Strana 2 z 6 PrvýPrvý 123456 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 59

Téma: Zhodnocení serveru

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.09.2009

Povodný

najlepsi kamarat v hre: labala1, tonicek2, popi, deniska, hr4nol, speed, miromir, doberman, akaša, Iluisa, Stellka743, alexy, sarsof, artno, ludomil, ukrutník, kosto, barachiel
    najoblubenejsi super: KOSTO, ZOBO, JOSE III, No name
    najneoblubenejsi super: ZOBO, JOSE III
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Labala1, Iluisa, Stellka743, Rajc - Zuzka
    najlepsi diplomat : hr4nol, speed a ja xixi
    najlepsi hrac : ZOBO, No name, Jose III - u mňa boli často ku koncu
    najlepsi utocnik: zobo - kúsok odomňa
    najlepsi obranca: Burdo99, evelyn, totik
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): C++ jednoznačne!
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Sorry OMFG, UNDEAD, BASTARDs
    hraci ktorych odchod bolel najviac: Ukrutník
    hraci ktorych poznam aj v reale: Barachiel
    najneocakavanejsia udalost na traviane: Pripojenie niektorých ally k druhej strane a nevyváženosť servera
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): Niektorí hráči sú tu neporaziteľný... hehe.
    najvacsi zavislak: hra4nol
    najvacsi spekulant: antigravity
    najvacsia spina a zradca: ----------------- nebol -----------------
    najvacsia lama: Prometheus
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): labala1, tonicek2, alexy, deniska, stellka743, hr4nol, speed, miromir, Iluisa a všetký ženy a dievčatá na sk2

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Kreten
    Registrovaný dňa
    07.02.2010

Povodný

speedonlinek-hram na ucte ZOBO od zaciatku a pokial si dobre pamatam tak som bol stale v top5 utocnikoch,takze nerozumiem preco tu trepes nieco o tom ze behame po dedinach ku koncu serveru.
    Nebudem vyplnovat cely dotaznik nemam na to cas ale najlepsich ludi som spoznal v IMMOR a OMFG no ak mam pravdu povediac lepsiu partiu som nevidel nikdy. Sme v kontakte cez mobil alebo cez skype. Su to hraci a hracky s ktorymi sa oplati stravit rok na servery.Pepo,orim yatka ale aj chazza -ste super ludia
    Bastardi a UNDEAD-no comment parta skusenych a hlavne riadne zohratych ludi.Sarin,JD,Jeffree II,tornero a prakticky vsetci su podla mna pani hraci a darmo im nadavate ze su ja neviem ake prasce ci co.
    Klobuk dole pred kostom -mas moje uznanie a sympatie no a dufam ze na dalsom servery ked sa stretneme budeme hrat v jednej ally.
    Dobra rada nakoniec-ucte sa to hrat od tychto ludi a uvidite ze aj vam budu pisat aky ste tupci ze na niekoho utocite a ine absurdnosti.
    Prijemnu hru
    Borto

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Nany
    Registrovaný dňa
    03.02.2010
    Lokácia
    Levice

Povodný

najlepsi kamarat v hre: tí čo ostali kamoši aj mimo travian, pretože priateľstvo nie je len o imaginárnom svete. Ak niekomu dôveruješ aj v reali tak vtedy je to kamarátstvo.
    najoblubenejsi super: no toto sa mňa netýka lebo ja to hrala ako farmičku na facebooku
    najneoblubenejsi super: no najskôr ODr, nemala na začiatku rada Nathaniela pamätáte, neskôr nik, ak spoznáte ľudí viete veci prehodnotiť
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Akaško, Kany, Pepo, Kosťo, Lero, Zobo,Midim, Jeffree, Impo, Mortis, Sandruška, 89mirec, Sarinko a vlastne okrem chazzu som tu mala všetkých rada, no nech sa mu darí.
    najlepsi diplomat : budete sa diviť ale Midim aspoň u mňa. Jediný oslovil amenity s tým, že bez niečoho jej pomôže či budeme na strane bastards alebo nie. čiže podal pomocnú ruku bez toho aby písal alebo sa bastards k nám nejak nutene viazalo. a tu vyzdvihnem spojencov v úvodzovkách či sa im to bude páčiť alebo nie c++ od nás nič iné nechcelo len pomoc a furt. Je pravda aj to keď natarka bola pri mne ako sa vtedy postavili nádejný spojenci... k tomu. zaujímalo by ma kto by zautočil na niekoho koho považuje za priateľa? ja nie preto sa s I.B o ňu nebila napokon by to asi aj tak vyvolalo konflikt keby to spravila. ľahko sa hovorí po boji ale kto chce niekde nájsť zradcu tak ho nájde. Pravda.
    najlepsi hrac : nik nie je najlepší lebo bez pomoci priateľov to nejde.
    najlepsi utocnik: Pepo SC
    najlepsi obranca: Hr4nol a c++ klobúk dole
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): OMFG a aj IMMOR. Pepo ho dobre viedol i keď tie mulťáky no neviem... diskutabilné
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): nemám nesympatickú ale nepáčilo sa mi zlúčenie elite a I.B hlavne ten prehnaný nábor hráčov a potom čudovanie sa, že majú špeha.
    hraci ktorych odchod bolel najviac: Kany - keď odišiel do reality chýbal mi ako duál
    hraci ktorych poznam aj v reale: yatka, Kany, Akaško a čoskoro ich dúfam bude viac
    najneocakavanejsia udalost na traviane: uzavretie spojenectva Amenity, i keď som nepochopila prečo to každý berie ako podraz lebo všatci ste vedeli, že sme priatelia zo všetkými z časti sa to dalo čakať. A ako povedal Hr4nol všetko je o taktike a moja bola udržať amenity v takom stave, aby sa dokázala budovať. čo sa mi podarilo i keď na úkor iných ale do poslednej chvíle sme fakt nevedeli ku komu sa pridať a neutralita mojích spoluhráčov prestala baviť, čiže na základe hlasovania v Amenity sa uzavrelo spojenectvo. nech to ktokoľvek berie ako chce. bola to vec amenity a jej rozhodnutie ja radšej pre blbé výčitky odišla do reality za čo všetkým ďakujem vyliečili ste ma a užívam si realny život vo veľkom.
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): warrior...
    najvacsi zavislak: Hr4nol a PepoSC
    najvacsi spekulant: ...
    najvacsia spina a zradca: špehovia....
    najvacsia lama: Bortík, lebo on to vyhral aj na hlasovaní sk5 v spoločnom forku
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): no toto by som tu bola asi dlho ale pre mňa sú to tí čo s nimi stále komunikujem to je v skratke.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Akaša
    Registrovaný dňa
    26.07.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný

najlepsi kamarat v hre: Imperátor, Nany, a Amenity
    najoblubenejsi super: natari
    najneoblubenejsi super:
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Nany, Luga
    najlepsi diplomat : Prometheus
    najlepsi hrac : PepoSC, ally Bastards a OMFG
    najlepsi utocnik: PepoSC
    najlepsi obranca: Warrior
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej):Immor
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): C++
    hraci ktorych odchod bolel najviac:
    hraci ktorych poznam aj v reale : Nany, Imperátor
    najneocakavanejsia udalost na traviane: keď som si konečne povedal že už nejdem hrať
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor) : warrior
    najvacsi zavislak: Hr4nol
    najvacsi spekulant : Hr4nol
    najvacsia spina a zradca: špehovia
    najvacsia lama:
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): Nany :-) PepoSC, Prometheus , Luga, Mortis ....

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.11.2008

Povodný

najlepsi kamarat v hre: Pani a damy z Bastrard chatu, cize jadro bastards plus partia na JoseIII, hlavne matuli
    najoblubenejsi super: C++, par krat mi liezli na nervy ale oproti pa-alianciam ako elite alebo I.B, ktore nic neukazali klobuk dolu
    najneoblubenejsi super: tuto kategoriu premenujem na najzabavnejsi super- dracie Eqilibrium ma uplne zabilo vsak oni su sekta
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Polly pri kradezi sokolich oci co sme organizovali s polly som sa asi zamiloval
    najlepsi diplomat : ziadne velke podrazy cize nikto ma nezaujal
    najlepsi hrac : jadro Bastards a C++
    najlepsi utocnik: najviac sa ukazali bastardi, velky Bastardi nase sestry trochu sklamali aspon mna
    najlepsi obranca: ETHON a Havis na ucte ethon
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): C++
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Elite, I.B spravili sa ostudu bud sa rozpadli alebo pokazili co mohli
    hraci ktorych odchod bolel najviac: moj posledne 2 mesiace som kvoli statniciam a praci nemohol hrat ale aj tak verim ze na mna BASTARDS spominaju v dobrom
    hraci ktorych poznam aj v reale- moj dual
    najneocakavanejsia udalost na traviane: Zdenka a jej psycho-kolaps
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor)- hranol
    najvacsi zavislak: vsetci sme partia magorov

najvacsia lama: vedenie drakov, ti potrebuju psychiatra
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): JD,Jefree,Tornero, Polly, JoseIII a Bastards, nie sestry

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pesslon
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

kto to nakoniec vyhral?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

najlepsi kamarat v hre: -
    najoblubenejsi super: ostepar
    najneoblubenejsi super: Lama-Pe
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: A.Mohn, st0rm, agent, johny3344 atd.
    najlepsi diplomat : st0rm
    najlepsi hrac : Annare Mohn
    najlepsi utocnik: Zobo
    najlepsi obranca: warior
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Bastards
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): -
    hraci ktorych odchod bolel najviac: Anarre Mohn
    hraci ktorych poznam aj v reale: -
    najneocakavanejsia udalost na traviane: -
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): Lama-Pe
    najvacsi zavislak: Ja
    najvacsi spekulant: -
    najvacsia spina a zradca: -
    najvacsia lama: -
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): celá ally OMFG vďaka za všetko
    sk2 (IPY)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.07.2010

Úsmev

Citovať Originál od Kreten Zobraziť príspevok
    speedonlinek-hram na ucte ZOBO od zaciatku a pokial si dobre pamatam tak som bol stale v top5 utocnikoch,takze nerozumiem preco tu trepes nieco o tom ze behame po dedinach ku koncu serveru.
    Nebudem vyplnovat cely dotaznik nemam na to cas ale najlepsich ludi som spoznal v IMMOR a OMFG no ak mam pravdu povediac lepsiu partiu som nevidel nikdy. Sme v kontakte cez mobil alebo cez skype. Su to hraci a hracky s ktorymi sa oplati stravit rok na servery.Pepo,orim yatka ale aj chazza -ste super ludia
    Bastardi a UNDEAD-no comment parta skusenych a hlavne riadne zohratych ludi.Sarin,JD,Jeffree II,tornero a prakticky vsetci su podla mna pani hraci a darmo im nadavate ze su ja neviem ake prasce ci co.
    Klobuk dole pred kostom -mas moje uznanie a sympatie no a dufam ze na dalsom servery ked sa stretneme budeme hrat v jednej ally.
    Dobra rada nakoniec-ucte sa to hrat od tychto ludi a uvidite ze aj vam budu pisat aky ste tupci ze na niekoho utocite a ine absurdnosti.
    Prijemnu hru
    Borto
    Ok, zobbo , teba som videl utocit aj skore, pekne si to postupne rozbijal... Ale moj favorit je jafree II, aj ked hr4nola by tiez potesilo byt v 1. prieckach, len ked mal asi 5 x hlavnu vykatovanu , raz ju mal na nulu, 3x cely ucet vykatovany to sa tazko hraje.. a zlatky odmietal kupovat.

A co mate proti drakom, nahodou promo ich pekne motivoval.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2010

Povodný

Citovať Originál od speedolinek Zobraziť príspevok
    A co mate proti drakom, nahodou promo ich pekne motivoval.
    motivoval k čomu?
    matuli-Andre-JOSE III

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2009

Povodný

najlepsi kamarat v hre: gulasch prvy
    najoblubenejsi super: ...ked nekladli odpor....
    najneoblubenejsi super:----
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: luga
    najlepsi diplomat :----
    najlepsi hrac :seci
    najlepsi utocnik: ZOBO
    najlepsi obranca: warrior
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej):IMMOR
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): IB a spol
    hraci ktorych odchod bolel najviac: gulasch prvy, warriorovci
    hraci ktorych poznam aj v reale: gulasch druhy
    najneocakavanejsia udalost na traviane: ze som to dohral
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor):----