Strana 115 z 120 PrvýPrvý ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1'141 do 1'150 z 1195

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Tak mi prosim ta povedz koho som urazil a cim?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Citovať Originál od mitril Zobraziť príspevok
    No este sme neprehrali,no ste momentalne lepsi.Preco sme neni vyrovnany je viac nasov chybov.Ked budete mat ds na 100 zagratulujem vam ked stes aj tebe osobne.
    No server bol do urcitej chvile vyrovnany mozno niekedy ste mali aj navch. Co sa stalo take ze sa to proti vam otocilo?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.01.2010

Povodný

stifo my sa asi nikdy nepochopime....nechajme to uz tak, aj tak je to debata o nicom...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Funkcny Veteran
    Registrovaný dňa
    01.06.2009

Povodný

Citovať Originál od Stifo Zobraziť príspevok
    Kazdy hrac si vie priznat prehru a uznat kde a co spravil zle. Ale to ste vy asi neni lebo asi mi mozeme za to ze vam katli div. Prepac. Vlastne mozeme za to ak sa nedozvieme ze ste si ho katli sami.
    no a ty mi po tomto napises ze kde si nas urazil.. tak ja nvm zda sa mi ako keby som z bengalcanom diskutoval.. stifo my sa asi nepochopime nikdy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Vnutorne veci ktore znechutili aj mna.Od tej chvyle kazdy tahal inde ale neaka spolupraca a sudrznost sa stratili.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2010

Povodný

Kaslem na to uz som asi unaveny ked akosi tomu nechapem.
    FV prepac za tu urazku dufam ze kvoli tomu zaspite.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Funkcny Veteran
    Registrovaný dňa
    01.06.2009

Povodný

ja nei som urazeny neboj ja sa neurazim ani ked mi na rodinu ludia nadavaju hoci aj v reali som divny viem

len ma zaraza akym sposobom pisete.. neviem naco este ta rivalita.. server je rozhodnuty, par lamiek si moze este nieco ine namyslat, ale pravda je taka.. tak doteraz sme mohli bojovat teraz si pekne dohrajme bez konfliktov a vydiskutujme si veci, ktore neboli diskutovane pocas srvra, ci uz preto, ze sa o tom nedalo, pretoze to bolo tajne, alebo len z principu.. server konci a kopec ludi uz nadobro aj z travianom tak si urobme peknu rozlucku

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mirec1111
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

Citovať Originál od mandzi Zobraziť príspevok
    Neviem co je na tom divne keby nikto nesusil offku cim by sa potom bural div?

to je pravda, mne islo cisto iba o nobodyho nam prave take offky chybali ake ste mali v zalohe vy
    aj ked myslim ze my sme mali slusnu buracku aj popri utoceni...ale to zase odbocujem...

nazvi si to ako chces.... 7 mesiacov hral za katanu a tesne pred koncom presiel k aliancii...

chyb bolo vela, tie nikto nepopiera...len su niekde inde ako ich hladas ty
    Ano ucet nobody hral v Katane a to preto lebo to siahalo este z minuleho servera kde vsetci traja co tam hrame sme boli v opozicii proti Aliancii. Mozem vas vsetkych ubezpecit ze sme neboli ziadny speh ani nic podobne, odclenili sme sa preto ze vedenie Katany a E si myslelo z su panmi na serveri, na zaciatku bola Katana splocenstvo jasne v presile a tento server mohol byt krasnym zazitokom kde by sa stretli 2. vyrovnane spolocenstva lenze vasa komunikacia a podcenovanie ostatnych clenov zposobilo to ze vela hracov prestupilo alebo zmazalo acc. u nas bola posledna kvapka to ze farmy ktore sme si my vybili a kde sme chodili tak zrazu tam zacali chodit aj ludia z Katany presne podla vypisov, preto sme sa odclenili a sme vytvorili Hangmen a nie ako mnohi z vas nas obvinuju ze sme uz vtedy spehovali pre Alianciu. Prvy kontakt s ludmi z Aliancie prisiel ked nam chceli Smetiari a Jankovo prebrat dedinku ktoru sme mali v ich sektore samozrejme ze sme ich vychytali nasledovala komunikacia a tak sme prisli nato ze na ucte Smetiari hraje Tomaso kamarat z minuleho veku potom nasledoval prestup k nim

Este spomeniem ze na minulej sk5 som katol main Jankovovi , kolki z vas mu ho katli? takze az taky zly hrac nie som ako si FV mysli
    Stačí čítať FAQ

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Montana-Cans
    Registrovaný dňa
    02.02.2009

Povodný

Nobody aj tak ta budu kritizovat do konca servera ze si prestupil...Ja neviem co za tym bolo ale myslim si ze v ALIANCII je lepsia komunikacia ako v KATANE...Hral som za katanu od zaciatku a v prvych tyzdnoch sme mali celkom prevahu nad vami len sa to nejako zvrtlo co sa mi nepacilo No server dufamze uz skoro skonci aby som mohol ist na nejaky alebo nadobro skoncim aj ja s travianom
    Hrám CSS pod menom Mя.CŁ€V€R™ [KFC]

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Nobody krasna rec.Komunokacia v katane aka?Skorej myslis sem tam sporadicku hs.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Strana 115 z 120 PrvýPrvý ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania