Strana 77 z 120 PrvýPrvý ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 761 do 770 z 1191

Téma: Reporty z sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Antonio Banderas
    Registrovaný dňa
    14.10.2010

Povodný

Chcel som to napisat ze par decakou domacej len aj to ked som pisal som mal v sebe percento
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 17.02.2011 o 12:57
    Sk1 - KRAL
    SKX -CARTEL

Za svoje chyby musi clovek platit :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.10.2009

Povodný

Tak po par dnoch to tu citam a vidim, ze nie je nevyhnutne uverejnit nejaky anonymny report s povolenim. Velmi pekna provokacna diskusia A ten report ked bol poslany jeden utok a zhodil 2 obilne polia je nadherny. Bolo to dobre premyslene od utocnika aj od obrancu. Kazdy stratil len minimum a obaja ostali maximalne prekvapeni. Toto je krasa travianu, ked clovek dostane aj nejaky adrenalin do krvi

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Sopendzal-lah
    Registrovaný dňa
    13.07.2009

Povodný

nechcel som sem pisat,zase by ma ***,ze prispievam len preto,ze citim potrebu nieco napisat ale ohladom toho utoku: vystrel naslepo...terrorko necakal,ze prejde,obranca necakal ostry ale hlavne k tomu,co napisal terrorko: ide o princip..kto chodi na forum,ten vie...
    jedine,co si tym utokom a tymi poznamkami dokazal je to,ze to prave ty si chodis mastit ego na forum
    ale lup bol pekny,musim uznat
    dokonca som pocul,ze po tom utoku si dokazal,ze niesi lama,sheep zvazuje zrusit vsetky spojka a spolupracovat uz len s ally NINJA..a bzdochy vraj od strachu mazu ucty

//upravil Anpe
    Naposledy upravil Anpetu Wi; 18.02.2011 o 23:35
    Veľké zmeny v živote prichádzaju vďaka malým,nezodpovedným činom...

Uz na dochodku... :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

Kazdy si rad masti ego pred masami a sopel niesi vynimka a ani ja
    Ten posledny odstavec je velmi zaujimavy aj ked je mysleny len ako sranda radsej nekomentujem.
    Vies co je blbe ked aj ludia okolo teba maju pocit ze sem pises len preto aby si pisal
    To ze o terrorovi si niektori ludia vdaka jeho prispevkom myslia svoje si zapricinil sam a tymto "mastenim ega" to chce mozno odcinit ale pisat to tu v kazdom jednom prispevku posledne tri strany je trapnejsie ako hladat si priatelku cez HS
    Samotar - sk3 2.vek
    KaZ - sk3 3.vek
    AnciaS - sk3 4.vek
    Samotar - sk1 4.vek + este jeden lamacky speed

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

dnes som videl asi 8 logov o ktorych by tu mohla byt diskusia, nie su moje takze ich sem nenadam ,ale je to sekcia na reporty a miesto toho totu prerastlo dorieseni jesitnosti,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

dnes som videl asi 8 logov o ktorych by tu mohla byt diskusia, nie su moje takze ich sem nenadam ,ale je to sekcia na reporty a miesto toho to tu prerastlo do rieseni jesitnosti,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

nano umna ich nebolo sice 8 ale ajtak by ich sem moholi dotycny hodit. Len vacsinou ludia nechcu ukazovat reporty ktore sa im nevydaria.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.07.2010

Povodný

Nemuzu nesouhlasit.

Minimalne pet stran v teto sekci je jen o tom, jak si Dotycny A masti ego a Dotycny B se viziva v tom, ze muze Dotycneho A porad a porad vzpominat. Do jiste doby je to jeste sranda, ale potom, co tu clovek chodi tyden a porad vidi ty stejne hlouposti, tak uz o to fakt nebavi.

Zavrete pusinky uz oba dva a nechte toto tema plnit ucel jaky ma a to Reporty z Sk1 a eventualne jejich hodnoceni.

Abych nejak zacal, pridam vcerejsi Report, polovina z Vas ho uz jiste videla a zhodnotila, ale urcite date aj nejaky nazor sem..

http://travian-reports.net/sk/report/14061250aaa

Abych predesel zbytecnym otazkam a dalsimu spamu, tak ano, offka je mala, ano, dedina fajne defnuta a ano, opravdu na ucte koncime a toto byl jen zaverecny tah, proste bud a nebo.

Timto bych aj rad ukoncil moje pusobeni na sk1, tak Vam tu preju este nejakou tu Zabavu a fajne reporty,
    Nedráždi ovečku bosou nohou..

Sk7 - Havko, Lord Justice, Sk8 - Krtkoslav, Sk1 - ZoidKrt

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Antonio Banderas
    Registrovaný dňa
    14.10.2010

Povodný

Citovať Originál od zoid6erg Zobraziť príspevok
    http://travian-reports.net/sk/report/14061250aaa

Timto bych aj rad ukoncil moje pusobeni na sk1, tak Vam tu preju este nejakou tu Zabavu a fajne reporty,
    Pekny report , pekna offka aj pekna deffka Vela stastia v zivote
    Sk1 - KRAL
    SKX -CARTEL

Za svoje chyby musi clovek platit :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

dakujememe

Strana 77 z 120 PrvýPrvý ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania