Strana 7 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 61 do 70 z 83

Téma: Aláhova armáda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Louie, ty si ako podrastol

ked uz si pisal o tom pozornom citani, Alah preferuje timovu hru. ja som hral napr. vzdy za seba takze citaj poriadne aj ty

velmi sa mi paci to vase udelovanie bodov, vyhodnocovanie akcii, terminy ako fail. Skus nam prosim ukazat, ako vyzera dobre zorganizovana timova akcia. ktorej si sa napriklad aj ty zucastnil. zalov v logoch a pastni to sem. nech sa aj my ostatni poducime, ako sa to robi. prosim

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2009

Povodný

satan (alah) mal by si to vysvetlenie napisat cim skor lebo poniektory to tazko znasaju....

ako sme si pisali na skype chate..... sranda je tu dobra radost citat
    Spirit - sk2

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

ale mcqueen a nebodaj sa tie vase posledne utoky daju oznacit aj nejak inac ako fail? oproti tomuto je uspech aj prejdenie par stoviek katov ale hlavne ze sa bavime vsetci hehe za chvilu sa tu dozvieme ze vacsine hracov z rootu ani o vyhru servra nejde .. ocenujem vsak vasu schopnost zobrat si zo vsetkeho nieco pozitivne .. to je velmi dolezite

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný namyslenost

ludia, kazdy komu sa zacne darit sa stane namysleny
    niekedy daneho namysleneho jedinca znicia a prejde ho to
    inokedy ho nejaky cas neznicia a dovtedy je namysleny
    to je tak vzdy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

po bitke je kazdy general ano, akcia nevysla. ty mas vsak potrebu to oznacovat za absolutny fail. tak by ma zaujimalo, ci vies ukazat ako vyzera ozajstna timova akcia

neviem, o co komu na tomto serveri islo. ja som stavat div nechcel, ale kedze sa nasi rozhodli stavat, participujem. budem rad, ked vyhrame, ked vyhra niekto iny, ocenim to. mal si stiplavu polievku na obed, ci o co ti ide?

stale si ale nepochopil ten forik zo vcera. preco bola tato tema zalozena. snad Alah da a ty precitnes. necakam, ze ocenis forik. ale snad sa ti zrak rozjasni

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Satan
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

Louie ja som nikdy netvrdil, že som nejako dokonalý, vždy som tvrdil len jedno, že hrám travian kôli zábave, ale keď si Ty už tak dokonalý stratég tak tu vysvetli všetkým, ako si sa mi pchal niekam aby som prešiel na Vašu stranu a keď si bol z toho celý nervózny, či áno alebo nie zorganizovali ste na moju C01 útoky aby ste mi rozbili armádu o ktorej ste si mysleli, že je neviem aká ... tu sa ukázala Vaša skvelá organizácia... nedokázali ste ani len vymazať dedinu napriek tomu, že ste ju zhodili na 0 a včera večer znovu... mal som Vás tak prečítaných, že mi stačilo nastrkať pár mojích pretoriánov pred posledné katapulty a padli ste na držku... Ja viem, ja viem, toto sa zorganizovalo bez Teba a Ty si bol proti, že? Ja nevravím, že som najdokonalejší hráč, ale travian hrám tri roky a čo to sa za ten čas nalepí aj na lamu a ak máš k tomu kúštičok radosti z hry, tak to je to, čo mne úplne stačí... Ja som sa na fóre už vyjadril, že osobne cez písmenká pogratulujem víťazovi nech je z ktorejkoľvek strany... Netreba to totiž brať tak vážne ako to berú poniektorí to potom kazí radosť z hry Čo Ty vieš, možno že sa ešte niekedy v budúcnosti stretneme na Traviane ako spojenci, ja si rád zahrám s každým, či ako spojenec alebo ako nepriateľ... pokiaľ ide iba o hru, či už pexeso, človeče alebo Travian Takže priatelia vymýšľajte na mňa koľko chcete a zhadzujte ma koľko chcete, ja viem čo za hru som hral a prečo som ju hral tak ako som ju hral. Keď sa zo mňa niekto snaží urobiť somára tak nech ho robí je mi to jedno Viete prečo? Pretože takí ľudia pre mňa nič neznamenajú... Naopak dokážem si vážiť ľudí, ktorí sa dokážu povzniesť a priznať si chybu... Ja som tých chýb tiež narobil požehnane a nehanbím sa zato som len človek, no a čo? Takže ľudia rád som si s Vami zahral, či ma máte radi, alebo ma nenávidíte... v každom prípade ja pokecám s každým a myslím, že o tom dokážu povedať aj "menej skúsení hráči " nikdy som nikoho neodpinkal, alebo mu neodpísal, vždy si rád pokecám s každým kto má o to záujem... som spoločenský typ a rád sa bavím Takže ak máte chuť si so mnou ktokoľvek popísať hoci aj cez skype, alebo aj pokecať cez skype ja nemám problém, stačí napísať :-)
    Prečo všetci nadávajú na peklo? Veď je tam príjemne a teplo! :D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

@McQueen:

fail
    → zlyhať
    → prepadnúť
    → nedostávať sa
    → nestačiť
    → nemať úspech
    → nepodariť sa

ci chces povedat, ze preberanie Peruna sa podarilo a mali ste uspech? alebo ze to, ze 4-5 offiek s katmi aj baranmi dokopy dalo div o 1 uroven dole je uspech a katovanie sa podarilo?

@Satan - to s tymi 900k offu je krasny priklad, ako si niekto zacne namyslat. Louie povie, ze vase 4-5 armady o sile 900k off hrubym odhadom nespravili s divom skoro nic a ty si presvedceny (a to podla svojich prispevkov nepopries) ze stale niekto vytahuje tvoju armadu o sile 900k off, pricom ostatni sa bavia uz davno o inom. Vidis ako krasne sa ti vracia to osocovanie okama, ze nechape? Som si isty, ze nieco podobne stoji za vznikom tvojej temy. Najprv si v profile umiestnis nieco o megaoffke a ked sa ta niekto na to spyta alebo zauvazuje, ci nie si hrozba, tak nahodis takuto trapnu temu, ktorej vysvetlenie ponukas na konci servra len preto, aby si skryl to, ze nie si nic ine nez len popkar a aj to v ramci rebrickov a vzhladom k tomu, ze na prve miesto nemas, tak neuspesny. Tato tema je podla mna zbytocnost a len na seba zbytocne upozornujes. Hovoris, ze si sa prisiel zabavat, ale zabavat cim? Odstahovanim sa na koniec mapy a klikanim si domcekov? Lebo nic ine si tento server nedokazal. Poznam ludi, co sa zabavaju spamovanim, poznam ludi co sa zabavaju robenim megaoffky, poznam ludi, co sa zabavaju katovanim, dobiehanim offiek, defkovanim. Ty si vystacis aj s legom, lebo s nim dokazes presne to iste, co si dokazal v ociach kazdeho, kto nepozna tvoje tajuplne a isto hlboko prekvapive zakulisie svojim doterajsim posobenim na tomto servri.
    Naposledy upravil elMagico; 24.04.2010 o 14:51
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

alah: k louieho obhajobe- louie vobec nevedel ze bude na teba akcia, dokonca ani ja som to nevedel, ti chlapci sa nudili, bali sa ta a spravili si to na vlastne triko, vcera uz islo len o to, ze im to prvy krat nevyslo a tak to chceli dokoncit, nic viac za tym nehladaj. Takze louieho neobvinuj ze to poslal on, nemal o tom ani potuchy a ty tiez by si mohol vyjst s pravdou von a priznat ze si bol stale s ROOT a tahal si louieho za nos, ze sa len rozhodujes, ale to je taktika, beriem.

mek, bud nad vecou
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.03.2010

Povodný

chaozacka mafia vyhrava este aj na fore

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Citovať Originál od Louie Zobraziť príspevok
    Ale dnešným útokom hovorím absolútny fail ... Cely server susit armády a nakoniec 900k offom dať dole iba 1 LVL DIVU! gg hosi dúfam že ste sa stavanim budiek 11 mesiacov bavili lebo nič iné vás ani tešiť nemôže ok zabudol som na tu perfektnú tímovú hru ktorú ste cely server predvádzali (síce si ju nikto nevšimol ale oceňujem)
    Magico, Skuty - ja nic netvrdim, nic neobhajujem. Jedine co mi prekaza, su tieto vase velkohube vyhlasenia musim to uz pomenovat, aby ste pochopili

Chcete zoznam ludi z vasich aliancii s minimalnym poctom off bodov a offkami stale ukrytymi doma? Chcete zoznam akcii, ktore vam nevysli? vsetko jedno, vy si to vzdy ospravedlnite "vyssim cielom", z nasej strane to bude vzdy luzerstvo. Fakt si nespominam na jeden pripad, kedy by ste priznali svoju chybu

Asi ostanem nepochopeny, ale aspon sa pokusim

Strana 7 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania