Strana 8 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 71 do 80 z 83

Téma: Aláhova armáda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Nemusím byt výborný stratég ani super skúsený hráč aby som zistil čo bol fail a čo úspech úprimne toto je môj druhý server a historicky prvý (aj posledný) ktorý som dotiahol po DS a ak si ty mcqueen myslíš niečo iné ok ja ti to neberiem veď každý si o tom (uspech či fail) urobí vlastnú mienku .. ak si niekto mysli že moje vyjadrenia boli namyslene tak nech, bola to len obdobna reakcia na provokacie root hráčov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    Magico, Skuty - ja nic netvrdim, nic neobhajujem. Jedine co mi prekaza, su tieto vase velkohube vyhlasenia musim to uz pomenovat, aby ste pochopili

Chcete zoznam ludi z vasich aliancii s minimalnym poctom off bodov a offkami stale ukrytymi doma? Chcete zoznam akcii, ktore vam nevysli? vsetko jedno, vy si to vzdy ospravedlnite "vyssim cielom", z nasej strane to bude vzdy luzerstvo. Fakt si nespominam na jeden pripad, kedy by ste priznali svoju chybu

Asi ostanem nepochopeny, ale aspon sa pokusim
    ja nie som hovorca nasej aliancie, ja hovorim za seba ...ano, mal som aj par fail akcii, aj par uspesnych ale urcite sa nebranim, ked som mal fail akcie ich oznaceniu, ze su fail. Netrham si kvoli tomu vlasy ani nehulakam po fore, ze fail neboli ani ze ich povazujem za uspech (ako par vasich spojencov, ktori spackanu akciu povazuju za uspech len preto, ze sa im podarilo ju vobec zorganizovat ).

A nehnevaj sa, ale offky schovane doma a rozdrapovanie sa potom na forach a dokonca zakladanie tem o danych offkach, ked dotycny mal za celu dobu servra max. par utokov na oazy, to je skor vasa domena

P.S. u nas sa tomu hovori "velkohube vyjadrenia" a u vas "zabavame sa a kto vie ten vie, kto nevie, tomu povieme na konci servra"? bud aspon trosku realne uvazujuci, ved sa nad tym zamysli celym ...ked nie, fakt je nacase otvorit v kuchyni tu flasku whiskey
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

elMagio, ok. Konecne sme sa opat dostali na zaciatok budem asi trapny, ale pokusim sa vysvetlit, preco bola vytvorena tato tema. vychadzalo to z nasledovneho:

- snazili ste sa ziskat alaha na svoju stranu, ked bol este mimo ROOT (neuspesne)
    - snazili ste sa mu vymazat dedinu, kde robil offku
    - velakrat ste mu spehovali viacere dediny, snazili ste sa zistit skutocny stav jeho offky

v tej dobe bol stav jeho offky neznamy. ked sa vam rozbehol po dive s dalsimi ludmi, snazili ste sa mu vymazat dedinu po druhy krat. (v tedy sme este netusili, ze 7PH vyvestil pocty jeho realnej offky z krystalovej gule a teda ze viete, s cim na vas utoci)

cely forik vychadzal z toho, ze sa pokusate vymazat celkom normalnu offku. nicim vynimocnu. vas zaujem o nu bol tak utkvely, ze sa to pokusil Alah este kusok viac nafuknut. tu na verejnom fore. Aby ste sa zacali obavat o div, aby vo vas vzbudil pochybnosti, ci ho ozaj ubranite pricom on vedel, ze s tym moc velke divadlo nenarobi

mozno trapny forik, nikto to vsak nemyslel vazne. skus si to pozriet od zaciatku. spontanna akcia. ftipek, proste zart

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný

....trapne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

možno by to malo nejaký zmysel keby sme fakt nevedeli akú armu alah má

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

mchammer : nemozem za to ze sa niekto preriekne o tom a ze ty tu povies ze som to vyvestil a nenapadne ta ze som sa to dozvedel nahodou. Mal by si prestat brat tie prasky aby si uz nemal take bujne myslienky
    Vo vsetkych prispevkoch co tu mas vies len osocovat a nevies uznat porazku. Ale ako si clovek zvykne po case od par hracov (pisem par hracov) root nic ine ako osocovanie nemoze cakat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Satan
    Registrovaný dňa
    23.12.2008

Povodný

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    elMagio, ok. Konecne sme sa opat dostali na zaciatok budem asi trapny, ale pokusim sa vysvetlit, preco bola vytvorena tato tema. vychadzalo to z nasledovneho:

- snazili ste sa ziskat alaha na svoju stranu, ked bol este mimo ROOT (neuspesne)
    - snazili ste sa mu vymazat dedinu, kde robil offku
    - velakrat ste mu spehovali viacere dediny, snazili ste sa zistit skutocny stav jeho offky

v tej dobe bol stav jeho offky neznamy. ked sa vam rozbehol po dive s dalsimi ludmi, snazili ste sa mu vymazat dedinu po druhy krat. (v tedy sme este netusili, ze 7PH vyvestil pocty jeho realnej offky z krystalovej gule a teda ze viete, s cim na vas utoci)

cely forik vychadzal z toho, ze sa pokusate vymazat celkom normalnu offku. nicim vynimocnu. vas zaujem o nu bol tak utkvely, ze sa to pokusil Alah este kusok viac nafuknut. tu na verejnom fore. Aby ste sa zacali obavat o div, aby vo vas vzbudil pochybnosti, ci ho ozaj ubranite pricom on vedel, ze s tym moc velke divadlo nenarobi

mozno trapny forik, nikto to vsak nemyslel vazne. skus si to pozriet od zaciatku. spontanna akcia. ftipek, proste zart

ok keď už si s tým začal tak to aj dokončím :

Všetci ste mali plné gate z niečoho čo nebolo ( pre tých menej chápavých - moja mega offka! ) Ja som využil vaše veľké oči a namiesto toho aby ste sa zameriavali na div, zameriavali ste sa na moju neexistujúcu mega armádu, alebo chcete povedať, že to tak nie je?! Trápni ste potom Vy a nie ja s tým, že som založil túto tému... môžte klamať koho chcete aj sami seba, celkom Vám to ide, ale nikto ma nepresvedčí v tom, že drvivá väčšina z Vás sa zo mňa doslova pokakal! Myslím, že minimálne na 50 percent zámer vytvorenia tohto účtu vyšiel a jediný kto o tom od začiatku vedel je Zmurko... Postupne sa nabaľovali po troche ďalší a ďalší hráči, ktorí boli do hry zainteresovaní a podľa mňa bol úspech aj to, že som nahnal s týmto účtom strach a rešpekt... Ja viem nezhodil som v dive nič, veď čo by som aj chcel s tou offkou , ale podstata bola úplne niekde inde... A Tí ktorí neruzumejú ani tomuto potom ani nemajú právo dostávať ešte nejaké ďalšie odpovede.

to el Magico:

aký si Ty len najmúdrejší a najdokonalejší Ja som vrážal na rozdiel od Teba do tejto hry kopec zlatiek ( Chcel by som podotknúť to NAROZDIEL... vieš, ja si nemôžem požiadať o zlatky kedy ich potrebujem a TT mi ich dá) Si hrdina skvelý preskvelý lebo máš zlatky zadara a robíš tu machra na plnej čiare a môžeš tvrdiť, čo chceš polovica hráčov vie o týchto Vaších výhodách... Ja viem, že to je jediná výhoda ktorú máte, pretože skoro nikto by to nerobil zadarmo, ale aspoň tu nepíš nezmysly Keby som chcel tak som už dávno na prvom mieste a keby mi išlo o to, byť len popkár tak by som kašľal na celé stavanie armády... Len uživiť podporu a útok v dedine keď mi skoro nikto neposielal obilie ma stálo niekoľko sto zlatiek, aby som zamenil surky v NPC na obilie... Toto robí popkár Ale môžem ja písať čo len chcem, Ty stále budeš tvrdiť svoje... Poznám Ťa dlho a nikdy sa nezmeníš, presne o takýchto ľuďoch som písal... Aj to je jeden z dôvodov, prečo na slovenskom serveri na 99 percent končím, pretože viem, že Nemci by si podvody v hre zrejme nikdy nedovoli a tak skúsim sa trochu zahrať tam....
    Poprosil by som ešte moderátora aby bol taký dobrý a nič z tohto mi nevyhadzoval a nemazal, ja viem, že som prezradil niečo, čo je tajné a že držíte celé TT spolu, ale mali ste brať na vedomie aj to, že aj Vy ste len ľudia a aj medzi Vami sa nájdu takí... Nehádžem nikoho do jedného vreca, ale osobne môj názor je asi taký, že keď je niekto z TT tak nech sem aspoň nevypisuje takéto bludy a bude tu robiť Ramba a majstra sveta premúdreho múdreho

Myslím, že zmysel otvorenia tejto témy už je na svete a preto prosím o Lock.
    Prečo všetci nadávajú na peklo? Veď je tam príjemne a teplo! :D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Citovať Originál od Bane21 Zobraziť príspevok
    mchammer : nemozem za to ze sa niekto preriekne o tom a ze ty tu povies ze som to vyvestil a nenapadne ta ze som sa to dozvedel nahodou. Mal by si prestat brat tie prasky aby si uz nemal take bujne myslienky
    teraz sa ti vazne ospravedlnujem. Prepac, ze som pouzil termin "vyvestil". Nahodou si sa dozvedel. Tak mala zniet spravna formulacia.

Si teraz aspon o kusok spokojnejsi, ci ti mam domov priniest aj kvety?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pa3cck
    Registrovaný dňa
    30.03.2009

Thumbs up

Satan

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Citovať Originál od Satan Zobraziť príspevok
    BLA BLA BLA
    Chvalabohu ze takych ako ty tu ozaj nieje vela ...

Strana 8 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania