Strana 2 z 18 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 179

Téma: ArchLAMERS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

dark to je jasne...ale prave preto,ze hraci z wog byvaleho povodneho,ktore server zacalo chceli archangels,tak ho maju a hraju...aj ked meno archangels niektori hraci riadne dehonestuju...vcetne mna,aby som bol objektivny

ale pravda je taka zase,ze meno aliancie a ani vela vela lasky z tej aliancie archangels nikdy nespravia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Sledujem vývoj servera od začiatku, aj keď doň nezasahujem. WOG to malo dobre rozbehnuté, sú tam, alebo boli, výborní hráči, svoje účty ovládajú dokonale. Lenže táto hra nie je len o hraní na svojom účte, je to aj o politike a vzťahoch a tam podľa mňa WOG ako aliancia sklamala.
    Skôr ma prekvapilo, ako sa ukázali vlastnosti niektorých hráčov - hráč, ktorému sme dva veky vždy kryli chrbát, naučili sme ho hrať a vždy sa tváril, ako veľmi mu záleží na všetkých v aliancii, dokáže sa zrazu otočiť a byť najväčšia špina a zradca na serveri. Viem, je to len hra a zradcovia, špehovia k nej patria, ale od neho som to vôbec nečakal. Ale aspoň poučenie do budúcnosti - ak sa vrátime raz ako Archangels tak aspoň vieme, koho nezoberieme. Očistil sa plevel od zŕn

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

Citovať Originál od white queen Zobraziť príspevok
    ja neviem, hrám sk3 prvý krát

ale počula som o aliancií Archangel ... že sú to vraj hustí borci tak som čakala aspoň nejaké vzrúšo
    ale keď tak pozerám ... útočiť na Ačka je ako kopať do mŕtvoly ... táto "akcia" budiš asi posmrtný kŕč
    borci to su, len karta nie vzdy ide...k tomu min veku: urcite im v tom plieneni pomohol spolok hunts co sa tento vek asi nebude konat.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Ozaj a k tým útokom v dnešnej noci - áno, padlo pár armád na mainoch,ale skús to Maťo porovnať s minulým týždňom, kde sme vychytali oveľa väčší počet nepriateľských armád a to dokonca na vedľajších dedinách

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Citovať Originál od agonys Zobraziť príspevok
    borci to su, len karta nie vzdy ide...k tomu min veku: urcite im v tom plieneni pomohol spolok hunts co sa tento vek asi nebude konat.

To je pravda, minulý vek sme to táhli spolu s Huntmi a mali sme obrovskú prevahu, ale kukni na prvý vek, keď sme s Huntmi stáli na opačných stranách barikády.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

ja som sa zachoval a chovam len tak ako si to aliancia zasluzi podla mojho gusta

tvrdil som,ze spravim vsetko preto,aby ten aliancny "zmetok" nevydrzal a nemal sancu postavit ds,a toho sa aj drzim..tak isto som aj povedal,ze ma mrzi tych par hracov,ktori si to vazne nezasluzia.ale je ich len par
    k tym spinam a bordelu ako som bol nazvany som sa po prvej katnutej dedine na strane archlamers presvedcil,ze su este vacsie travianske trosky ako som ja..trosky ,ktore sa za kazdu cenu snazili prezit a spravili v pozadi vsetko preto aby boli ti krajsi...archlamers..hraci ktori sa nedokazali povzniest a veci sa snazili riesit planymi vyhrazkami mimo travianu..to je ta hrda aliancia,ktora momentalne funguje a na jej rozpade sa budem podielat aj nadalej,aj ked jej koniec je len otazka casu...aspon budu mat viac casu na spamovanie a "d.by"

archlamers je stale aliancia plna bordelu a hracov,ktori hraju len a len na svoje triko..ktori stale aj napriek rovnosti hracov su deleni na radovych hracov a tych druhych

darkos,teraz to nemyslim na teba..ale o diani vo vnutri aliancii a pomeroch o ktorych vedelo a muselo vediet len par ludi vedia najlepsie vsetci co o danej politickej situacii nemali v tu dobu ani najmensi sajn

ale to su vsetko veci,ktore uz boli x krat prebrane a je zbytocne ich preberat znova

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

DL: ty vypady necham plavat jen malickost preved si ty offky na procenta(protoze A padlo 25% offek) a to ze oni jednou neco podcenili neznamena, ze to udelaji podruhe taky..

je mi jasny ze tahle situace neni pro El, je zvykla ze ma drtivou prevahu a nakonec udela levou na sve spojence.. tezko tu pak hledat nekoho kdo by si zahral po boku A

nicmene vyber byl jasnej na zacatku TUK VM WoG... nebudu tu rozebirat proc a jak, ale jen chci rict ze A se na diplomaticke urovni taky nepretrhlo jedine co dokazalo je prozrazeni aliance tim ze si je daji do profilu.. to se stat nemelo a ARM mohla tak nejak v klidu podporovat A a nebejt tercem utoku.. fungoval jsem tak v jedne alianci na s11(uvidime) a celkem good..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

tim oni myslim IP,GT a spol. to ze Arch nedokaze udelat slusnou akci vime vsichni, proste akce kde se vrati vsechny armady se jim nezdaji takhle je to good akce

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

Citovať Originál od Dark Lord Zobraziť príspevok
    Ozaj a k tým útokom v dnešnej noci - áno, padlo pár armád na mainoch,ale skús to Maťo porovnať s minulým týždňom, kde sme vychytali oveľa väčší počet nepriateľských armád a to dokonca na vedľajších dedinách
    jj klobuk dole pri zadeff vedlajsich, ale aj tam par hracov preslo...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa C.h.A.o.S
    Registrovaný dňa
    28.11.2009

Povodný

At si kto chce co chce rika, nejlepsi se vsi zeleniny je chmelovej vyvar.
    Jedina povodna Archangels existovala len prvi vek a o derivatoch je skoda sa vazne bavit.
    To co sa hralo druhy vek nemozem posudzovat kedze som zrusil ucet v obdobi ked skoncila aktivne aj MK alias KMM, ale tento vek ma A derivat od hry Anjelskeho timu strasne daleko.
    Forever Angel

Strana 2 z 18 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania