Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 66

Téma: Legendy, mýty a báje SK3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2009

Povodný

v tom case bolo uz odt v rozklade, nic sa nedefovalo, komunikacia na 0, zmazanie kolibu bol len dosledok mnohych udalosti predtym a bol to len posledny klincek do rakvicky... ale ano, bola tam vtedy najvacsia armada na serveri a akcia to bola pekna, dopadla by rovnako, aj keby sa branilo, padli by mozno 1-2 offky, ale osud servera by to nezmenilo
    dalsie legendy su okolo tej prvej offky, co tam sla na smrt, ale to uz by boli len moje matne spomienky a nerad by som zavadzal, electroid by vedela povedat viac, ale ak sa dobre pamatam, islo o ucet isk, ktory nikdy nebol v archangels

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa C.h.A.o.S
    Registrovaný dňa
    28.11.2009

Povodný

Bol to galsky ucet a na celkovo mali pocet dedin bola offka velka. Ak sa nemylim majitel uctu koncil a patril do aliancie GeS.
    Forever Angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.04.2010

Povodný

ked majitel skoncil tak som ten ucet klikal ja

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.04.2010

Povodný

a ali ULTD som na zaciatku ako vznikla farmil, potom bohuzial moja ali si s ULTD podali ruky a na svete bolo spojko.. skoda boli to dobre farmy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

Citovať Originál od terrorko Zobraziť príspevok
    co sa tyka prveho veku...tak si "pamatam" z vypravania katnutie jedneho mainu za neakych 50 sekund dakemu hracovi tusim z jednou z naj armadou na serveri..z tej doby si toho pamatam velmi malinko a ani v samotnej kronike nie su uvedene ziadne reporty z tej akcie..vie niekto k tomu povedat nieco viac ?

ak chces mazat mainy tak ani daleko nemusis chodis dnes sme to u Vas stihli behom 10sec aj to este vela hovorim

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

vymazali ste ho uplne z mapy?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

no jeho este nie...

ale top hrac im v ally padol je bez hlavnej, bez dediny kde robil bocnu armu a ber artiku na rychly trening

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dalcasian
    Registrovaný dňa
    31.03.2010

Povodný

ja si spominam na par veci

na jednu vec nezabudnem: ked mi blikali dedinky a utocnik HERO. To bol zaciatok februara a moj vlastny deff zral nad 16 000 obka za hodku...vtedy mi sice HERO dal dole polia v MC9 ale zaroven od vtedy som bol bo HUNTs a na fore od HERA prispevok: takto sa tvoria priatelstva pri milionovych stratach .Potom som mu este robil zastupcu na ucte, az pokial neskonil

- utoky na mina boli infarktove a hlavne zaver celeho SK3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2009

Povodný

Mne sa najviac pacilo minuly vek, kedy som si na serveri robil prakticky co som chcel, ovladal som tri sektory a nechal som znicit hocikoho, ci uz bol na 300/300, alebo na -300/-300

Tento vek boli nepriatelia silnejsi, lepsie vycviceni a lepsie zohrani.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

jj to bol pekny pocit ale uz bola nuda a ked hraci neboli pod tlakom tak sa brutalne znizila aktivita a tazke bolo nieco robit

najkrajsia bola vojna Hunts vs. T-UK kde sa bojovalo uplne od prvych katikov a nikto si nedovolil popkovat ani surkovat ako sem, kazdy musel v prvom rade klikat jednotky a nik nebol v bezpeci ) ..a aj napriek takemuto vybijaniu hned nazaciatku sme do konca dostavali pekne ofky na natarky :P

tiez Hunts bola skvela parta hracov aka sa uz casto nevidi ..dobra ogranizacia, skvele vedenie a generali na ktorych sa vedenie mohlo spolahnut a bunky si robili akcie prakticky samostatne len nahlasili ciele kam sa ide a planovanie bolo tym ovela jednoduhsie a rychlejsie.

Aj ostatni hraci sa ovela viac zapajali do hry aj do politiky aliancie, na forku sa debatovalo o kazdom spojenectve ci donke. Vedenie informovalo hracov o diani na serveri rannymi HSkami s vtipom na konci ) co som vzdy cital ako prve az potom tu HS . Cele to bolo ine ale aj ta moja terajsia ali ma svoje caro

Strana 2 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania