Strana 3 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 90

Téma: A NASTÁVA CHAOS - Kronika o stavbe Divu sveta - sk1 (3vek)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.12.2008

Povodný

Ako vravíš ze vaš div sa mal katovat skorej..aj toto som vravel u nas viackrat len nikto z vedenia ma v tom nepodporil a kazdy chcel este trochu dvihnut armu.Chcel som poslat utoky tak aby dopadli este pred kliknutim 30lvl.vtedy ste mali 900k defu v dive a nase vyhliadky boli viac nez realne

nechcem sa tu hrat na nejakeho stratega ale ak by to islo vsetko podla mna tak este zamiesame kartami a bol by napinavejsí koniec

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

presne ako pises, my sme na mida vyslali nase armadky hned ako sa mu teoreticky dostavala hlavna budova a potom carnovu ktorej sme sa chceli zbavit tiez velmi skoro, vsetko je o strategii DS sa nestavia rok ze dokazu zdvihnut army o 10k pechoty. nabuduce budu vediet
    miško z O.D.B (sk1)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

tak ono mozno problem bol aj v tom ze ROOT bolo v rozklade moralnom aj bez offiek tu redfoxovu neratam ta bola pekna ale nic viac ...demonta to ani neriesim LZ boli s chaozom da sa povedat aspon to tak bolo prezentovane a u nas uz bol ten koniec taky vseliaky my sme rozplesli nasu offku na mosade nasa najvacsia katovacka (cez 8k germ katov) bola na ucte hraca ktory bol povedzme 2 mesiace neaktivny takze doprovod sa moc nezvacsoval a ostatni stracali pomaly zaujem o hru .... preto padla ta akcia na zhodenie chaozu pri 30 lvl jednoducho neboli lidi co je nepochybne skoda
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Galadhrim Zobraziť príspevok
    no prave aspon vidime ze ako nam nemci pokakali stavanie divu. Div 5x artefakt sa neda vobec zastavit. Mrzi ma ze vlastne suboje o div sa takto vlastne stali nepodstatnymi pretoze takymto stylom staci branit artefakt a do divu tresnut deff aby bol aspon milionovy minus a divom to nepohne zial bohu je to tak. Keby tie artefakty vobec neposibili na div bolo by to fajn. Len to by sme museli odsuhlasit vacsinovo. Samozrejme ak nechcete aby ste 150k armady a vyse rozplesy na div a nepohli ani lvl. Videl som tam jeden utok ktory mal asi 9000 katov a skrtol 1lvl divu prednim islo 4000 baranov a muru sa nic nestalo. je to smola no ale timto sposobom sa stavanie posuva len na odkliknutie na lvl 100.
    Otázka: Ak mam Zvitok mocného Perúna/partheov Zvitok a budem vlastniť Natarskú dedinu s divom sveta, bude mat tento artefakt vplyv aj na tuto dedinu ?
    Odpoveď: Áno, keďže sa jedna o Unikátny/Veľký artefakt, ktoré majú vplyv na všetky dediny (aj na Natarskú dedinu s divom sveta), bude mat tento artefakt vplyv aj na tuto dedinu, nie však na budovu Div Sveta.
    Naposledy upravil Shanna; 14.05.2010 o 15:01

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Nika on to myslel tak ze 5x silnejsie je ostatne a DS sa oplati burat az od vysieho levelu... a myslel mozno aj 5x odolnejsiu hradbu co pridava deff bonus cize mensie skody

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Tak som potom zle pochopila prispevok pardon angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Úsmev

Miško : Ja som o EoW vedel pramálo a nemal som jediný log on nich. Preto v kronike niesu.

Hracik : Hudba … Je to skladateľ Christopher Franke... robí prevažne filmovú hudbu... no tato konkrétne je zo seriálu Babylon5.

eX : Skôr ma zarazilo že ste poslali armády na div sveta keď ste vedeli že nás nepoškodíte. Úprimne najviac som sa bal straty konštrukčného plánu, alebo práve toho že na perúna sa dorútia fakt veľké armády. Živiť tam tú obranu nebolo jednoduché.

Galadhrim : Nemôžem s tebou súhlasiť. Artefakty sú skvelé a to nehovorím preto že sme vyhrali. Tiež si nemyslím že 5x je neprekonateľný … Dá sa ukradnúť ako čokoľvek iné a preto sme ho tak bránili. Už som tiež písal, že nik nemal riadnu baranovačku a to bola ďalšia výhoda pre nás. Pre porovnanie si ešte pozrite ako dopadol cz1 3vek. Tam síce tiež vyhral držiteľ artefaktu 5x. No priebeh a vývoj bol úplne iný (video je tiež na stream.cz).

Celkovo však treba priznať že artefakt naozaj zamiešal karty. Práve preto stavanie už nie je len o obrane DS ale zároveň aj artefaktu. Kto to dokáže má najväčšiu šancu vyhrať.

Myslím že keby sa aj niečo zvrtlo tak sme mali aj tak dosť možností ako napriek tomu vyhrať. Hádam nebudem klamať keď poviem že sme mali najväčšie armády (s&e, O.D.B, taknazdar).

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Hracik
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    Nové Mesto nad Váhom

Povodný

Diky
    Napíšte do googlu slovo zlodej a otvorte prvý link :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=94bXt0cVN7Y

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

O vitazovi servera sa rozhodlo uz koncom roka....

Klucovym bol pre vas spojenec XLRM. V momente, ked sa spolocenstvo Chaoz pridalo na stranu LZ & Demons bolo rozhodnute, kto bude pisat historiu na sk1.

Sily sa mohli vyrovnat pocas organizovania akcie na 7UP. Vtedy mali Hau, Demonta a ROOT spojit sily, aby sa vytvorila rovnovaha. Hau ale drzalo distanc a Demonta ukazala svoje kvality v tom momente to aspon u nas v ROOT bolo kazdemu jasne, ako to dopadne.

Stavanie divu uz bola iba fraska, ktora ukoncila server

a uz snad iba maly ps def, ktoru sme mali v dive skoro od zaciatku sa vyrovnala def vo vitaznom dive v konecnej faze. rozhodovali ale offky, ktorych ste mali pozehnane

haleluja angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

Myslim ze tento vek sa da zhodnotit jednym slovom...: vyborny

Strana 3 z 9 PrvýPrvý 123456789 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania