Strana 4 z 6 PrvýPrvý 123456 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 31 do 40 z 59

Téma: Zhodnocení serveru

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.09.2009

Povodný

JoseIII neviem načo si to písal, veď som písal, že ti musím dať z tvojho subjektívneho hladiska za pravdu. Tak ešte raz, ale už sa opakujem "Ano, i musím súhlasiť s tvojim subjektívnym stanoviskom na ally SK2 - SP". Z tvojho pohľadu sa to javí takto, ale zdá sa mi to úzkoprsé na mape je 976 hráčov a bolo ich cez 4.000... . ČI budeš na nás spomínať negatívne či pozitívne predsa DRACI stáli po boku C++ a držali svoj sľub a bojové stužky nám nedal MH že mal pekný deň. Netvrdím, že sme boli najlepšia ally, to by som si nedovolil, ale tak top10 nám však s úctou patrí!! Ja si myslím, že také Zzz bolo lepšie ako my... . Ale nebudem znevažovať nikoho! Ctím si súpera priateľov maj pri tele, ale nepriateľov ešte bližšie! "Don´t worry by happy" (Bobby McFerrin)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.05.2009

Povodný

Prometheus takto ti to vysvetlim s tou Amenity....predstav si ze si spojenec s IB ale mate konflikt s elite tak sa troska pohrate kde tu padne hlavna a odrazu sa rano zobudis a svietis utokmi od IB akurat v case ked si v prdeli neni def neni nic znamena to rozpad ally....prejdes do najlepsej moznej v danej chvili co bola Amenity niektori zalozili AoT a pokracovali v boji s IB teraz je cela AoT co nezrusila ucty v Amenity niektori hraci mali 2 krat vykatovane hlavne od IB a teraz mi povedz koho div by si podporil IB alebo Bastardov?? nemali sme podporovat nikoho ale ked uz tak bastards totiz nepriatelov nepriatel je priatel...za cely tento server mi neslo o nic len vychcat s IB co sa podarilo ....viem ze vy Draci sice oficialne nemate s IB nic ale podporujete ich predpokladam takze ste jedna banda

P.S. ak by si hral sk8 tak ta spojenie LAST s Bastards a OMFG asi neprekvapi

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.09.2009

Povodný

Takže aj tu sa opäť budem opakovať "nikomu nevyčítam čo sa udialo" rozhodnutie ally akceptujem, vážim si každú ally. Ja nekritizujem rozhodnutie ja som konštatoval, čo sa udialo na tomto serveri. ELITA na tú sme útočili aj my, katovačky prichádzali aj na nás, ale na Vás to malo asi obrovské rozmeri, preto hovorím len fakty, ktoré sa udiali. My sme sa držali C++, lebo voči ním sme mali dôveru (áno, báli sme sa aby nás nepodrazili ale C++ ukázalo silu a schopnosť držať svoje slovo). To, že sme prestúpili na stranu Elity i pre nás bol kultúrny šok s ktorým sme sa ale vysporiadali v rámci Equilibria. Rozumiem ally Amenity bolo to slobodné rozhodnutie väčšiny hráčov. Vážim si ešte raz Bastards, OMFG, UNDEAD, AMENITY a nepristúpim na hru znevažovania!

Avšak stojí mi za cnosť a úctu hrdo vyjadriť môj postoj k boju po boku C++ a spojencov. Tá banda sa Vám možno len zdala vo vnútri sme cnostný a svedomitý ľudia. Ja som chcel len, aby Bastards opäť nevyhrala server a o to mi šlo... nepodarilo sa vyhráva staré známe BASTARDs už po asi tretí krát (neviem to presne)! Čo dokazuje kvalitu súpera! Veľa zdaru v hre travian

"I zlá správa je lepšia ako žiadna." (Napoleon Bonaparte)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa orim
    Registrovaný dňa
    24.07.2010

Povodný Zhodnotenie.

najlepsi kamarat v hre: Tých bolo viac Peposc, Borto (Zobo), Yatka, foxo, levo, marcelko69 a chazza,
    najoblubenejsi super: Ten ktorý mal plné sklady,
    najneoblubenejsi super: ...
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Yatka (naša Katka)
    najlepsi diplomat : Nanny... a je k tomu viac dovodov, ale hlavný je ten a myslím že to uzná väčšina
    hráčov, ktorý rozumejú významu slova diplomat že po založení ally Amenity
    dokázala udržať túto ally ako neutrálnu a spolok okolo c++ ako aj druhá strana
    po určitých rokovaniach toto rešpektovali,
    najlepsi hrac : Toto je veľmi ťažko objektívne hodnotiť, ale podľa mňa Peposc,
    najlepsi utocnik : Borto (Zobo) stačí si pozrieť jeho off. body a viem že armu nikdy nešetril,
    najlepsi obranca: War.rior a Miromir ale treba spomenúť aj ich spoluhráčov z ally bez nich by tie útoky
    neustáli,
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): OMFG, a Bastard,
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Elite,
    hraci ktorych odchod bolel najviac: Levo, Chazza, marcelko69,
    hraci ktorych poznam aj v reale: Peposc, Chazza, Levo, Marcelko69, Yatka, Luky, Alex,
    najneocakavanejsia udalost na traviane: Útok ally Elite na Immor, ktorý splanoval Syndi, dôvod je jednoduchý väčšia časť ally Immor v ten večer mala stretko a až do neskorých nočných hodín sa popíjalo a o to väčšie prekvapenie bolo, keď začali zvoniť mobili že nám dedinky svietia útokmi,
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor) ...
    najvacsi zavislak:...
    najvacsi spekulant Chazza, aj keď nedohral,
    najvacsia spina a zradca: ...
    najvacsia lama: každý niekedy začínal aj hráči ako Zobo, Sarin, Storm, Jeffrre II a mnohý ďalší
    niekedy začínali, preto by som neznevažoval nikoho názvom lama, budúci server ak sa na to dajú bude určite pre nich lepší a využijú skúsenosti ktoré získali a mnohý môžu prekvapiť...
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): Peposc, Borto(Zobo), Foxo,
    v zhodnotení mi ale chyba najlepší farmár, ja by som to doplnil a tam je bezkonkurenčne naj. Jose III.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Tysinni
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zilina

Povodný

Pridam aj ja svoju trosku do mlyna

najlepsi kamarat v hre: Stormik. Musim to povedat takto priamo a neomalene Vsetky tie dlhe vecery sa museli dakde podpisat
    najoblubenejsi super: Palec
    najneoblubenejsi super: myslim, ze taky nebol
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Ellen (I protect You)
    najlepsi diplomat : St0rm. Diplomat/taktik. Od uvodu linkoval spojenectva tak, ze OMFG prosperovala.
    najlepsi hrac : Lordik + YaJohny. To co predvadzali na ucte (Lord Fajo) nema obdobu. Ich potencial nebol naplneny, napriek tomu obrovitansky respekt.
    najlepsi utocnik: Bortik (Zobo). Obcas si z neho kvoli tomu utahujeme
    najlepsi obranca: neviem posudit
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Pretoze ako OMFG, taka aj Yakuzu beriem ako vlastnu, hovorim mravce.
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): IB
    hraci ktorych odchod bolel najviac: YaJohny
    hraci ktorych poznam aj v reale: nemam tu cest
    najneocakavanejsia udalost na traviane:
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): Lama-pe
    najvacsi zavislak: Ellen
    najvacsi spekulant: Hunting, hands down. Vrana k vrane sada
    najvacsia spina a zradca: tym sa sa vyhybal
    najvacsia lama: John Frum
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): to su samozrejme ti, ktori ma cely server obklopovali, takze vdaka OMFG+Yakuza

Do konca zostava ani nie stvrthodinka. Je tu teda ten spravny cas si potriast rukou. Vdaka vsetkym.
    The only thing that can stop us is flat tire.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2010

Povodný

najlepsi kamarat v hre: moj dual Laffayete, luky,
    najoblubenejsi super: ------
    najneoblubenejsi super: cas :-)
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Luky, Nany
    najlepsi diplomat : ----
    najlepsi hrac : Sarin
    najlepsi utocnik: Zobo
    najlepsi obranca: S-nuke
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): OMFG
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): ----
    hraci ktorych odchod bolel najviac: sandruska
    hraci ktorych poznam aj v reale: Chazza
    najneocakavanejsia udalost na traviane: katnutie mojej hlavnej :-(
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor) -------
    najvacsi zavislak: Luky
    najvacsi spekulant: ----
    najvacsia spina a zradca: nemal som problem s nikym
    najvacsia lama: samozrejme ze JA
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): takych bolo dost.. ale naj naj Luky

***hr4nol***
    Guest

Povodný posledne slovo moje :) na konci servera

NAJLEPSI kamarat v hre: xeovil (speed) je DELO CISLO 1

najoblubenejsi super: OMFG kde takmer vsetky hlavne kam sme sli padli ako domceky z karat

najneoblubenejsi super: Lost_slipper a jeho CHAOSove utocenie

najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: ssasulka (#1)

najmladsi hrac: jednoznacne LONA!! odvtedy zenam neodhadujem vek!

najlepsi diplomat : xeovil

najlepsi hrac : danken (renzi)

najlepsi utocnik: pamatate hraca DURKO!!?? Tak jemu by som to dal!! a po nom nasleduje Jeffree II

najlepsi obranca: Ethon!! ziadny PepoSC ci miromir co boli 2krat za server deffnuty to je nic v porovnani s peklom u Ethona ci??

najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): BASTARDs a ZZZ

najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): UNDEAD

hraci ktorych odchod bolel najviac: Syndi (asi by vedel troska pomoct), milan (mili59), hrac SPQR, Epsilon, Totik, Terka, hakansukur, namchis, juri, ceco

hraci ktorych poznam aj v reale: Tonicek2, amalthea, mirka (klaudika), PETER001, III, Soldier, Lona, Renzi, or3n, miesi, krak66, Bobo+Gogo=osterix, lambihenri, pivkoo, lero, SPQR, karatina09, capulo, miromir, viper707...dufam ze som nikoho nezabudol

najneocakavanejsia udalost na traviane: "bieda" v aliancii IB a ich trapne mazanie uctov na konci servera, taktiez zrada od Amenity

najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor): lambihenri, miska (muz87) a ja
    najvacsi zavislak: sarin, merry, amalthea (Lenka)

najvacsi spekulant: spekulant v negativnom dopade pre mna je Nany, v kladnom je to Xeovil

najvacsia spina a zradca: Spina nie, zradca Akasa ci Sandruska-Marek

najvacsia lama: TS903-ked niekto v marci nevie, ze pokladna zobrazuje VSETKY arty tak je to IBA LAMA...viac ich tu snad nebolo mozno este Kosto??

hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): jiso, kosto, kraken, labala, remak, prometheus, robo (deniska), kaseris, alien-j, brkralik. erwin, sarin, janike, migel, cipo, security... a vsetci ti, ktori to tu dobojovali!

Dufam, ze som nikoho nepozabudol...pekny den

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.08.2009

Povodný

NAJLEPSI kamarat v hre: Renzi,Lona,Motyl64,Krak66,Hr4nol
    najoblubenejsi super: JFK Moj valcovac v case ked som viedol C+
    najneoblubenejsi super: Vsetkym superom patri uznanie
    najoblubenejsia osoba opacneho pohlavia: Lona
    najmladsi hrac: Hr4nol
    najlepsi diplomat : Lona
    najlepsi hrac : Renzi
    najlepsi utocnik: Motyl64
    najlepsi obranca: ----
    najsympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): ----
    najnesympatickejsia aliancia (okrem vlastnej): Elite
    hraci ktorych odchod bolel najviac: Epsilon,Mili59
    hraci ktorych poznam aj v reale: Miromir,III, Lona, Renzi, or3n, miesi, krak66, Bobo pivkoo, lero, SPQR, karatina09, capulo, viper707,Krak66, Motyl64
    najneocakavanejsia udalost na traviane: Spojenectvo s Elite
    najhuzevnatejsi hrac(hrac ktory kladol neocakavany odpor):-----
    najvacsi zavislak: Merry, zaroven jedna z najobetavejsich ludi pri stavbe divu.Vdaka merry
    najvacsi spekulant: ----
    najvacsia spina a zradca: Toudi - spion v C+ ked sme bojovali s ELITE
    najvacsia lama:
    hraci ktory su naj uz len tym ze su (vymenovat ): Nie som schopny vymenovat:C+ a C++ a vsetci ktorym patri vdaka za tuto hru.Nasi nepriatelia, s ktorymi sme bojovali nasi spojenci, ktori bok po boku bojovali s nami, proste vsetci, ktori vydrzali do konca.:-))

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

xeovil prehral uz tretiu sk2? no toto.. najlepsi hrac, utocnik, diplomat a strateg a nie a nie vyhrat... cim to bude... btw pozdravujem vsetkych, specialne pepa
    http://cstudio.sk/syndi/

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.07.2010

Povodný

Citovať Originál od Syndi Zobraziť príspevok
    xeovil prehral uz tretiu sk2? no toto.. najlepsi hrac, utocnik, diplomat a strateg a nie a nie vyhrat... cim to bude... btw pozdravujem vsetkych, specialne pepa
    vies ze vzdy hrajem proti presile pridavam sa na stranu slabsich , a prehrat s takymto superom neni az taka hamba. aspon som 3 servere dohral, ty este ani jeden

Strana 4 z 6 PrvýPrvý 123456 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania