zakladali ... keby nesiel on k elementom tak nejdem ... teraz vsak premyslam o prestupe spat, aj ked budeme v aliancii 4ia ale myslim, ze budeme viac splnat zamer aliancie ako 60 ludi ktori sa nevedia dohodnut ani na farbe ... neba :rolleyes:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

no ja osobne davam elementom max dva tyzdne... nieze by som si nejak veril ale ked to ostane tak ako je tak elementy nemaju sancu... ste roztruseny po celej mape.. v kazdej ally je asi 20 hracov.. a ked sa snazite ally doplnit tak dpadnete ako voda... z utokov co planovali utocilo asi 5 ludi a pri doplnovani stavov si pribalili asi 5 spehov takze onicom... tiez musim povedat ze som si myslel ze element bude silny super ale stale to je u vas len o jednotlivcoch a v tom ma Enclave, Aliment a LV vyhodu... ak u nas budu panovat take dobre vztahy ako doteraz a ostaneme pokope tak budeme to tahat v TOP ukazovateloch az dokonca... da sa povedat ze element nam velmi pomohol...takze tymto im chcem podakovat...:rolleyes:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Nemka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Salzburg - Germany (ale momentalne Bratislava)

Povodný

ak mozem reagovat, tak som na sk2 teraz castejsie kvoli zaneprazdnenosti (zatial nemenovaneho) hraca, ktory ma poziadal o zastup. Knapoza ma pravdu, ze ide o mierumilovny server, ani nie tak mozno co sa utokov tyka, ako samotneho priebehu, zamyslite sa nad tym - ked sa ja osobne na to pozriem (dalej uz iba subjektivny nazor) tak jasne vidim, ze hrate telenovelu a nie travian - kto koho zradil, sklamal, prestupil, poburil, nastval, same EMO treba si objasnit pojem utok a nepokoj - utok znamena 1 strana proti druhej, az kym jedna nezostane vitazna. Vy tam poriadate len take ozbrojene nepokoje a atentaty, nie utoky aspon to je moj nazor..

Citovať Originál od Knapóza Zobraziť príspevok
    Možná je to jen shoda, Salzburg není v Rakousku, jeden z mých aliančních kolegů mě upozornil na lokaci, kterou máš uvedenou.
    Knapoza: Salzburg neni v Rakusku? objasnila som ti to cez sukromnu postu, zasa by mi dal el magico minusy PS - slecna
    CITAJTE MOJ PROFIL!!! KED TU BUDEM JA, TAK BUDETE MAT ZNOVA VSETKO, CO CHCETE ;) :D

Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    أبو ظبي

Povodný

Dotaz:

Co znamená toto:
    GRINGO - "Odišiel som pretože nemienim spolupracovať s Dankenom, ktorý uráža ludí ako na páse, takých spojencov nechcem , radšej padnem ako keby som mal ísť s nimi "

Historie hráče Gringa:
    09.06.08 gringo sa pridal do aliancie ®
    14.10.08 gringo zmenil alianciu z ® do VODA
    23.10.08 gringo sa pridal do aliancie DR
    24.10.08 gringo zmenil alianciu z DR do VODA
    31.10.08 gringo vystúpil z aliancie VODA

Strana 1 z 16 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania