Strana 3 z 18 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 179

Téma: ArchLAMERS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.04.2010

Povodný

Citovať Originál od C.h.A.o.S Zobraziť príspevok
    .......ale tento vek ma A derivat od hry Anjelskeho timu strasne daleko.
    ATT, to ano, vsak uz len to sucastne vedenie ma spolocne z anjelmi velmi malo. a preco sa teraz tomu tak vsetci brania tomu prirovnaniu?, vsak +=A=+ rebirth bol z hlavy povodnych clenov, a nie z ARM [ +=A3=+ ]

a mimochodom, ktora ina ally ma vobec nejako "blizo" k zostave minulovekovym SK3 ? ziadna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.11.2009

Povodný

Ja nechápem tomu, prečo sa do nich všetci tak navážate. Tri štvrtiny servera je proti nim a stále tu sú. Ľahko sa útočí na malého protivníka s veľkým počtom hráčov. Ale táto hra je aj o tom. Hovoríte o prvom veku, druhom veku, že to bolo lepšie a podobne. Ale nech je to ako chce, vždy platí, že táto sk.rv.á doba sa raz bude volať Staré zlaté časy. A to platí aj vo tomto veku SK3.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa C.h.A.o.S
    Registrovaný dňa
    28.11.2009

Povodný

Citovať Originál od erinyes Zobraziť príspevok
    a mimochodom, ktora ina ally ma vobec nejako "blizo" k zostave minulovekovym SK3 ? ziadna
    Prvi vek boli Acka len priemerna aliancia co sa zmenilo az ked ucet electroid zmenil majitela.
    Acka prveho veku bola skupina hracov ktori bezvyhradne pocuvali svoju MK.
    Ine aliancie funguju na principe nazvu ale Acka bez kralovnej nikdy Ackami nebudu.
    PS : Ja len dufam ze Ell aktivne nezacne hrat, nejak som zlenivel a tie mnozstva kavy a cigariet pri nocnych.
    Forever Angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bejunka
    Registrovaný dňa
    11.01.2010

Thumbs down

Hmm,zajimave cteni,ale........

.... resit tady minule servery je celkem zbytecne,hraje se ted a pokud chcete vzpominat tak si zavzpominejte na aliancnich chatech a ne porad dokola tady..

Tohle vlakno bylo zalozene asi uplne za jinym ucelem,ale bohuzel jsou tady taci,kteri ziji minulosti a porad ji chteji resit...

Ja nerikam,ze jsem vyznavacka A-cek,ale neco i me je proti srsti..

Kazda aliance ma sve plusy a minusy...Tady chcete resit jen jedno seskupeni,ale podivejte se i do svych rad...
    Kazda aliance ma par kostlivcu ve skrini!!

Hraje se uz nejaky ten mesic, a vy resite udalosti poslednich par dni..

Bejunka

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Hracik
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    Nové Mesto nad Váhom

Povodný

No šak sem dajte nejaké logy...
    Napíšte do googlu slovo zlodej a otvorte prvý link :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=94bXt0cVN7Y

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

Citovať Originál od dagoneth Zobraziť príspevok
    Ja nechápem tomu, prečo sa do nich všetci tak navážate. Tri štvrtiny servera je proti nim a stále tu sú.

este prednedavnom ich bolo v top20 min 15, spojko s celym JZ sektorom, SZ (..., ---) na nich neutocil a stale neutoci ani panakom .. len si pekne v klude popkovali

to kam sa dostali sa stalo viac-menej nedavno a sice stoji proti nim 3/4 servera ale utoci len 1 sektor ...navyse mame tu este dalsieho supera na JV na ktoreho netreba zabudat takze nebudeme si tam rozbijat vsetko .. len kolko bude treba

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

edit: nie na JV ale na JZ je este nieco bebene

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.11.2009

Povodný

Myslím, že to čo si písal o popkárení skôr patrí Friends & spol. A tých 15 v top 20 to skôr patrí k tomu, keď ešte boli pôvodný WoG.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

nerieste minulost, ta sa uz nevrati a je to tak mozno aj dobre, sk3 zazije noveho vitaza

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

• Naozaj neriešte, kto bol aký dobrý na ktorom servery. To je asi nejaká fóbia našich serverov, lebo toto sa stáva aj inde. Riešte si to na internom fóre ak máte potrebu, väčšinu to nezaujíma...
    • Áno, za éry WoG mali spojko dva sektory, ktoré mali svoje územie pod kontrolou a situácia bola opačná, ale veď v poriadku... bolo to inak, teraz zasa inak
    • Áčok bolo o dosť viac ako 30... To, že dnes sa cítia Archlamers osamotení a proti celému serveru je len a len ich zásluha. Že sa ide časťo najprv od spodu spoločenstva, teda po slabších ally je všeobecne známe. My sme to nevymysleli. Dalo sa s tým počítať.
    • Ale prečo z toho robíte katostrofu? Pár armád padlo, pár dediniek tiež tak čo? Veď to neni prvý krát ani posledný krát na tomto servery.

Strana 3 z 18 PrvýPrvý 12345678910111213 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania