Strana 9 z 9 PrvýPrvý 123456789
Zobraziť vysledky 81 do 83 z 83

Téma: Aláhova armáda

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.11.2008

Povodný

satan tato tema je asi taka zbytocna ako minanie zlatiek na tvojom ucte.
    Podla tvojho nazoru, akoze ked niekto na niekoho utoci tak sa ho automaticky boji ? vies na kolkych hracov sa utocilo pocas tohto serveru, keby si kazdy z nich zalozil takuto temu ako ty tak moderatori by mali co robit, aby to ustrazili. Tie armady co isli na teba, boli vyclenene prave na takuto "spinavu" robotu a spravili toho celkom dost... niektore aliancie si rozbijaju offky o peruna a ine hladaju potencionalne nebezpecnych hracov ( u teba fakt len potencionalna hrozba, lebo zameranie skladov ked mame 5x artefakt na odolnost je fakt amaterske )

Pises tu, ze si teamovy hrac a ze ta tesi teamova hra, ale za tie mesiace co server bezi si okrem pytania obilia a defu nespravil pre alianciu nic, ale myslim si ze je skoda sa tu vobec vyjadrovat, napises zase ako kazdy nepochopil tvojmu vtipu a vsetci pockame na tvoje vysvetlenie.
    sk1 3 vek - O.D.B http://www.stream.cz/video/468768-travian-sk1-carnaby-1
    skx 7 vek - FastButLama http://www.youtube.com/watch?v=KV_eqjntgQI

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

vidim, ze osocovanie nie je cudzie viacerym ludom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Satan Zobraziť príspevok

ok keď už si s tým začal tak to aj dokončím :

Všetci ste mali plné gate z niečoho čo nebolo ( pre tých menej chápavých - moja mega offka! ) Ja som využil vaše veľké oči a namiesto toho aby ste sa zameriavali na div, zameriavali ste sa na moju neexistujúcu mega armádu, alebo chcete povedať, že to tak nie je?! Trápni ste potom Vy a nie ja s tým, že som založil túto tému... môžte klamať koho chcete aj sami seba, celkom Vám to ide, ale nikto ma nepresvedčí v tom, že drvivá väčšina z Vás sa zo mňa doslova pokakal! Myslím, že minimálne na 50 percent zámer vytvorenia tohto účtu vyšiel a jediný kto o tom od začiatku vedel je Zmurko... Postupne sa nabaľovali po troche ďalší a ďalší hráči, ktorí boli do hry zainteresovaní a podľa mňa bol úspech aj to, že som nahnal s týmto účtom strach a rešpekt... Ja viem nezhodil som v dive nič, veď čo by som aj chcel s tou offkou , ale podstata bola úplne niekde inde... A Tí ktorí neruzumejú ani tomuto potom ani nemajú právo dostávať ešte nejaké ďalšie odpovede.

to el Magico:

aký si Ty len najmúdrejší a najdokonalejší Ja som vrážal na rozdiel od Teba do tejto hry kopec zlatiek ( Chcel by som podotknúť to NAROZDIEL... vieš, ja si nemôžem požiadať o zlatky kedy ich potrebujem a TT mi ich dá) Si hrdina skvelý preskvelý lebo máš zlatky zadara a robíš tu machra na plnej čiare a môžeš tvrdiť, čo chceš polovica hráčov vie o týchto Vaších výhodách... Ja viem, že to je jediná výhoda ktorú máte, pretože skoro nikto by to nerobil zadarmo, ale aspoň tu nepíš nezmysly Keby som chcel tak som už dávno na prvom mieste a keby mi išlo o to, byť len popkár tak by som kašľal na celé stavanie armády... Len uživiť podporu a útok v dedine keď mi skoro nikto neposielal obilie ma stálo niekoľko sto zlatiek, aby som zamenil surky v NPC na obilie... Toto robí popkár Ale môžem ja písať čo len chcem, Ty stále budeš tvrdiť svoje... Poznám Ťa dlho a nikdy sa nezmeníš, presne o takýchto ľuďoch som písal... Aj to je jeden z dôvodov, prečo na slovenskom serveri na 99 percent končím, pretože viem, že Nemci by si podvody v hre zrejme nikdy nedovoli a tak skúsim sa trochu zahrať tam....
    Poprosil by som ešte moderátora aby bol taký dobrý a nič z tohto mi nevyhadzoval a nemazal, ja viem, že som prezradil niečo, čo je tajné a že držíte celé TT spolu, ale mali ste brať na vedomie aj to, že aj Vy ste len ľudia a aj medzi Vami sa nájdu takí... Nehádžem nikoho do jedného vreca, ale osobne môj názor je asi taký, že keď je niekto z TT tak nech sem aspoň nevypisuje takéto bludy a bude tu robiť Ramba a majstra sveta premúdreho múdreho

Myslím, že zmysel otvorenia tejto témy už je na svete a preto prosím o Lock.
    na TT si neotvaraj usta, ked nevies o co tam ide a co sa tam riesi a ako to vsetko funguje.

ZAMYKÁM

Strana 9 z 9 PrvýPrvý 123456789

Pravidlá prispievania