Strana 2 z 14 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 139

Téma: report SK3,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pali21
    Registrovaný dňa
    25.06.2010
    Lokácia
    Lipany

Povodný

Dobra timova praca a ta deff tam uplne staci super
    Sk1,Player21,Aliancia Titani
    Bola sranda,je sranda a bude sranda ! Tajny odkaz : Kuk Ta čo to tu je ???!!! :D

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

škoda že som nehral za GT alebo IP!! a škoda že som bol na JZ a v T-UK
    666

Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

sorry za DP, ešte chcem napisať že pekna defka, a aj tušim kto útočil...
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2009

Povodný

dagy si lama. keby sa branil DS tak to je malo, ale na to ze to bol samostatny utok na hraca je to dost. btw toto bola iba vedlajsia dedina nie hlavna. tak sa chod zahrat pexeso. bye

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2010

Povodný

Thuglife: Teba nikto neuráža, tak ťa poprosím neurážaj ani ty mňa. Povedal som svoj názor. Takáto deff pri dive sveta? to kde si videl? Podľa mňa to bolo normálna deff, od peknej to má hodne ďaleko, to bolo celé čo som tým chcel povedať, ak by som tu dával report ja s komentárom takto sa bráni ally, tak by tam boli iné čísla. Ale je to jedno, vidím, že človek môže napísať svoj názor na fórum a hneď sa tu nájdu niekoľkí čo sa do neho obujú. Kto hrá SK3 vie, že sa podarilo naskladať aj oveľa väčšie deffky a tie by stáli za zmienku..

Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

Citovať Originál od dagy Zobraziť príspevok
    Thuglife: Teba nikto neuráža, tak ťa poprosím neurážaj ani ty mňa. Povedal som svoj názor. Takáto deff pri dive sveta? to kde si videl? Podľa mňa to bolo normálna deff, od peknej to má hodne ďaleko, to bolo celé čo som tým chcel povedať, ak by som tu dával report ja s komentárom takto sa bráni ally, tak by tam boli iné čísla. Ale je to jedno, vidím, že človek môže napísať svoj názor na fórum a hneď sa tu nájdu niekoľkí čo sa do neho obujú. Kto hrá SK3 vie, že sa podarilo naskladať aj oveľa väčšie deffky a tie by stáli za zmienku..
    a načo braniť vedľajšiu dedinu s 500k defky? lol načo by tam toľko deffky strkali, určite maju iba samotna ally GT dokopy cez 500k deffu, to určite, ale možno podporovali aj ine dediny tak preto to tam všetko nedali, a taka deffka stači aj na top armadu, kludne ju chyti, sice ju top armada prebije ale utočnik by mal po armade...dobra práca GT, od začiatku som vás obdivoval, držím vam palce, t-uk nebude stavať div, tak dúfam že vy ho postavite
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.08.2009

Povodný

pekna obrana, utocnika potesi tolko jednotiek proti nemu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

Citovať Originál od __SIRIK__ Zobraziť príspevok
    ... a taka deffka stači aj na top armadu, kludne ju chyti, sice ju top armada prebije ale utočnik by mal po armade...
    na sk3 nie je armada, ktora to prebije

Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

takí hráči čo celý server šetria off na div by to prebili, stači keď si klikneš hrača otas369 alebo mors, taky a taky mskt007 by to určite prebil
    666

Strana 2 z 14 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania