Strana 67 z 120 PrvýPrvý ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 661 do 670 z 1191

Téma: Reporty z sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

shanna,gyurcsani,to je pekne,ze sa zastavate mata,ved ste jeho kamosi z sk3,patri sa to..ale co,on sa sam ubranit nevie? taky uzasny,intetligentny hrac? ktory pride na forum,a po tretom jeho prispevku je kazdemu jasne,co je zac? jj,gyurcsani,nechajme sa prekvapit,ja sam som moooc zvedavy,co slavny terrorko ukaze

a mcqueen,tesi ma,ze si sa zase ozval,az moc si vsimas moje prispevky,ale tiez citas iba to,co ti pasuje..totizto tvoj kamarat Antonio tu nadhodil,ze sheep berie za spojenca kadekoho..tak som poukazal,ze prave NINJA nabera takych hracov,a spojenectiev ma tiez plnu rit...treba citat vsetko ked NINJA nevie,kam z konopi,draftuje "hviezdu" z sk3,a dufa,ze im to pomoze..ale zatial im iba urobil "dobre" meno,a hlavne ho urobil sebe
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

sopen, niekedy mam pocit, ze mas iba potrebu niecim prispiet

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Sopendzal-lah: No niesom si isty ci sme kamosi z sk3. Nerozisli sme sa v najlepsom a myslim si ze tento status pretrvava
    Gyurcsány, Feferon, Enem, Husta pena, Bakula ... a kto este? :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Antonio Banderas
    Registrovaný dňa
    14.10.2010

Povodný

Citovať Originál od Samotar Zobraziť príspevok
    Sry za DP ale mam tu este odkaz od zablokovaneho spoluhraca

Antonio, Tvuj podpis "Neziedol som za 6 mesiacou encyklopediu travianu " je jako jeden z mala na sk forku predmetny.

Mozna by bylo uz lepsi, kdybys zavrel usta a sel klikat dedinky, nez ti to tam prijde nekdo provetrat.

Reagovat na Tve prispevky nema vazne cenu, jen mi neda spat, ze vis o Sheep vic, nez ja sam. Z kama si prisel na NuKabat? Este by me aj zajimalo, jak ten seznam pokracuje? Treba budes schopny nahodit nam nove spojka.

zoidik
    Nech pride ak si myslite ze sa mi tym rozpadne zivot alebo nieco tym dosiahne ze mi niekdo prevetra dedinky tak je na omyle kludne uvitam akukolvek spolocnost Mozes mu odkazat vlastne si to precita aj urcite sam ze ja som tuto hru na spehuna nezacal hrat nech porozmysla kto zacal sa rozkrikovat a uz mi bolo naozaj zle zniektorich kecou z vasej strany tak som musel riagovat Ten popis si tam necham nezmenim ho je to moj prvy server cize je to 6 mesiacou a par dni cca ak mu to vadi je to jeho problem nie moj k zoznamu sak viete sami najelpsie koho tam mate co ja mozem vlastne vediet ja som si setko iba tipol rad staukujem tak som sa aj trafil aspon kusok ? angel
    Sk1 - KRAL
    SKX -CARTEL

Za svoje chyby musi clovek platit :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

co tak vytvorit este anketu, tema : ako skonci terrorko na SK1, dat aspon tri moznosti , moze byt aj viac, niekedy je lepsie totiz tipovat, ako pisat rozsiahle komentare , a na konci sa uvidi kto mal pravdu,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2010

Povodný

Citovať Originál od Sopendzal-lah Zobraziť príspevok
    no ked sa pozriem,ako ste pospojkovani vy,tak to tiez vyzera tak,ze beriete,co ostalo ved si chvilku popreklikavaj vase spojka,najdes tam par ally,ako nemame,smradi,bw,plna rit ninjov atd
    co mas proti smradom? Pise ti puch :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Sopendzal-lah Zobraziť príspevok
    shanna,gyurcsani,to je pekne,ze sa zastavate mata,ved ste jeho kamosi z sk3,patri sa to..ale co,on sa sam ubranit nevie? taky uzasny,intetligentny hrac? ktory pride na forum,a po tretom jeho prispevku je kazdemu jasne,co je zac? jj,gyurcsani,nechajme sa prekvapit,ja sam som moooc zvedavy,co slavny terrorko ukaze

a mcqueen,tesi ma,ze si sa zase ozval,az moc si vsimas moje prispevky,ale tiez citas iba to,co ti pasuje..totizto tvoj kamarat Antonio tu nadhodil,ze sheep berie za spojenca kadekoho..tak som poukazal,ze prave NINJA nabera takych hracov,a spojenectiev ma tiez plnu rit...treba citat vsetko ked NINJA nevie,kam z konopi,draftuje "hviezdu" z sk3,a dufa,ze im to pomoze..ale zatial im iba urobil "dobre" meno,a hlavne ho urobil sebe
    Za prve, ja tu nikoho neobranujem, len sa snazim ukoncit tuto bezpredmetnu debatu.
    Za druhe, nemaju sa tu rozoberat jeho HSky. Je to totizto zakazane. Precitaj si opat pravidla fora.

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    sopen, niekedy mam pocit, ze mas iba potrebu niecim prispiet
    A to nie je iba pocit

Kedze je to sekcia reporty, tak by tu mali byt reporty a nie bezpredmetne debaty.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

Shanna ma pravdu, ak sa nebudete drzat temy tak to zavrieme a hotovo
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa stachari
    Registrovaný dňa
    27.04.2009

Povodný

K reportu SaH: veľmi pekný, nevšimol som si, že by kritici ukazali lepší, len podľa mňa tam nemusel ísť pred ním nikto, ale to je vec názoru.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

určite malo význam isť pred tým útokom
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Strana 67 z 120 PrvýPrvý ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania