Strana 10 z 19 PrvýPrvý 12345678910111213141516171819 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 91 do 100 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Citovať Originál od GYURCSÁNY Zobraziť príspevok
    ... Spomunul som si teraz na jeden prepis kde niekto z IP alebo GT dost razne tlacil na minervu (a TWF) ze ked sa v plnej sile zapoja proti utokom na T-UK tak budu povazovany za rovnocenneho partnera. M....
    Toto som pisal ja Minerve.. zasa po dokladnej dohode so spojencami. Ja som len mal chut a cas vypisovat, tak to vychadzalo odo mna. IP odmakalo najvacsiu cast roboty, ci uz v sprave sektora, alebo v preberani Natariek a klikani divu.. babov diktat .. Trubky! Vidno, ze nemate o diani na serveri ani sajnu. Moj ucet je vysoko v POP a TOP OFF, tak BUUUM, vsetko zhodme na baba. Si pozrite hocijaky iny server! Videli ste veduceho najuspesnejsej ally v TOP prieckach? .. Ti co sa o to, ze spolok GT-IP (jeden sektor) dominuju na serveri maju tolko roboty s vedenim, ze na ich ucet uz nemaju tolko casu (lebo neni to platena funkcia ). Na ucte babo sme dvaja, tak to stihame ako-tak aj-aj, ale zdaleka nie jedini ... jeeejda, vy ste fakt motovidla niektori

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.04.2009

Povodný

Citovať Originál od Ferdinand Zobraziť príspevok
    Ďakujem mskt007 za pochvalu k zhrnutiu ale tak ako si ubližoval luďom čo ťa mali v podstate radi tak v tom pokračuješ. Ľudské hodnoty Ti absolútne nič nehovoria a tvojím písomným prejavom ktorý býval na úrovni si zrejme zaposobil aj na iných ktorí tvoje vlastnosti ešte nepoznajú. Stále platí posledná veta mojho predchádzajúceho príspevku. Babo určite nepozná podstatu veci čo sa dialo vo WoGu a preto sú tam tie chybné výroky dokonca nepochopil k čomu smeroval moj príspevok. Nebolo to k hre ani k prehre ale viac menej navodenie behu udalostí čo viedlo k zadosťučineniu formou katovania tvojho účtu a mylných výrokov kto za tým stál ako konatel. Toto je verejné fórum a písal som to aj v takej forme kde súkromné veci ako blokovanie skype skutočne nemá miesto. Je fakt že si ma blokol skor ako ja teba ale potreboval som vedieť kedy si on line keď Mery posielala na teba útoky. Ďakujem za bloknutie predsa je to len viac úcty ako zmazanie. Ja som sa priklonil k tomu druhému. Už tu prosím ťa Apexa a Havranku do toho nepleť. Vyvŕšil si sa na nej ako v podstate na každom kto ti pravdu povedal do očí tak už tu to skutočne nie je treba. Veď ešte ja som Mery učil ako najlepšie dať útoky do sekundy lebo jej to po roku už vypadlo. A to ospravedlnenie alebo vyvinenie sa z útokov terrora To hádam nemyslíš vážne. Ved ty si financoval ten účet a dzamba len žasol na čo bol použitý. Tak ako vždy budeš mať potrebu reagovať ako posledný a s bludmi si presadiť svoje ale čo už všeliakí sme.

1) já ubližoval lidem? pokud tím, že jsem od vás odešel, tak to beru za pochvalu angel
    2) asi už nyní pochopíš proč jsem tě s jonasem tolikrát odmítl vzít k nám - od začátku jsme věděli, co jsi zač, přece jenom škola navinava se nezapře
    3) nevím a nechápu proč tu píšeš o útoku maťa-terrora.. už to tu bylo rozebrané x-krát - já do toho dal zlatky, dzambo klikal, ten účet byl kvůli lamkám a pak už na nic, proto už dzambo neměl zlatky.. poté co maťo odešel ze svého účtu terror, protože nesouhlasil s havrankou, navinavem a spol., tak jsem mu ten účet předal do jeho užívání.. chtěl jsem ho na sk3 udržet, protože mi ho bylo líto.. to, že potom katoval přímo vránu byla jeho akce a já se o ní dozvěděl jako poslední.. tento útok nebyl s mým souhlasem a ani s mým požehnáním ale jak se tak dívám zpět a dostávají se další informace ven, tak to bylo jen dobře
    4) btw. pokoušíš se tu dělat mravokárce a potom se sám přiznáš jakej seš levák, že jsi vlastně na skype hlídal kdy jsem a nejsem online - je to velmi vtipné
    5) nakonec i tobě popřeju v soukromém životě hodně štěstí a v tvém věku i zdraví, ale hlavně i daleko víc hrdosti než jsi předvedl v travianu
    Server cz9 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 08.07.2008)
    Server cz10 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 02.08.2008)
    Server cz14 - 1. místo - WoG-the best of (ukončeno dne 26.10.2008)
    Server sk3 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 13.9.2009)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Sorry, že na dva krát, ale nedá sa doplňovať...

Dám vám taký rýchlo-kurz, ako funguje ally (lebo z tých čo tu prispievate tými volovinami, nemáte o tom ani len dúnstu):
    - sú obdobia, keď musí byť autokracia, resp. despotizmus - t.j. výrazná osobnosť na seba vie stiahnuť rozhodovanie a presadzovanie rozhodnutia, ale musí pár ľudí tiahnuť s ním a radíť mu, lebo nikto nemá patent na rozum. asi prvých 4-5 mesiacov
    - potom nastanú obdobia, keď je nutné mať veľa poradcov. Len vo výnimočných prípadoch (ak má človek veľa času) sa to dá zvládnuť z "náhodných" a "nových" hráčov. asi 6-10 mesiacov. U nás v ally sa k tomuto ráta veľmi veľa nickov. Títo vedú ally pokynmi, kontrolou a návrhmi-presadzovaním náprav.
    - potom už vládu nad ally preberú menšie skupinky, ktoré sa samozrejme zodpovedajú a keď majú záujem o víťazstvo, tak sa radia s diktátorom, ale keďže v tomto čase už aj nováčikovia vedia, aký je rozdiel medzi "kováčom a zbrojnicou", tak ally, ak neni pod stálymi útokmi prepadá anarchii
    - nie je na tom nič divné ani zlé... ten autokrat to musí vedieť kočírovať a mať stále možnosť to zvrátiť. Ale ak to robí pre vlastný - egocentrizmus - tak to nemôže fungovať. Keď neni čo riešiť, tak načo riešiť?
    - z virtuálnych známostí sa prechádza do osobných, (skype, telefón, posedenia v krčme, chaty..) a veľa krát z toho niečo vznikne a veľa kráť o tom človeku nikdy viac nepočujete

Takže asi tak...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2009

Povodný

Suhlasim s babovym popisanim genezy aliancie Zazil som vsetky stadia A asi najnebezpecnejsie je to stadium anarchie, alebo lepsie povedane ked sa hraci nudia, lebo potom ich same hluposti napadaju.

mskt007: HUNTsky div minuly vek som nedal katnut ja, ani som o tom nevedel, myslis, ze by som to nepriznal keby to bolo moje dielo? Ved ma poznas, hned by som sa tym pochvalil Coho by som sa bal, preco by som to zatajoval? Takze tvoje info su z cesty.
    Nuz neviem ci to dozlatkujes, alebo nie, ale vyzera to, ze zlatkujes vsetky dediny co som pozeral analyzer. To, ze si prisiel o offku beriem, ak je to len zastieraci manever, aby sa ostatni nedozvedeli o nejakej tvojej druhej buracej armade a nechali ta na pokoji Ak skutocne nemas druhu offku a lamersky si si rozbil hlavnu, tak potom bohuzial musim suhlasit s tymi co stale hovorili, ze si len popkar. Aj tvoj sucasny off rank to potvrdzuje Dufam ale, ze si sa zabavil pri stavani dedin tento vek

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný

Citovať Originál od agonys Zobraziť príspevok
    ews myslim, ze je uplne zbytocne sa vynadrovat k tejto osobe (otazka) kedze si fakt mysli, ze ostane tajnou...ale nechaj ju nech sa pekne vyrozprava, poopravuje chyby a trosku si vymasti
    babo sa pekne trafil: travianovský (nový termin hurá) skrachovanec
    veru neviem, kto je skrachovanec, vsak agonys tu svoju taktiku na odhalenie identity mozes odskusat na spoluhracov

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný

nevydalo do jedneho, ale nech je sranda

Citovať Originál od hansol710 Zobraziť príspevok
    zaujimave co vsetko dokazu dospeli ludia riesit a ako to vsetko prezivaju
    Citovať Originál od lehorian Zobraziť príspevok
    hansol, že by to bola hra a hra bez prežívania je na ... dve veci
    neskutocne uzasna obhajoba zavislosti, ostatni by to krajsie nevedeli napisat

babo,

Zacnem trosku groteskne, aby to tu nahodou niektori nebrali vazne. Skus si precitat nieco na temu autokracie a despocie, skor ako ich pouzijes. V tvojom pripade bude jednoduchsie ich vymazat zo svojho slovnika , vdaka.

A tie zaklinadla, ako funguje ally si nechaj pre svojich poddanych (rozumej tych, co ta povazuju za nieco uzasne) Kazda ally je specificka a nie je mozne prist s univerzalnym vysvetlenim jej uspechu, pripadne neuspechu. Nie je to vobec take jednoznacne. Alebo sa domnievas, ze vlastny styl vedenia je jediny spravny a ako jediny vedie k uspechu?

Tak snad niekedy nabuduce ...................

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pego
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný stavba divu aktuálny stav..

Hráč Meno Aliancia úroveň
    1. golfissimo DIVočina Spolu... 88 - 2. Exponent Div sveta Spolu... 86 3. veverka79 DS Piškota W 85 4. Polak DIVoká jazda W 72 5. j.n Fénix M.A.S.H 15 - 6. mravec15 Blázinivá banda TWF -DIV 6 7. LostJackal Hladomorňa Spolu... 4 - 8. gwyn ap nudd
    W 1 - 9. markoG
    ....---- 0 - 10. Andromeda4 TOGETHER WE FIGHT TWF -DIV 0 - 11. data
    mat&dat 0 - 12. gorath
    IP-B 0 - 13. Natari
    - 0 -
    aby bolo jasné ja s pravidlami fóra ..súhlasím

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zberba5
    Registrovaný dňa
    05.11.2008
    Lokácia
    Prešov

Povodný to mskt007

-k tomu uctu Ramzes tak s tym musim suhlasit v tom mas uplnu pravdu co si napisal. Ferdinand sa trochu sekol...
    Ten ucet uz potom mskt nesponzoroval ani na neho nedaval pozor, pod kontrolou ho mal par tyzdnov max. 2- mesiace. Urcite z toho mskt nikomu neposkodil kedze ho uz hral niekto iny... potom neskor dokonca aj terror.
    - k tomu spojku s IP a GNT: tu neni co vycitat toto by urobil asi kazdy na tvojom mieste a hrat sa teraz nato ze si sa obratil Arch chrbtom(ako tvrdi ferdo a dalsi skalni) ne nezmysel. Ak si chcel prezit musel si sa nejako dohodnut s babom a spol. Co vsak nechapem je postoj baba... Vas ako WG si myslim ze nepotrebovali k tomu aby server vyhrali. Ja by som to asi na jeho mieste takto neurobil, mozno aj preto ta potom par exotov katlo.
    -Trosku sa este ku koncu hry zapotis a pozlatis ale ja verim ze to das opat na 1. miesto aj ked musim uznat ze niektori hraci by si to asi zasluzili viac. Ale tato hra nieje o tom kto si to zasluzi alebo nezasluzi ale o tom kto ako dokaze hrat.
    -A s army si ma moc nepotesil aj ked na druhej strane my sme ti stale vraveli ze si popkar .Ja cakam ze este nejaku army mas, teda aspon dufam.
    combatant sk3
    Strach&Hrôza sk1
    Sammael sk1
    S&M sk1

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa navinav
    Registrovaný dňa
    23.02.2009

Povodný

Citovať Originál od mskt007 Zobraziť príspevok
    .. poté co maťo odešel ze svého účtu terror, protože nesouhlasil s havrankou, navinavem a spol., tak jsem mu ten účet předal do jeho užívání.. chtěl jsem ho na sk3 udržet, protože mi ho bylo líto..
    Ach boze, stale tie tvoje polopravdy a klamstva ... spravil si si "True WoG" lebo si si myslel, ze za tebou pojdu vsetci Archanieli a ked si zistil, ze k tebe preslo len par ludi, dal si ten ucet terrorovi, ktory uz nemal co stratit a pustil sa do katovania nasich deff. uctov za sucastneho fakovania nasich hlavnych dediniek ... vedel si dobre, ze nas bude tym uctom katovat, preto si mu ho dal, nie preto "ze ti toho uctu bolo luto"

Otvorenu vojnu si si s nami nemohl dovolit, vedel si, ze v tej dobe by to bol tvoj rychly koniec.

Nehnevaj sa ale spravas sa ako male dieta. Mali sme v Ackach moznost vidiet co vsetko si ochotny a schopny spravit len pre to aby si sa udrzal v popke na prvom mieste ... ale toto co stvaras tu ... z toho sa uz zacina otacat zaludok:

" v každém případě jsem rád, že jsem tehdy nesmazal, protože bych takhle virtuálně nepoznal ty 3 jmenované: babo, sevo a rip.. prokecali jsme toho na skype docela dost a nikdy se nestalo, že by nedodrželi slovo.. a taková kassandra je jen milej bonus navíc "

Nemam prehlad o veliteloch sucasnych najsilnejsich aliancii ale dam krk na to, ze si nevynechal nikoho z nich.

Fakt ubohe .... a ty este poucas inych ludi o tom aby nestracali hrdost ...

Prepac ale nebudem tu uz na tie tvoje "...", ktorymi tento topic zahlcujes reagovat. Mam z teba vazne neprijemny pocit.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný proste musí reagovať a klamať

Citovať Originál od mskt007 Zobraziť príspevok
    1) já ubližoval lidem? pokud tím, že jsem od vás odešel, tak to beru za pochvalu angel
    2) asi už nyní pochopíš proč jsem tě s jonasem tolikrát odmítl vzít k nám - od začátku jsme věděli, co jsi zač, přece jenom škola navinava se nezapře
    3) nevím a nechápu proč tu píšeš o útoku maťa-terrora.. už to tu bylo rozebrané x-krát - já do toho dal zlatky, dzambo klikal, ten účet byl kvůli lamkám a pak už na nic, proto už dzambo neměl zlatky.. poté co maťo odešel ze svého účtu terror, protože nesouhlasil s havrankou, navinavem a spol., tak jsem mu ten účet předal do jeho užívání.. chtěl jsem ho na sk3 udržet, protože mi ho bylo líto.. to, že potom katoval přímo vránu byla jeho akce a já se o ní dozvěděl jako poslední.. tento útok nebyl s mým souhlasem a ani s mým požehnáním ale jak se tak dívám zpět a dostávají se další informace ven, tak to bylo jen dobře
    4) btw. pokoušíš se tu dělat mravokárce a potom se sám přiznáš jakej seš levák, že jsi vlastně na skype hlídal kdy jsem a nejsem online - je to velmi vtipné
    5) nakonec i tobě popřeju v soukromém životě hodně štěstí a v tvém věku i zdraví, ale hlavně i daleko víc hrdosti než jsi předvedl v travianu
    Mskt007 takže moja posledná veta bola zas pravdivá ale čo už všeliakí sme. K bodu 1 odišli sme my a nie ty. Zradil si ty a nie my až narážaš na slovo levák v čom si ty N1. To bolo len na margo toho skype kde si ma chcel zhodiť pred druhými a to tvoje ponižovanie ludí predvádzaš stále. K bodu 2 mňa ste tolkokrát odmietli vziať k vám to čo zas púšťaš za bludy. Volal ma k vám reddevil a odmietol som to a to že prečo vieš velmi dobre. Vysvetlil som to niekolko krát. 1. hral som ako dual a za 2. šiel som hrať za A a nie za WoG tuto hru. WoG mal byť len dočasný. Som rád že som ťa s tým skype pobavil aspoň máš aj trochu radosti v živote keď už toho štastia je pomenej. Znovu ti pripomínam že je toto verejný chat a ak máš potrebu mne niečo napísať konkrétne skús súkromne. K bodu 5: Šťastie mám, zdravie tiež a tá hrdosť to je práve to čo som si v tejto hre na rozdiel od teba zachoval. Niečo tvrdíš a sám to svojím štýlom hry a správaním neguješ. Viem že potrebuješ pomoc a rád ti ju poskytnem ale skús už súkromne. Toto nie je vhodné miesto na to.

Strana 10 z 19 PrvýPrvý 12345678910111213141516171819 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania