Strana 63 z 120 PrvýPrvý ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 621 do 630 z 1191

Téma: Reporty z sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Citovať Originál od terrorko Zobraziť príspevok
    moja poznamka nepatrila na cantov repotr,ale report z revenge
    Tu bol aj nejaky report od Revenge?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

report ktory pridal goer..a presne na ten isty report reagoval rovnako aj cant..staci si vsimat a citat vsetko,nie je len to co sa vam hodi.

jj som sa urazil,lebo nemam co povedat

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

už to prestaň odohrávať do autu, cant reagoval na svoj report ešte to dal aj citovať tak na to ti nikto , neskočí a málo koní nieje ani v jednom reporte, pravdaže k pechote čo k tomu bola
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

a hej,sorry cant reagoval na svoj report,ospravedlnujem sa

moja reakcia vsak patrila na http://travian-reports.net/sk/report/137432de821 co bol report nad tym,k tomuto sa uz viac vyjadrovat nebudem,lebo to nema zmysel..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zberba5
    Registrovaný dňa
    05.11.2008
    Lokácia
    Prešov

Povodný

ale ved uz tolko terrora netrapte, ved tuto taktiku pozname uz z predoslych serverov, boje sa odohravaju nielen s panakmi na traviane ale aj tu na fore. Ideologia korytnaciek(ninja) sa musi nejako zivit a toto forum je pre nich ako zivna poda. Sef ali sa predsa musi nejako zvidetelnovat a vyjadrovat sa k temam na fore aby jeho ali videla ako sa snazi.
    To kolko ma terorr offky sa nechajme prekvapit(zo skusenosti viem ze tam mal stale dost panakov na konci servera). Co urcite viem ze vacsiu offku ako S&H nemoze mat pretoze so semiackom sa army neklika rychlejsie len lahsie
    combatant sk3
    Strach&Hrôza sk1
    Sammael sk1
    S&M sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Snazme sa udrzat v rovine argumentov a invektivy si nechajme v tabulke OFF bodov.

Dakujem za pochopenie. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Antonio Banderas
    Registrovaný dňa
    14.10.2010

Povodný

Citovať Originál od zberba5 Zobraziť príspevok
    Ideologia korytnaciek(ninja) sa musi nejako zivit a toto forum je pre nich ako zivna poda.
    Prepac ale neviem o com rozpravas
    Sk1 - KRAL
    SKX -CARTEL

Za svoje chyby musi clovek platit :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

je mi to jasne terrorko, ja viem uznat kvalitu superov, ale ak si teda nerozpraval o reporte s&e ale o tom druhom (kde je pomer koni k pechote este lepsi), vyjde mi z toho ze to len ty si tu zvecsujes ego, a asi si si myslel ze su tu same lamy a ty budes king co bude urcovat trendy a rozumy... po tej prvej hs co si poslal som si vsak spravil na teba nazor hoci ta az tak nepoznam z sk3, ale kedze nevies argumentovat, si len pre mna nula ktory si zvysuje svoje ego kde sa da... a btw ja niesom zadany tiez ale to nevypisujem v hs, to nesvedci o profesionalite hraca
    SK1 - Mravec Z
    min. SK1 - Mravec

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Akaša
    Registrovaný dňa
    26.07.2010
    Lokácia
    Žilina

Povodný

To tzv. samovyhlasovanie sa za osvieteného,ktorý prišiel na server do každého kúta vniesť svetlo a rozum je niečo pre pre čatu neurochirurgov.Taký matroš môžu skúmať 2 roky a k ničomu sa nedopátrajú.

A faktom je že takú HS o sebe ani ja neviem napísať a to sa pokladám sa slohovo zdatného.Mravec pravdu vraví :-)

K veci a téme : 1 človek tu na serveri sám narobí tak puch a nič viac ujo teror
    Iba ľudia,ktorí sú s Tebou na jednej lodi ťa môžu hodiť cez palubu...
    sk2 Akaša,sk1 Akaša,sk4 isabella dual, sk1 Akaša & Marry

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Mravec_boss Zobraziť príspevok
    ale ak si teda nerozpraval o reporte s&e
    s&e bol na sk1 minuly vek. Musim to vediet kedze aj ja som na tom ucte trosku hral. Nemyslim si ze terrorko pisal nieco o reporte toho uctu...

Strana 63 z 120 PrvýPrvý ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania