Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 18

Téma: To alah

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.10.2009

Povodný To alah

o vsemozny bud pozdraveny .....

vies uz to nedalo ani mne .... cely vikend sme sa na tebe tak dobre bavili a ked to dnes vyjde budem ti nesmierne povdacny .... budem mat svoju prvu stuzku a ja ako velky hrac sim city, ktory si tu cely server klika ...... mina svoje zlatky, .... na popku, armadu a podobne si to vazim ..... (oznacenie el magica ze nic nerobi je podla mna ubohe, by som chcel teba vidiet odpovedat a mat tu trpezlivost na vsetky tie otazky btw) vies tvoje presvedcenie a istota ako sa vsetci proti tebe spikli a spojili je tak mimmo ako su aj tvoje prispevky ... a teraz anooo, obavali sme sa tvojej army ... minimlane ja ano ..... ano isli sme proti tebe, neverili sme ze sa dokazes cely server len hrat a nic nerobit .... a predstav si mali sme to zakazane ...... a dalsi ludia o tom nevedeli .... neveris? tvoj problem .... a ano ja som ta naj lama ..... aj som si to priznal (ale nakazili ma vlasske orechy ) nedokazal som dostavat level pokladnice aj ked som mal zlatky ... o to sme horsi? si pozri tie casy logy secko .... ani si netusil ze tam ideme ... a potom frajerit s deffom od root vies ako dobre sa nam tento vikend na teba pilo a sme sa smiali? aspon to bol zabavny vikend a Miksova na teba bude spominat

hawk

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.04.2010

Povodný

Decka nefetujte tolko

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.03.2010

Povodný

ja len pre uplnost: viac ako polovica defu bola Alahova.. root tam def nemal pretoze to pre nas nebola ziadna velka priorita..

Uznavam vsak kvality utocnikov aj obrancov.. a dpc alah uz tu mas 2 temy.. ja mam len jednu....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.10.2009

Povodný

respect nico

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Krtkoslav
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný :)

dohodnite sa na zverejneni a hodte nejake logy nech aj nehrajuci na s1 vidia ako to tam vyzera, ja som celkom zvedavy :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

...radi by sme dali, ale nic sa nedeje, jedine ze tu dam natarkov
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

je to pekne zavadzajuce, raz ze ma alah mega armu , potom ze to bol blaf pocas celej doby sk1,
    jednoducho pustanie informacii, raz takych, potom opacnych, vysledok vsak bude podstatny a opat vystrelim do tmy: ja neverim nicomu ohladne stavu spominanej armady, a vobec ma nebude mrziet ze som sa mylil,

kto chce uspiet musi mat informacie, mat kontakty na informacie, ovladat podavat dezinformacie, - a niekoho kto tomu uveri,(spracuje) pripadne vykona na zaklade podanej info, - ak vam to nieco pripomina je to cisto iba nahoda

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Krtkoslav
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od skuty Zobraziť príspevok
    ...radi by sme dali, ale nic sa nedeje, jedine ze tu dam natarkov
    jaj sry ten prvy prispevok bol pisany dost surealisticky a som z neho nejako pochopil ze sa nieco stalo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

hned prvy den v tyzdni a 7PH-8TS skoro 100 000 off bodov, za jeden den .. a nic sa tu nedeje, snad nepobil vsetky farmy,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

tak naa serveri uz hra len par hracov ...aktivne este menej a na forum chodi este menej takze myslim ze preto to tu pomaly uticha
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania