Strana 54 z 120 PrvýPrvý ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 531 do 540 z 1191

Téma: Reporty z sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

Citovať Originál od MINNo Zobraziť príspevok
    100k off bodov to je akoze moc. Polovicu z toho som mal v jednom tyzdni
    hej a okrem toho si mal nejake ? susit cely server off potom dat za dva utoky 50k a zas susit je fakt prejav profesionality
    Samotar - sk3 2.vek
    KaZ - sk3 3.vek
    AnciaS - sk3 4.vek
    Samotar - sk1 4.vek + este jeden lamacky speed

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný

To ze nedavam logy na fora znamena ze susim armadu doma? ... a ze nezbieram off body mne to nevadi lahsie sa utoci ked to nebranite. Nebavme sa o 100k je to smiesne cislo. Na zaver: my nie sme Germani aby sme zbierali off body ... my sme si sli len zaklikat, ani utocit som nechcel akuarat na zvieratka a natarov. Od natarov som off nejako moc nerobil tak sa ospravedlnujem ak som niekoho urazil s mojou off armadou, ale ja zato nemozem ze klikam def a ofku som cakal ze uz davno nebudem mat pretoze nam zerie obilie. Alebo cakate ze budem na Vas utocit s falanxami . A uz kaslite na mna...dajte nejake logy az sa mozme pozriet na nieco k veci "Reporty z sk1"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

Tak dávam niečo k reportom. Podarená vsuvka.

http://www.travian-reports.net/sk/re...2a,133568ec5a6

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

Trosku prevladli emocie nad rozumom, ale som si isty ze vacsina haracov co este muti vodu na tomto serveri maju dost rozumu Komentare, ze dany clovek zle poslal utok su od veci a nikdy neviete ci to tak chcel poslat alebo to proste teraz nevyslo. A tiez komentare o tom ze ja som vedel ze to tak posles a mal si to poslat tak, je blud. Iba ak mate multak u nepriatela a poslete to samy na seba, ale to potom neviem naco to hrate. A to ze niekto 'susi' offku cely server a potom ju raz posle na div je jeho vec, ved nema kazdy tolko casu aby vkuse fejkoval a posielal offku kade tade. Kazdy to hra podla svojich moznosti a schopnosti. Ja si najviac na traviane cenim ten adrenalin ked posleme utok s nanom a cakame ako to dopadne a dalsi adrenalin ked na vsetky dedinky svietia cervene meciky a mi tipujeme kam dopadne ostry Tento server hrame len taky defkarsky ucet, ale popri def sa nam podarilo aj nejaku offku postavit, tak ak zozeniem povolenie od obrancov tak to sem postnem.

Neberte ostatnych ludi ako horsich alebo lepsich ako seba, su proste ini.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

kto mu len dodam ze si vazime kazdeho supera, a jeden postreh ohladne prezivania hry,

predstavte si, ze ste na stadione a pozerate na 22 fubalistov ako sa hra , a tu by niektori hraci zacali tvrdit trenerovi ze tu hru neprezivaju, je jasne co nasleduje ... budu out, ak hram, tak tu hru aj prezivam, ale v medziach zdraveho rozumu a slusnosti,

a reporty o utokoch su tu pre vysvetlenie, mozno poucenie, co a ako sa odohralo je uz spekulacia,ak to vysvetluje nezainteresovana osoba, a kludne ich sem davajte, pokial mozno co najviac, ale pozor na povolenia, nech tu prevlada zeleny link, a ak sa Vam nase komentare nepacia , kludne zautocte, , a prezite si hru,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

Citovať Originál od MINNo Zobraziť príspevok
    To ze nedavam logy na fora znamena ze susim armadu doma? ... a ze nezbieram off body mne to nevadi lahsie sa utoci ked to nebranite. Nebavme sa o 100k je to smiesne cislo. Na zaver: my nie sme Germani aby sme zbierali off body
    Tak prosimta nabuduce nekomentuj cudzie utoky a velkost offky a german niesom ani ja a zda sa ti ze sa nedaju aj negermanskym narodom zbierat off body ?
    Samotar - sk3 2.vek
    KaZ - sk3 3.vek
    AnciaS - sk3 4.vek
    Samotar - sk1 4.vek + este jeden lamacky speed

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Uz si uvedomte co riesite... Ci mravec prisiel o offky umyselne alebo neumyselne ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

celkom sa cudujem a divim niektorym nazorom na oboch stranach,ale ako tak "nestranne" citam,citam tak obe strany sa zdaju byt frustrovane z niecoho...a kedze debata nema ani nadych poryvania,ktore by dalo dianiu daky ten naboj...tak stale sa budete tocit len o tom istom,a stale dokolecka dokola

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

mas pravdu terror..radsej podme hladat posmesne videa a budeme ich sem hadzat...to da celej debate zmysel len ich nechaj,nech sa vykecaju,na to tu forum je,aby kazdy povedal svoj nazor,ked je k veci a samozrejme,mravec,a jemu blizky vedia,co stoji za tymi utokmi,tak nechcite mu "natlacit" do hlavy svoju pravdu
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.10.2009

Povodný

sopen dako tie ovecky stale prezivas ..... ale ok
    k mravcovi, pisal ze konci ..... cize co chcel? skoncit? tym padom uz nema ziaden plan, leda tak robit deff ale kedze pozname mravca, tak on skonci a dalej bude klikat o dusu, ako minuly vek.

dalej samotar ... neviem snazim sa to citat a byt nezaujaty, aj ked som druha polka uctu, ale to sa neda, proste to co pisete je mi na smiech a dobre sa na tom bavime, co na tom ze ste vzali semeno? najskor mravec rozbil natarov aby si vzapati ani nevedel branit dedinu a prisiel on do 24 hod, to sa este da ospravedlnit, necakalo sa to, ale napriek k tomu, vy ste v strede, vsade naokolo mate samy deff a vy ho neviete nazbierat, a nam budete pisat ze ked to k nam ide 30 hod ze ho neviem dat dokopy? mno dali sme a topanky sme vam nechali .... to ostatne sme branili a vysledok? mravec kopec off bodov a arma fuc a nie je jediny ..... a o deffe nejdem hovorit ..... a mi tiez k vam ideme 30 hodin a kde mate deff ked vam hlavne padaju jedna po druhej .... ked ste rozvratili chaoz a par statocnych bojuju proti smelym oveckam

toto uz nie je nezaujate ale kypi zo mna urcita zlost proti vasim reciam .... keby sme aj skoncili ... u mna ste uz prehrali ....

cest

Strana 54 z 120 PrvýPrvý ... 4444546474849505152535455565758596061626364104 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania