Strana 2 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 83

Téma: Aláhova armáda

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Satan
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

okamzite či aké to meno máš synak... Ja nebudem opakovať, čo som už písal na iných fórach... keby si trochu čítal tak by si aj čo to vedel Ale niečo k tomu môžem dodať... Ja nie som žiaden borec, aspoň sa ním necítim byť aj keby som bol na traviane neviem aký dobrý... je to len a len hra a ja si tu nič nechcem ani nebudem dokazovať... hrám to kôli zábave a kámošom, ale toto zrejme asi niekto nedokáže pochopiť . Poviem Ti len toľko aj keby som o svoju armádu prišiel tak to stále beriem ako hru a dobré poobavenie, ale niečo čo som kedysi písal na fóre viacerým asi uniklo a myslím, že je to dobre, že tomu tak aj je... V každom prípade sa dobre bavím :-). A ak sa Ti zdá téma, ktorú založil jeden z najlepších hráčov ( dovolím si to tvrdiť , pretože som dobrý) nezmyselná, aj keď som ju založil hlavne pre takých ľudí ako Ty, je to Tvoj problém... mne a myslím, že aj viacerím ľuďom ako nezmyselná nepríde... bola totiž založená práve kôli debate ohľadne mojej armády, pretože už to bolo o tom toľko polemík a čoskoro príde čas skutočnej BRUTÁLNEJ reality Bavte sa
    Prečo všetci nadávajú na peklo? Veď je tam príjemne a teplo! :D

Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

7ph ešte že vieš všetko

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

@Satanko chlapce mne ja ta mam aj tvoju armu uplne na haku ja len vravim ze po tom utoku chaozu ked ti zostala dedina na 0 pop si sa im tu prisiel vysmievat na forum...uz len preto niesi dobry hrac jedno je ze ti nahodou prezila dedina to nebola otazka sillu alebo neskillu ich ci teba ale vazit si superov to ma spon u mna vaciu cenu ako za cely server nasusena armada....mimochodom 11 mesiacov si ani necekol a teraz ked mas istotu deffku z root a offku v ich dive ako si sa rozpisal ozaj si smely zajko
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Hracik
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    Nové Mesto nad Váhom

Povodný

Keby si si tu nič nepotreboval dokazovať, tak nezakladáš tému tohto typu. Nick hovorí za všetko...
    Napíšte do googlu slovo zlodej a otvorte prvý link :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=94bXt0cVN7Y

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.03.2010

Povodný

Neverím vlastným očiam Je trápne si zaloziť tému na svoju armádu a je jedno aký si hráč a akú tu armu vlastne máš. Áno, je to zaujimavá otázka, áno bolo o tom polemík aj tu aj mimo fóra. Možno je pekná a si na ňu hrdý, ale na tvojom mieste by som sa za tento chlievik na fóre dosť hanbila.
    Krásna galka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2010

Povodný

Ale nepiste mu tu take negatyvne poznamky ..cakal ze budete jasat a vy ho tu zhadzujete tak čččt ..jo a ja by som bol rad keby si tu potom dal Report s tou army ..dik

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa YU.com
    Registrovaný dňa
    16.02.2009

Povodný

Ja tam sice nehram, ale tipujem, ze mu dedinu na 0 pop podrzal bud stavebny plan alebo nejaky artefakt a to uz je potom neschopnost utocnikov, ze ho nikto neprebral

Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

No čo už keď som lama Ja sa za to nehanbím!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

taku armu co mas som urobil za mesiac.. mam ju kus vecsiu ako ty a nechvastam sa tym... a mozno ze dalsie 3-4 take som uz za server roztrepal...
    SK1 - Mravec Z
    min. SK1 - Mravec

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2009

Povodný

tato tema je super skoro taka dobra ako posledna tretina zapasu KE - BA

neda mi............. KOSICEEEEEEE
    Spirit - sk2

Strana 2 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania