Strana 3 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 66

Téma: Legendy, mýty a báje SK3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

Citovať Originál od canterbury Zobraziť príspevok
    Tento vek boli nepriatelia silnejsi, lepsie vycviceni a lepsie zohrani.
    v tom case si bol Peter

a ked si vtedy napisal svoje "memoare" sk3 z tvojho pohladu, tak odvtedy si horsie ako Postrach Denis

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Citovať Originál od canterbury Zobraziť príspevok
    Mne sa najviac pacilo minuly vek, kedy som si na serveri robil prakticky co som chcel, ovladal som tri sektory a nechal som znicit hocikoho, ci uz bol na 300/300, alebo na -300/-300

Tento vek boli nepriatelia silnejsi, lepsie vycviceni a lepsie zohrani.
    Boli ste - ako ally termin - na ktorý sa nezabúda. Ani u súperov. Akokoľvek sa mi to nepáčilo, tak El-ine akcie - a v neposlednom rade Áčkarske akcie - boli parádny výkon. A rozhodne som si z toho niečo zobral aj ja ... na traviane. Naučili ma hrať na COM serveri, ale mnohé veci som sa naučil od vás

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    07.05.2009

Cool

Ahoj,

tak legendy by sa nasli v hojnom pocte, najzvucnejsie mena to je nieco ine ... uvediem len jedno, pretoze z najzvucnejsich mien najviac poznam jeho... cardo ... a samozrejme najviac sa mi pacilo, ako sme proti presile skoncili v
    stavbe DS na druhom mieste (strana NWK) v prvom veku ferovou hrou...

data
    NWK

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Ahoj Data, tak aj teba si pamätám, prvý vek, bol si veľmi dobrý a čestný súper. Ja som tam hral pod nickom Dragonito
    Pre mňa osobne bol najväčší zážitok hrať prvý vek - tam sme sa z nenápadnej ally vypracovali až na špičku. Bola tam úžasná partia hráčov, ale hlavne bolo to viac ako len hra, stali sme sa priateľmi, prežívali spolu aj problémy v reále. Nikdy nezabudnem na noci "strávené" s El, nekonečné debaty, vymýšlanie stratégií stavby DS
    Druhý vek už bol podľa mňa o niečom inom - nastupovali sme na server ako favoriti, zmenilo sa aj obsadnenie aliancie, prišli noví hráči, mnohí ovenčení úspechmi na iných serveroch. Aj tu sme boli super fungujúca aliancia, aj keď príliš dominantná, zažili sme toho spolu veľa.
    Hlavný rozdiel medzi vekmi vidím v tom, že na prvom s3 sme tvorili nie len super alianciu, ale aj super priateľov, vytvorili sme si silné putá - proste nebolo to len o hre, ale bolo to najmä o vzťahoch.
    Druhý vek sme síce boli super aliancia, tiež tam všetko fungovalo ako malo, ale celkove som mal dojem, že na prvom mieste bola hra a za ňou až vzťahy.

Som rád že som mohol hrať v takej super aliancii a spoznať takych super ľudí ako El, VDR, Devil Barbar, Alan, Nonius, Gavva, Jurchoo, MartinSpeed a mnohých ďalších.

A držím palce všetkým závislákom, čo hrajú tento vek, to je jedno, na ktorej strane a hrali na s3 od prvého veku, klobúk dolu pred vami!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

dark...ty si dragonito,povodny dragonito ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.05.2009

Povodný

Ja som ten DRAGONITO, čo staval prvý DS. Kukni si našu kroniku z prvého veku a pochopíš, kto som

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

no ja viem,preto sa pytam,lebo stale som hutal,ze kto to moze byt ten dark lord,navyse ak si ma oslovil este aj krstnym menom v jednom z prispevkov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

Citovať Originál od jojko Zobraziť príspevok
    no jeho este nie...

ale top hrac im v ally padol je bez hlavnej, bez dediny kde robil bocnu armu a ber artiku na rychly trening
    chcem vediet ci ste uplne vymazali z mapy jeho hlavnu dedinu ua 10 sekund ako sa chvalis

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

neviem síce o čo sa jedná ... ale na vymazaní hlavnej za 10 sekúnd nie je nič neuveriteľné ... dá sa to aj za 4-5 sekúnd ... videla som to na sk7, kde jeden pán hráč sám zmazal hlavnú "kazateľovi" (tí čo hrali a "vnímali" hovorím o akcií havko na egreša)
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dj.pedro
    Registrovaný dňa
    29.01.2010

Povodný

Akosi sa to tu zaseklo Zaujmalo by ma o akej najvacsej armade na SK3 ste poculi, alebo aby to bolo bez dohadov, aku najvacsiu armadu na SK3 ste mali.

Cize nova tema Legendarne armady

Strana 3 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania