Strana 83 z 120 PrvýPrvý ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 821 do 830 z 1191

Téma: Reporty z sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.10.2010

Povodný

no co by to asi zralo, obilie..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

pan je asi ftipny ono okrem obilia urcite aj nejake tie zlataky...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Macko, 200K to žere
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zberba5
    Registrovaný dňa
    05.11.2008
    Lokácia
    Prešov

Povodný

Citovať Originál od Antonio Banderas Zobraziť príspevok
    Armada pekna luxusna ale myslim ze mohol mat kludne viac kedze od zaciatku si sa odstahoval na 400x400 a tam si si klikal v klude cely cas
    hlavna 204/104 dalsie dediny okolo suradnic 200/100 pri arene a s nejakym artom na rychlost idealna pozicia na utocenie.

Citovať Originál od Antonio Banderas Zobraziť príspevok
    Nie ja si len myslim ze mohol mat aj viac , nezrialim urcite nie vravim ze offka je urcite luxusna mozno najvetsia na serveri to som povedal obrazne ale je dost daleko a bzdochaci maly relativne pokoj cely server aspon neviem o tom ze by na nich niekdo utocil pocas serveru takze mal klud si tu offku klikat ak sa mylim tak ma daj do obrazu prosim ta
    S&H je na 3. mieste v hodnoteni off hracov(este stale s celkom slusnou ofkoum) a na 8.mieste v hodoteni def hracov so ziskom 86098bodov
    Neviem aku vacsiu army by mohol mat myslis ze uz tato army je nadpriemer.
    Relativny pokoj pre bzdochy znamena ze su na druhom mieste v hodnoteni off aliancii s priemerm na hraca 83263 a dokopy s 1998315off bodmi a ze su na 5.mieste v hodnoteni def aliancii s priemerom 14300 na hraca a spolu 343203 def bodmi
    A este sa pozrime na tvoju statistiku:
    Pozicia hlavej dediny 80/-102
    Hrac kral: hodnotenie def hraca 291.miesto pocet bodov 6932
    hodnoetenie off hraca 62.miesto a pocet off bodov 82864

Tak nabuduce skus pozriet statistiky a nie zacat tarat veci o relativnom pokoji alebo o tom aku by mohol mat army ci blbosti o pozii. Pretoze pokial viem tak ali ninja mala tiez relativny pokoj, no myslim ze tvoja offka tomu moc nenasvedcuje.
    combatant sk3
    Strach&Hrôza sk1
    Sammael sk1
    S&M sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

Citovať Originál od zberba5 Zobraziť príspevok
    Relativny pokoj pre bzdochy znamena ze su na druhom mieste v hodnoteni off aliancii s priemerm na hraca 83263 a dokopy s 1998315off bodmi a ze su na 5.mieste v hodnoteni def aliancii s priemerom 14300 na hraca a spolu 343203 def bodmi
    Statistiky su len cisla a tie si kazdy moze interpretovat po svojom Bzdochy maju svoju druhu poziciu v off hodnoteniach, avsak v deff bodoch su az na piatom mieste. Taky CHAOZ® ma napr. dvojnasobny pocet deff bodov. Skoro rovnaky pocet def bodov ako bzdochy maju aj marines, u ktorych sice nieco padlo, ale aspon nase offky vzdy zatial koncili u sheep...

takze zberba, opat to s tym taranim moc neprehanaj. Cisla si interpretuj po svojom, ale prosim nenavazaj sa do ludi ktori maju iny nazor ako ty. Nic nedokazuje, ze ten TVOJ nazor je jediny spravny a pravda je, niekedy, pojem velmi relativny

Moj nazor je podobny Antoniovmu, Bzdochy mali naozaj zatial klud. Je to moj nazor, mam na to plne pravo (a macicka tiez)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zberba5
    Registrovaný dňa
    05.11.2008
    Lokácia
    Prešov

Povodný

No neviem ako inak sa daju interpretovat cisla o pocte def bodov nez jedinym moznym sposobom ze je to pocet jednotiek ktore utocnik stratil pri svojom utoku na urciteho hraca resp alianciu. Ak maju bzdochy 340K def bodov znamena za urcite na nich niekto utocil. Ako potom mozete tvrdit ze mali relativny pokoj? tomu fakt nerozumiem.

Je pekne ze spomynas alianciu chaoz a ze kolko maju def bodov ale to nema s vasim tvrdenim ze bzdochy mali relativny pokoj absotne nic spolocne.

Ja sa do nikoho nenavazam. Len som napisal ze antonio pise blbosti o relativnom pokoji aliancie bzdochy a rodsej voli rychly uder do klavesnice namiesto toho aby trochu pouvazol ci to dava vobec nejaky zmysel. Moj nazor som podporil argumentami o pocte def bodov a o postaveni hraca S&H zatial co Antonio Banderas napisal nieco co nieje pravda ked tvrdil o hracovi S&H " Armada pekna luxusna ale myslim ze mohol mat kludne viac kedze od zaciatku si sa odstahoval na 400x400." a dalej ked opisuje stav aliancie bzdochy: "bzdochaci maly relativne pokoj cely server". No ja neviem tak tie def boby si asi hraci z ali bzdochy nahanaju sami ked po sebe utocia....
    Dufam ze dalsi prispevok bude o tom co podla vas je relativny pokoj pre ali lebo podla vas to znamena ze ma aliancia nadpriemer def aj off bodov.
    combatant sk3
    Strach&Hrôza sk1
    Sammael sk1
    S&M sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    Moj nazor je podobny Antoniovmu, Bzdochy mali naozaj zatial klud. Je to moj nazor, mam na to plne pravo (a macicka tiez)
    Preco nazorovo podobni tu maju pravo aby ich komentare neboli zmazane, pripada mi to ak tu dam poznamku tak som zaradeny do nazorovo nepodobnych, to znamena ze ti nazorovo podobni, bud nechu rozumiet alebo nerozumeju, resp. comu nerozumeju tak za tym hladaju to zname slovenske "co hovori uraza nas?" a tak tak okamzite sa siaha p delete, Takze na tejto pode nazorovo podobnych nie je mozne nic prediskutovat . Ale ved toto malo byt forum nazorovo nepodobnych. Takze o chvilu to tu asi zavrie mimoriadne neobjektivny objekt. To asi moj posledny komentar.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.10.2010

Povodný

Citovať Originál od McQueen Zobraziť príspevok
    Bzdochy mali naozaj zatial klud.
    povedal dekomp na 100/200 so sokolimi ocami neviem kto ma vecsi klud to som zvedavy aku offku vytiahnes

ja nemam co hovorit, kedze mam tiez spehovaci, ale prislo mi to funny, ked hovoris o strachovi aky ma pokoj

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2009

Povodný

Neda mi nezareagovat. Armada S&H je pekna , ale je to presna ukazka toho co robia neobmedzene peniaze (zlatky) v traviane. Nehovorim, ze ja nepouzivam zlatky, ale aj ked ich priemerny hrac minie 300 mesacne nemoze tomuto konkurovat a namiesto toho aby bol travian pre hracov zabavou stava sa uplnou fraskou...skoda to hrat.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

Ja myslím tiež, že mali relatívny klud a nikto silný sa im poriadne nepostavil. Ale tie ich útočné armády nemajú chybu. Napr. taký Strach a Koza/tak ho u nás prezývame/. Dokáže zničiť priemerný účet jedným útokom. Myslím 8 vedlajších dedín a niekedy tam pridá aj hlavnú. Klobúk dole Strachu

PS: Snáď ťa dáme do konca servera dole

Strana 83 z 120 PrvýPrvý ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania