Strana 6 z 6 PrvýPrvý 123456
Zobraziť vysledky 51 do 56 z 56

Téma: Kronika uctu FastButLama

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

4fun som myslel,ze si uz skoncil s travianom..
    mali ste fakt veselo,klobuk dolu..aj ked osobne davam prednost katovaniu ako "len" chytaniu armad.ale to nijako neznizujem vykon na negermana

hadam sa v buducnosti na dakom serveri este stretneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Klobuk dole , krasny ucet a vysledky ...

Zial neda mi nedodat, ze sa mi az rozum pozastavil, nad ludmi co tu gratulovali a sucasne bojuju ( poniektori este aj v profiloch/podpisoch) proti viac ludom na ucte...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.10.2009

Thumbs up flakaci :)

Sranda ze ked sa tie utoky strihnu do videa tak nevyzerate ani ako flakaci Keby som s vami nebol v jednej ally tak sa vas aj bojim.

Ale nie odohrali ste to pekne. Drzali sme vam palce, pomahali jak sa dalo a aj dievcata z macgirls boli super. Tento speed ozaj vyslo vsetko tak jak malo.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Rozpisem sa trosku k uctu aj ja a vladky, budem uprimny ked poviem dopredu ze sice sme sli do aliancie k vam ucelovo, ale po nasom posobeni v MacGirls to bola najlepsia aliancia (herne aj ludsky) v akej som ja kedy bol Jedina aliancia sa jej vyrovna a to je sucasna nasa aliancia na sk1 a obe aliancie a ludi v nej mam rad a vazim si ich kazdeho jedneho.

Dopredu sme sa dohodli s Harunom (s ktorym som hraval ako dual na niekolkych servroch, napr. Pat&Mat na sk3 minuly vek alebo Radio_Jerevan na skx predminuly vek). Z uctu Radio_Jerevan predminuly vek sme sa lepsie spoznali aj s 4fun (Radom) a potom sme sa stretli (a dodnes spolu posobime) na s1 v jednej aliancii. Skusili sme spolu hrat minuly skx na ucte sodomagomora, ktory som zalozil den pred prichodom artefaktov, ale aliancia o O o si nas ucite pamata angel. Potom este Harun presvedcil Old_NabYbossa aby sa vratil k travianu a zalozil si def ucet, kde robili spolu s kudlom pretorianov a dali sme im zastup na nas ucet, kde pomahali, posielali surky a hlavne nas spamovali, ze preco nefarmime

Slovo dalo slovo, vsetci chceme hernu prestavku od Travianu (hlavne od top uctov na skx, ktore su narocne hlavne casovo) tak sme sa dohodli, ze si este raz zahrame na ucte, ktory bude off a bude galsky. Od prveho okamihu sme boli rozhodnuti, ze artefakt Cizmy bojovnika musime mat, ked ich nebudeme mat, nema nas ucel hry vyznam, preto sme boli ochotni spravit co je v nasich silach, aby sme ich ziskali. Nahoda nam ich dala ku nam (nie, naozaj o tom, ze sme ich dostali blizko, nevdacime tomu, ze som clenom TT, o ich rozmiestneni nerozhoduje ani nas admin, ale Nemci a tym moze byt nejaky sk Support uplne ukradnuty) a my sme mali kusok toho herneho stastia.

Takze sme zalozili ucet, farmili sme falanxami hned ako to bolo mozne oazy, ktore vyprazdnili germani (staci si pozret oazy okolo top utocnikov a top farmarov v ochrane) a klikali dalsich falanxov. Hned ako sa uvolnila ochrana zacali sme farmit okolie (2pop dediny, hracov, ktori mali 0 def bodov v statistikach a vyuzivali sme vsetky mozne sposoby, ktore statistiky a skusenosti poskytuju - menej ako 9 pop dediny, dediny co mali 0 alebo vela def bodov atd.) a setrili sme na blesky. V tej dobe siel ucet skutocne nonstop, 24/7 sa farmilo a sledovalo ci nejde na nas utok. Pri pocte cca 50 falanxov sme zacali stavat infra na vyskum bleskov. Hned ako boli blesky, zacali sme farmit efektivnejsie, co nas dostalo k tomu, ze sa nam ako prvemu uctu podarilo zalozit druhu dedinu, MC15 so 150% obilnym bonusom v nasom okoli. Prvy tyzden sme mali 3 medaile, #1 za utok, #2 za pop, #3 za farming. Prva a najdolezitejsia cast bola splnena. Nikto si netrufne na vypopkovaneho gala, ktory ma medaile za utok v profile. Obranu sme nerobili, na to sme mali par dohod s hracmi okolo nas, ktori nam posielali def za to, ze sme ich chranili.

Potom sme polavili a co sme ozeleli na farmingu sme nahanali na produkcii, to bola nudnejsia cast hry, setrili sme armady na artefakty a popkovali sme. Stihali sme vyrabat vela, vdaka produkcii MCcka sme nemali problem stavat 2 armady (jedna sermiari/duani/barany v MC, druha ciste blesky v malych aj velkych stajniach vo vedlajsej dedine). Boli sme stale bez aliancie aby sme neboli obmedzovani hlavne pri preberani. Niekolko hracov si na nas brusilo zuby a kontaktovali nase okolie a aj par nasich defkarov, ci sa pridaju do akcie proti nam. Najvacsia hrozba bol hrac Willy the Kid, ktoremu sme (samozrejme nam nasi defkari prezradili jeho plany a organizaciu utokov na nas) za jednu noc prebrali 3 dediny a tym sa skoncilo jeho posobenie na servri. V okoli sme mali niekolko potencionalnych hrozieb a niekolko konkurentov. Boli tam ucty ako NadrzanyBujak (ktori boli 4funovi kamarati z RL, takze sme s nimi od zaciatku udrziavali priatelske vztahy), par dalsich uctov, ktore boli spriatelene a spriaznene a ucet break, ktory pre nas bol najvacsou hrozbou aj ked sme komunikovali a volali nas do aliancie. Vtedy padla volba a rozhodnutie. Mor-Ho sme moc nemuseli z predchadzajucich servrov, kedze sme par uctov odtial farmili ale strategicky rozhodli tri veci. 1. blizkost breaka a jeho umiestnovanie sa v top tabulkach, 2. rozhodnutie, ze ideme pre cizmy nech to stoji co to stoji (takze mapa pre nas je mala a tym padom nasa stvrtina mapy nech je s nami zadobre, bojovat stale bude s kym) a 3. Mor-Ho boli vzdy znami svojim mnozstvom defu, ktory sme potrebovali. Preto sme oslovili breaka so zaujmom o vstup do aliancie. Uz vtedy sme vedeli, ze v tej aliancii zotrvame vzhladom k vyssie uvedenym dovodom, ale stretli sme tam tak super ludi, ze (aspon hovorim za seba) kedykolvek sa k Travianu vratim, budem im oddany. MacGirls malo dalsiu vyhodu, ze nas neobmedzovali prilis vela spojenectvami a tiez malym poctom hracov, ktori sa poznali navzajom davnejsie a tym padom nehrozila ziadna spionaz. Ako hovorim, v danom momente to bola idealna aliancia pre nase zaujmy, ludsky aspekt aliancie bol ceresnicka na torte, ktora potesila a ukazala, ze nasa volba bola spravna.

Do artefaktov sa teda prilis vela nedialo, ked prisli artefakty, potesili sme sa umiestnenim Ciziem, ale aj sme vedeli, ze o tento artefakt ma zaujem aj ucet Ikaro, s ktorym sme dovtedy boli zadobre. Dostala sa k nam informacia, ze hraci z uctu Ikaro hladaju spojenca v nasom okoli, ktory by im vykatoval pokladnu v natarke, ale nastastie my sme mali katy vo vedlajsej dedine (vedlajsie policko) a bolo nemozne, aby nas predbehol, ak by nezalozil tiez dedinu na dalsom vedlajsom volnom policku pri natarke. Preto sme boli obozretni a sledovali si okolie nonstop, aby sme pripadnu stavbu dediny eliminovali v zarodku. Nastastie sa tak nestalo. Tiez sme zalozili dedinu hned vedla aresa na vzdialenych suradniciach a za tyzden v tej dedine vyrobili 50 katapultov. Takto sme ziskali aresa. Hned po ziskani Ciziem sme zacali prezerat okolie (okolie pre nas cinilo celu mapu, stracali sme prehlad o tom, co je ako daleko, kedze rychlost bleskov s cizmami a arenou 20 na speede je 342! poli za hodinu) Cela mapa pod hodinu a pol, to je sen kazdeho hraca. Spehovali sme 1 spehom (vela ludi nas obvinovalo, ze mame spehov po alianciach, ale nebola to pravda). Poslal som 100 spehovaciek na suradnice okolo 350/350 a 60-70 spehov sa vratilo. Ludia odstahovani na konec mapy to podcenovali. Ziskali sme par velmi stabilnych fariem, napr. ucet dexter197 ktory z neviem akeho dovodu zotrval az do konca servra a odniesli sme od neho desiatky milionov surovin (vid. video cas 2:27) a potom sme tuto taktiku opakovali aj pri offkareni (opat vid. video cas: 2:02 adik79, 3:08 Zubata Vagina apod. a nie su tam ziadni spehovia - treba si kuknut reporty vo videu, kolko ich je bez spehov). Ked nepresiel jeden speh, slo ich 5, ked nepreslo 5, slo ich viac. Pri farmeni sme si spehli vzdy kazdu farmu a posielali blesky efektivne, fariem bolo kopec a bleskov stale malo. Casom sme farmili aj duanmi, sermiarmi, vsetkym co malo nohy a nosnost a stale malo. Robili sme 3 off armady a kedze sme mali aresa, prehadzovali sme ho medzi dedinami a klikali armadu dopredu. V malych kasarniach/stajniach s aresom, vo velkych bez neho, radsej sme zacali robit 4tu offku. A spehovali sme, farmili a utocili. Ja osobne som prebdel nejednu noc, o polnoci poslat spehovacky, o jednej-druhej ked zbehli poslat utok. Pozicali sme si na tuto fazu este spehovaci artefakt a ziadna offka pred nasimi ocami neostala ukryta.

Stale sme aj cakali na odvety a nejak nechodili, jedina aliancia, ktora si na nas trufla bola Rl (ktora zistila, ze sme tam mali speha a chceli sa pomstit) a fakt sme im za to vdacni, inac by sme asi nemali ziaden def bod. Aspon sa chalani cez den nenudili, kedze ja som bol skor ten nocny offkar. Potom som (pred dvomi tyzdnami) siel na dovolenku a vratil sa vcera, takze uz som videl len zaverecne video (a z dovolenky velmi sporadicky som kukol do uctu) takze ostatne neviem zodpovedne napisat, len tolko, ze 4fun a harun to dotiahli do zdarneho a uspesneho konca, ciel sme si splnili a este raz sme vdacni vsetkym, ktori to s nami tahali, ci uz kibicovanim, klikanim, podporami, spamovanim apod.

Zaverecny utok nebol, kedze nam nan neostala offka, ale nasim cielom nebolo utocit na div ani setrit ci robit (hoc len jednu) offku na div, nasim cielom, ktory sa nam podarilo splnit, bolo nicenie offiek, ktore boli robene presne za ucelom toho jedineho nudneho utoku.

Dodam uz len, ze sme ten ucet celkom flakali, okrem prveho tyzdna sa farmilo max 3-4 hodiny denne a zlatiek sme minuli maximalne 600-800 mesacne (z toho sla vacsina na bonusy, potom NPC a dokoncovanie len obilnych poli na vysokej urovni a len par ich padlo na zlatkovanie dediny a aj to len tej na katapulty vedla aresa, aby sme ich stihli do odblokovania natarov spravit dost na katnutie pokladnice v natarke).

Snad som nic nezabudol, ked tak chalani pridaju aj ich pohlad na vec
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa -The.NokerQik-
    Registrovaný dňa
    07.02.2009

Povodný

respekt ... ale nechapem ako vas to moze bavit zajst do takych extremov

The.NokerQik/Springfield
    ~

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa assasyn
    Registrovaný dňa
    01.12.2009

Povodný

comu nechapes,chceli ukazat ze travian vedia hrat a aj sa im to podarilo,a to ze prekonali off rekord s galmi to len potvrdzuje
    <volam sa ako sa volam a neviem ako sa spravat na travian fore>

Strana 6 z 6 PrvýPrvý 123456

Pravidlá prispievania