Strana 7 z 7 PrvýPrvý 1234567
Zobraziť vysledky 61 do 66 z 66

Téma: Legendy, mýty a báje SK3

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Mrknutie

angel ja som ti ju zobrlam preto

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Bol to boss tušim ip akt meno si už nepametam.Nie ip sme prebrali natarku ale po vojne s ip (bolo ich viac už dnes neviem s ktorou presne)čitaj ešte raz potom kritizuj.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

My sme jednu natarku prebrali Najskor siel DS na lvl 0 a potom 1 kecal a bolo to. Neviem presne komu ale je to dolezite niekde pohladam log.

Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Na teba si pametam ale neviem kde si hral.Inak k legendam by som radil aj fluidgryphon alebo lolkapa toho v uvodzovkach

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.01.2009

Povodný

OK, mas pravdu, ale ty si to po sebe precitaj tiez este raz, prekontroluj chyby a ked tam budes mat menej ako 5, az potom to pastni, aby mi pri lusteni neusli ine detaily. A ze ste skatili jedneho hraca v jednej z IP tri roky dozadu, to tu asi nikoho nezaujima. Ale ked uz si s tym zacal, tak ja som mal peknych par mesiacov u vas zastup a ani zdaleka ste tam nemali tych 20 aktivnych hracov ako tvrdis.

Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Malo reagujem na tieto zabaciny.No ktomu katovaniu ty si sa pital a nebol jediny.Moj prispevok nebol o tom.Aktivny boli všetci ale lameri.Zastup si mal len na neaku lamu.20 hračov bolo okolo dereca to bolo ULTD.Nemam to zratane presne.

Strana 7 z 7 PrvýPrvý 1234567

Pravidlá prispievania