Strana 113 z 120 PrvýPrvý ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1'121 do 1'130 z 1195

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Stifo vidim ze ty si z tych ktory nevidi pomaly nic ine ako DS
    Nevidi spoznavanie ludi alebo off body a zabavu ktora vznika nahananim off bodov a podobne. Len DS DS DS DS a este raz DS Urcite vies co je spoznavanie novych kamosov ale ako citam tvoje prispevky tak natarka je pre teba posvatna...viem ze je to zakoncenie veku ale niekoho bavi skor robit neplechu ako si tam klikat babovecku ktora len zere suroviny a nervy

B.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

No myslim si ze ked ta hra je raz tak postavena malo by sa hrat na to aby sa vyhralo. To ako keby futbalovy zaspas sa nehral ale hraci by si povedali ved neva aspon sme sa stretli ale co na tom ze na ten zapas cakal plny stadion.
    Myslis sa len na tomto servery som spoznal kopec super ludi s ktorymi by som sa v buducnosti aj rad stretol ale spoznal som tu aj tupcov ktorych radsej nebudem ani menovat.
    Neviem toto je asi vasa taktika. Cely server sa zabavat a dufat ze vyhrame a ked nie tak sa chvalit ved neva som prvy utocnik na servery. Aj tu je vidno ze tich ludi ktory vam robili deff mate uplne na haku.
    Ved ti ludia tiez hrali s vami a co maju s toho ze vy ste sa zabavali a ked ste napisali treba deff tam a tam museli poslat.
    Jednoducho mi to pride ze celu KatanaGrup tvoria 3 hraci a za vas neuspech moze GOH

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Funkcny Veteran
    Registrovaný dňa
    01.06.2009

Povodný

neviem ale mozme urobit anketu ze ci si ludia myslite ze taky nobody patri ku spicke ako pacosi jankovo? podla mna jedine co dokazal bolo farmenie od zaciatku srvra(s tymi surkami nvm co urobil bo dajak nevidim vysledok), potom neviem kolko mesiacov susil off a nakoniec ju nema kde opriet.. keby to bol moj ucet plakal by som ze som vobec na sk5 prisiel vobec no aha hej este som zabudol pred natarkami stihol prejst na druhu stranu, to nesmiem nespomenut

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Presne tak,ale co si cakal ved to chines dirigoval s posvatnu hulku,tak ako to mohlo dopadnut
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

A zase sa dostavame k tomu preco to nemal kam opriet. To je asi jeho vina co?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.01.2010

Povodný

FV neprehanaj zase... nobody je urcite dobry hrac, len ja osobne napriklad neviem pochopit styl jeho hrania...

Citovať Originál od Stifo Zobraziť príspevok
    Neviem toto je asi vasa taktika. Cely server sa zabavat a dufat ze vyhrame a ked nie tak sa chvalit ved neva som prvy utocnik na servery. Aj tu je vidno ze tich ludi ktory vam robili deff mate uplne na haku.
    Ved ti ludia tiez hrali s vami a co maju s toho ze vy ste sa zabavali a ked ste napisali treba deff tam a tam museli poslat.
    Jednoducho mi to pride ze celu KatanaGrup tvoria 3 hraci a za vas neuspech moze GOH
    aspon v tomto si najlepsi.... doprekrucat uplne vsetko co tu bolo napisane tak aby sa ti to hodilo...

nechapem preco nas obvinujes z nerespektovania deff hracov... podla mna je samozrejme ze ked je niekomu treba podpory tak sa tie podpory poslu.... u teba to zrejme funguje tak ze ked potrebujes deff tak nikomu nepises, deff nezhanas....

GOH nikto neobvinuje z neuspechu, len sme asi divni v tom ze sa nam nezda uplne v poriadku ze den pred natarkami zmenia stranu...ale to ty povazujes zrejme za bezne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.01.2010

Povodný

Citovať Originál od Stifo Zobraziť príspevok
    A zase sa dostavame k tomu preco to nemal kam opriet. To je asi jeho vina co?

vravim, prekrutit nejaku vetu to je tvoje...myslim ze kazdy okrem teba pochopil ako to bolo myslene...skus si to precitat este raz

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Inakk tak jes nikto neobvynil GOH.Stefo neklam tu takto hnusno podlo a zakerne ale mal si aj pravdu o tom druhom.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Neviem co som prekrutil.
    Precital som to est eraz a zase som s toho pochopil ze nemal kam opriet. A? Teraz chodte zistovat komu zostala este off.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Funkcny Veteran
    Registrovaný dňa
    01.06.2009

Povodný

musim uznat ze kazdy sme tu zakomplexovany jediny mandzi tu rozumne argumenty dava nechodi tu casto ale ked tu pride tak je to pan fora

Strana 113 z 120 PrvýPrvý ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania