Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 18 z 18

Téma: To alah

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

To nano : to ja volam systematicke demolovanie offky.
    Skromnym prianim pred 3 tyzdnami bolo dosiahnut 1M off bodov. Dneska je skromne zelanie 1.4M. Tak hadam to dobuchame nejak.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Citovať Originál od okamzite!!!! Zobraziť príspevok
    tak naa serveri uz hra len par hracov ...aktivne este menej a na forum chodi este menej takze myslim ze preto to tu pomaly uticha
    jj a ked sa chce clovek zapojit, je oznaceny hned za mafiu respektive za darmozraca
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.10.2009

Povodný

tak ked ta vidim ako tam vyzieras stale ten popkorn ..... sa nediv ze darmozrac

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

hehe, ake cukriky sa z vas zrazu stali

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

nj ja sa to tru snazim obcas vzkriesit ale som tu povasinou za dementa alebo toho co neviem prefikane figle ROOTu takze terz pomaly koncim
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.12.2008

Povodný

saq uz tu neni co preberat..o vitza si to rozda Chaoz a LZ a to mozno len niekde na chate a aj keby zautocili pochybujem ze maju taku katovacu co by carnabyho div zhodilo coby len o 1lvl...kebyze neni rozhodnute este tu kazdy vykrikuje ale vysledok je jasny tak naco tu nieco rozoberat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.11.2008
    Lokácia
    Bratislava

Povodný

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    hehe, ake cukriky sa z vas zrazu stali
    Bazo, tebe sa jeden nezavdaci
    Moje vyjadrenia na fórach (okrem sekcie otázky alebo vyslovene označenia, že sa jedná o vyjadrenie Supporta) sú vyjadreniami hráča bez ohľadu na funkciu, ktorá mi svieti pri nicku. Ďakujem, že to rešpektujete.

Odohrané účty: sk2-1 elMagico, sk2-2: elMagico, skx-1: KinderVajce, sk3-1: elMagico, skx-5 - Radio_Jerevan, skx-6 - sodomagomora, skx-7 - FastButLama, sk1-3: s&e

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

to pedros: tiež ma napadlo že by sme si súboj o víťazstvo na serveri mohli vybaviť v tímovom 5vs5 "hádaj na čo myslím" kdesi na skype, uvidíme možno sa to zrealizuje :P

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania