Strana 3 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 83

Téma: Aláhova armáda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.03.2010

Povodný

respect alah.. dalsi skvely pokus od chaozu zburat dedinu s offkou nevysiel

Alah umne zmenil offkovu dedinu na hlavnu(bezohladu na stratene polia lvl 20), vystaval kamenara na 20 a utoky po 100 katov nemali ziadnu sancu urobit vetsie skody.. navyse vlozenymi podporami vychytal cenne katy..

Respect alah.. uz sa tesim na tretiu obranu u teba DD

chaoz mozno ma 4x tolko offky, 7PH a cele XLRM na svojej strane, najlepsi artefakt, ale take chcenie vyhrat ako ma malicke root s dvoma spojencami nema nikto

CONGRATS !!KOŠICE!!

PS: vsetci dobre vieme ze chaoz ma na fore svoju mafiu, preto take malicke podpichnutie berte to for fun.. pls.. angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Tak sa mi zdá že niekto tu nemôže prežiť že nebude 1. na servri v pop a preto tu musí aspoň takto pútať pozornosť ... jaaaj a už zase sme pri tom ako ubohy root hrá sám proti obrovskej presile servra a aký je statocny lebo chaoz má všetky naj artefakty, naj spojencov, podchyteny cely server, ľudí v admin. travianu, na fóre a v neposlednom rade má aj omnoho viacej offu čomu vďačí ja neviem čomu ale určite nie normálnej hre
    z vašich príspevkov len cítiť frustraciu ktorú chcete zahnat aj tým najmenším kvazy úspechom ...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

Louie len v kratkosti..nehraj sa na psychologa ak z toho nemas titul bo velmi ti to nejde ...a to ci budem prvy v pop je mi fuk ja som tu mal ine ciele tie sa nezdarili uz iba doklikavam mame KB na dalsie 2 dediny a nic sa neprebera takze ta
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

toto je zatial asi najlepsie tema, co tu bola zalozena

mravec by si zasluzil titul najrychlejsieho stavaca offiek na serveri. a tiez titul za najlepsie vyuzitie offiek na serveri bitka u lamky by si v nicosormovej kronike zasluzila specialnu kapitolu
    mravec, myslel som si ze mas vacsi zmysel pre humor a ironiu. zda sa, ze si ten svoj nick tu na verejnom fore myslel smrtelne vazne

a louie, prosim ta nechaj okama na pokoji! on za to nemoze, ze nebude prvy na serveri. dufam, ze ho nedate bloknut a nekatnete mu hlavnu, teraz pred koncom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Ale veď ja som písal o Alahovi chlapci s okamom som nikdy ani slovo neprehodil tak ho tu nebudem riešiť
    takze calm down boys

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Satan
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

Citovať Originál od Nicopolis. Zobraziť príspevok
    respect alah.. dalsi skvely pokus od chaozu zburat dedinu s offkou nevysiel

Alah umne zmenil offkovu dedinu na hlavnu(bezohladu na stratene polia lvl 20), vystaval kamenara na 20 a utoky po 100 katov nemali ziadnu sancu urobit vetsie skody.. navyse vlozenymi podporami vychytal cenne katy..

Respect alah.. uz sa tesim na tretiu obranu u teba DD

chaoz mozno ma 4x tolko offky, 7PH a cele XLRM na svojej strane, najlepsi artefakt, ale take chcenie vyhrat ako ma malicke root s dvoma spojencami nema nikto

CONGRATS !!KOŠICE!!

PS: vsetci dobre vieme ze chaoz ma na fore svoju mafiu, preto take malicke podpichnutie berte to for fun.. pls.. angel
    Aj nabudúce budem s Tebou tiež rád hrať kámo
    Prečo všetci nadávajú na peklo? Veď je tam príjemne a teplo! :D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2009

Povodný

chlapci, chlapci (a dievcata). dnes sme sa nudili pri stavani divu a zasobovani . sledovali sme, ze aj u carnabyho sa dostavuje infrastruktura, tak sme si vymysleli tuto malu hru na par utokov na div a temu okolo jednej army, ktora je bud real, alebo fejk. skusame aj vase reakcie na nasu malu a zatial vyzera, ze podaranu hru. ak ste si nevsimli od zaciatku servera sa zabavame a obcas pustime do eteru aj nejaku rozpravku. =R= (rozpravkovo) a atmosku v nom uz pochytili aj kamatati z OOT a uz sa to prejavilo aj tu. dakujeme vam, ze ste sa do tohto pribehu nechali vtiahnut.

Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

Citovať Originál od Louie Zobraziť príspevok
    Tak sa mi zdá že niekto tu nemôže prežiť že nebude 1. na servri v pop a preto tu musí aspoň takto pútať pozornosť ... jaaaj a už zase sme pri tom ako ubohy root hrá sám proti obrovskej presile servra a aký je statocny lebo chaoz má všetky naj artefakty, naj spojencov, podchyteny cely server, ľudí v admin. travianu, na fóre a v neposlednom rade má aj omnoho viacej offu čomu vďačí ja neviem čomu ale určite nie normálnej hre
    z vašich príspevkov len cítiť frustraciu ktorú chcete zahnat aj tým najmenším kvazy úspechom ...
    Louie Ty si to ešte stále nepochopil, že? No nič do konca servera to možno pochopíš ...

Odpoveď pre niektorých: Kašlem na prvé miesto v TOP! Keby som chcel tak ho mám ... u mňa je prvoradá tímová hra, aj keď ma trošku mrzí, že niektorí aj z našej ally to nedokážu pochopiť... ale taký je Travian

Bavme sa mládež

Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

Citovať Originál od ginli Zobraziť príspevok
    chlapci, chlapci (a dievcata). dnes sme sa nudili pri stavani divu a zasobovani . sledovali sme, ze aj u carnabyho sa dostavuje infrastruktura, tak sme si vymysleli tuto malu hru na par utokov na div a temu okolo jednej army, ktora je bud real, alebo fejk. skusame aj vase reakcie na nasu malu a zatial vyzera, ze podaranu hru. ak ste si nevsimli od zaciatku servera sa zabavame a obcas pustime do eteru aj nejaku rozpravku. =R= (rozpravkovo) a atmosku v nom uz pochytili aj kamatati z OOT a uz sa to prejavilo aj tu. dakujeme vam, ze ste sa do tohto pribehu nechali vtiahnut.
    Myslím, že niet čo dodať...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

tak toto je uz sen..u mna je prvorada timova hra wauuuuu myslis v ali s hracmi anjel a anjelicek (dost podozrive nicky a oba na kraji mapy ale to je jedno nakoniec ) neviem aku hru hrate ale podla mna je ta offka vazne dost mala teda cakal som ovela viac apropo hrac binko z mosadu pop 8k mal pred dvoma tyzdnami u chiefa o 4k impov mensiu offku.....prizvukujem 8k pop no farming ale kludne dalej zivme tuto temu
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Strana 3 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania