Strana 57 z 120 PrvýPrvý ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 561 do 570 z 1195

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Ja osobne nemám rád len urážanie, takže treba uznať že u chineseho vám to vyšlo. Na tvojom mieste by som sa však nesmial, keďže ty s tým nemáš prakticky nič spoločné angel

(ja už reagujem aj po útoku "spackanom" ) Takže ste to pochytali celkom pekne, 2 veľké, 1 malú offku +katy... Ale GOH a Katana má o 2 400 000 obilia/deň teraz vyššiu produkciu, takže to neni až také zlé

Na druhej strane musím povedať:
    1.) Ďakujem lišiakovi
    2.) Ten art nestability vám k tomu asi pomohl že? Špehúňov na celý účet, akurát keď idú útoky, to je teda luck

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

Citovať Originál od Dočo Zobraziť príspevok
    Ja osobne nemám rád len urážanie, takže treba uznať že u chineseho vám to vyšlo. Na tvojom mieste by som sa však nesmial, keďže ty s tým nemáš prakticky nič spoločné angel

(ja už reagujem aj po útoku "spackanom" ) Takže ste to pochytali celkom pekne, 2 veľké, 1 malú offku +katy... Ale GOH a Katana má o 2 400 000 obilia/deň teraz vyššiu produkciu, takže to neni až také zlé

Na druhej strane musím povedať:
    1.) Ďakujem lišiakovi
    2.) Ten art nestability vám k tomu asi pomohl že? Špehúňov na celý účet, akurát keď idú útoky, to je teda luck
    doco nehovorim ze to bol z vasej strany az taky fail neskoro sme reagovali takze prvykrat ste presli no potom sa zacal boj :-) redfox ktory prisiel u chinesa velakrat o hrdinu v kratkom case a to ani nehovorim o tych vasich katoch ...viem ze to nebola vasa chyba teda tvoja ...

pacoši mali peknu offku len neviem ci sa im to oplatilo ....ale zacali sa chyrit mensie nepekne veci v spojeni gemini katana a goh (zainteresovani urcite viete o co ide ) z coho je mi pekne na grc ...ale sak taka je hra:-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

Citovať Originál od Dočo Zobraziť príspevok
    Na tvojom mieste by som sa však nesmial, keďže ty s tým nemáš prakticky nič spoločné angel
    on je tlačový hovorca ALIANCIE preto má čo povedať

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

Citovať Originál od somelierr Zobraziť príspevok
    on je tlačový hovorca ALIANCIE preto má čo povedať
    moj deff pride o par hodin takze redfox a spol. GL HF :-) a tesim sa na danov prispevok

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010

Povodný

roman_e co sa tu zas seres s reportmi, ved si obycajna lama, co akorat sa snazi sbirat reporty..
    ked by nekdo chcel tak ta sunda ani o tom nevies

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

Citovať Originál od rkn Zobraziť príspevok
    roman_e co sa tu zas seres s reportmi, ved si obycajna lama, co akorat sa snazi sbirat reporty..
    ked by nekdo chcel tak ta sunda ani o tom nevies
    rkn prosim ta co pises? jasne sundate ma:-) cakam ta prid a uvidis mate len silne slova a silne recicky sa pozri ako dopadate situacia v goh a hog a nebudem sa radsej ani zmienovat o tom co robite poza chrbat ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010

Povodný

snad keby tu ty reporty dat chceli tak je tu daju tak co to zas davas za ne ?
    tak to robis vsetkym..
    a pak tu hras chytraka s tym co sa k tebe dostane..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

Citovať Originál od rkn Zobraziť príspevok
    snad keby tu ty reporty dat chceli tak je tu daju tak co to zas davas za ne ?
    tak to robis vsetkym..
    a pak tu hras chytraka s tym co sa k tebe dostane..
    vadi ti to ze som sem dal sem tie reporty? tak potom na toto forum ani nechod alebo daj nejaky reporty kludne aj ty :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.06.2010

Povodný

nie, ja chcem videt ako tu davas svoje reporty a nie stale od ostatnych
    treba tiez se ke me dostal jeden, jak sel na teba utok a to sem nedas co ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.01.2010

Povodný

tak s tym reportom asi mam nieco spolocne nie? a aky utok? to akoze teraz sem mam davat kazdy utok na mna alebo kazdy sem ma davat reporty z utokov nanho ... ty si moc sory
    Naposledy upravil Ticky; 18.09.2010 o 23:41

Strana 57 z 120 PrvýPrvý ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania