Strana 1 z 18 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 179

Téma: ArchLAMERS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný ArchLAMERS

no,niekto tu ziadal podobnu temu,ako minuly vek HF..tak ju teda vytvaram...vsetci vedia o aku alianciu ide...

pre tych,ktori hraju sk3 si vsimli,ze sa tuto noc diali vskutku velke veci

archLAMERS sa obetavo pustili do svojho supera na JV...ale skor mi to pripomina velice dobru grotesku, v ktorej utocili bezpilotne balony,pri tejto premakanej akcii prisli asi 4 hraci o armady,dalsie 2 ci 3 armady boli poskodene...gratulujem k uspechu
    k presnym statistickym stratam by sa mohol vyjadrit navinav,ktory tieto veci sleduje

pravda vsak je taka,ze sa aj tymto bezpilotnym kamikadze balonom podarilo skatit neaky ten main u supera ak sa nemylim,to len aby som zachoval daku objektivitu

inak sa traduje na fore sk3,ze kazda aliancia,co ma vlastny toppic tak dlho nevydrzi
    Naposledy upravil terrorko; 04.05.2010 o 10:36

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2009

Povodný

Citovať Originál od terrorko Zobraziť príspevok

inak sa traduje na fore sk3,ze kazda aliancia,co ma vlastny toppic tak dlho nevydrzi
    nestras, my mame uz dva

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

nieco preslo nieco ostalo...v skutku pekny rozruch...posobive no nedokazem odhadnut, ktora strana sa ma tesit...asi druha?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

ja myslim,ze v samej podstate je asi vymalovane

a zvysne akesi boje su uz len vecou formality,aj ked nikdy nehovor nikdy,mozno vyndu vonka dake tajne politicke dohody noveho vedenia archLAMERS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

sevo,pokym mate 2..tak jeden neguje druhy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

no,niekto tu ziadal podobnu temu,ako minuly vek HF..tak ju teda vytvaram...vsetci vedia o aku alianciu ide...
    ja neviem, hrám sk3 prvý krát

ale počula som o aliancií Archangel ... že sú to vraj hustí borci tak som čakala aspoň nejaké vzrúšo
    ale keď tak pozerám ... útočiť na Ačka je ako kopať do mŕtvoly ... táto "akcia" budiš asi posmrtný kŕč
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

archLAMERS sa obetavo pustili do svojho supera na JV...ale skor mi to pripomina velice dobru grotesku, v ktorej utocili bezpilotne balony,pri tejto premakanej akcii prisli asi 4 hraci o armady,dalsie 2 ci 3 armady boli poskodene...
    Nedával by som také prirovnanie. Zafake-ované to bolo statočne, len ....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

neviem ci je to prirovnanie..ale vystihuje to situaciu ktora po dopadoch utokov nastala

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.03.2010

Povodný

opet by to chcelo nejake logy, aj ked budu anonymne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Citovať Originál od white queen Zobraziť príspevok
    ja neviem, hrám sk3 prvý krát

ale počula som o aliancií Archangel ... že sú to vraj hustí borci tak som čakala aspoň nejaké vzrúšo
    ale keď tak pozerám ... útočiť na Ačka je ako kopať do mŕtvoly ... táto "akcia" budiš asi posmrtný kŕč

No vidno, že hráš na sk3 prvýkrát. Ináč by si vedela, že tento vek aliancia Archangel NEHRÁ!! Hrá len zopár členov z nej, drvivá väčšina anjelov nehrá! My, čo nehráme, len sledujeme z diaľky, ako si tu bez nás poradíte.

Strana 1 z 18 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania