Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 45

Téma: MS 2010 ... maly zazrak

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Nomád
    Registrovaný dňa
    31.03.2010
    Lokácia
    6|9

Povodný

Lamka - Mam stejny nazor, Vokoun je špička.
    Slováci jsou velmi přátelští. :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zeby zase
    Registrovaný dňa
    30.01.2010

Povodný

Citovať Originál od Bane21 Zobraziť príspevok
    Vsak cech si musi stat za svojimi Ak si pozries v mojom prispevku nie je ani 1x slovicko keby
    A si napisal ze sa hra na goly..a ja som napisal ze nevedeli tie goly dat tak neviem co sa certis
    Ja sa nečertim jen řikam že kdyby byly v ri** ryby ..
    nic

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

cesi si vycerpali davku stastia na 100 rokov omgrusi mali jednoznacne vyhrat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Lamka
    Registrovaný dňa
    05.11.2009

Thumbs up

Citovať Originál od pile-driver Zobraziť príspevok
    cesi si vycerpali davku stastia na 100 rokov omgrusi mali jednoznacne vyhrat
    Proč by měli vyhrát sakra? Aspoň vidíte že Češi jsou pro Rusáky důstojnými soupeři

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

češi hrali dobre - a k každej vyhre treba trocha toho štastia Myslim že si vo finale si vyhrať zaslužili - ale proti švedom si nezaslužili - každy zapas je iný

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Hracik
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    Nové Mesto nad Váhom

Povodný

To bolo jasné, že slovenský rozhodca bude pískať v prospech čechov... načo ho tam vobec davali...
    je diskutabilne ci "faul" na jagra odpiskal on...
    ale 5 rozhodujucich minut ceskemu vitazstvu vyrazne pomohlo..
    btw na olympiade ked sme hrali proti finom tak piskal cesky rozhodca.. ktory zariadil aby fini hrali poslednu tretinu takmer stale v pocetnej prevahe... aj to tak skoncilo
    A halak nechytal na MS.. to ste si mohli vsimnu... takeho brankara slovaci este nikdy nemali... proste špicka... pre mna momentalne NAJ
    Napíšte do googlu slovo zlodej a otvorte prvý link :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=94bXt0cVN7Y

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Reči typu "máte šťastie a keby nemáte Vokouna" sú podla mňa dosť úbohé. Keby bolo keby... Slováci zrejme zabudli, že jedinú zlatú medajlu vyhrali len vďaka štastiu Jána Lašáka, ked sa v predlžení (myslím, že to bolo so Švédmi) hodil na slebo do rohu kam akurát letel puk. Šťastie k tomu patrí a bud ho máte alebo ho nemáte. V tomto by som problém nevidel.

Jediné čo ma trápi a za čo sa ako Slovák hanbím je ten náš rozhodca čo tam pískal. Zápas som nevidel, ale podla toho čo som počul, evidentne odpískal v prospech čechov a rozhodol tak (možno) zápas. Ak mi niečo na MS aj Olympiáde vždy vadilo a vadiť aj bude, sú neobjektívni rozhodcovia, ktorí z nejakého dôvodu musia jednému tímu nadržiavať. My Slováci sme sa toho stali svedkami pred pár rokmi, keď nám sfaulovali brankára a rozhodca to neodpískal. Takéto momenty kazia ľuďom aj hráčom chuť na hokej. Rozhodcovia by mali pískať aspoň trochu objektívne, nech sa majú hráči snahu a chuť hrať.

Gratulujem hoši...
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

gratulácia susedom.
    a nedá sa my nezasmiať na škôlkarských rečiach - ktorý bránkár je najlepší. Ja som si myslel,že to je podla aktuálnej formy a tiež aj šťastí ako bránkár zachytá. ale ked vravíte,že Vokoun alebo Halák sú naj bránkáry tak ok na budaja ste zabudli ? Keď bol Halák no.2 tak vám bol dobrý.
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.01.2009

Povodný

to mmo: když už jsme u těch faulů na brankáře, tak faul na vokouna v zápase proti kanadě jsi viděl?
    Tento moment mohl rozhodnou to, že jsme nedošli ani do čtvrtfinále.
    "Zápas som nevidel, ale podla toho čo som počul, evidentne odpískal v prospech čechov a rozhodol tak (možno) zápas."

Ano... mohl, mohl, mohl. Já bych opravdu rád viděl situace, kdy nám nadržovali... proč nikdo nevzpomíná moment, kdy ovečkin sestřelil "čistě" jágra na OH a dali "rozhodující" gol?
    A jo, já zapoměl... jágr se svými 100kg, 38 lety, je simulant a vy by jste ten zákrok určitě ustáli

Pánové trochu objektivity... Pokud není naše zlato zasloužené, tak poté není např. váš postup na MS ve fotbale zasloužený... Ale já to beru objektivně. Prostě jste dali o těch pár golů více, ze kterých bylo pár bodů navíc...
    A jestli je váš postup zasloužený? Podle mě ano, protože jste to hráli srdcem a jako fanoušci si to zasloužíte. Ale pomalinku přestávám tomu věřit.

My zase dali o gol více ve finále proti rusku. V celém zápase jsme neprohrávali. 59 minut jsme vedli zápas. Rusové byli zoufalí a dát gol při přesilovce 6 na 3 není až takový problém... takže co ukázali oni? naprosto nic.

Co vyplývá z této diskuse? tohle:
    Chjo... nespadnou mi včera ta dvacetikoruna do kanálu, tak jsem dneska MOHL vyhrát 50 milionu ve sportce, kdybych ji vsadil

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.01.2010

Povodný

Citovať Originál od Lamka Zobraziť príspevok
    Něco my ale stále vrtá hlavou , když je Halák nej brankář tak jaktože jste dostali od Dánů 6 golů
    Vokoun je prostě nej .
    Videt ze nerozumies hokeju.Cesi maju stastie jak hovado.Neprial som to Jagrovi lebo si Honí svoje ego

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania