Strana 2 z 19 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa qqq
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    PO CITY

Povodný

andromeda4 to vyhra
    KLUB proti slovu megacrop PEGAS - naj partia TWF - banda závislakov G-KRU, TitansSW a mnoho ďalších navždy v ♥

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.05.2010

Povodný

Citovať Originál od GYURCSÁNY Zobraziť príspevok
    Lehorian: Ja osobne uz nehram na sk3 ak si si nevsimol. Nemam ani ziadne paky na to co spravi T-UK. Nejdem sa im do toho starat ale nadalej im drzim palce. Takze neber moje prispevky ako nejake myslienky aliancie T-UK

Good luck
    ...ale všimol, veď som Ti k tomu (aj so spoluhráčmi) pomohol, aby si nehral

...aj keď už nehráš, všetci si Ťa ešte chvíľu budú spájať s TUKom minimálne kým bude bežať tento server, ako jedného z bossov týchto aliancií

...neviem však, či je to správne, keď ešte komentuješ dianie na tom serveri, pretože sa vlastne vysmievaš svojim bývalým spoluhráčom. Veď konštatovanie, že si zvedavý kam budeme posielať svoje offky, znie tak trochu pokrytecky, pretože aj zásluhou tvojou (tvojho vedenia-nevedenia, je jedno z akého dôvodu) sú aliancie TUK tam kde sú.

... to len tak na okraj

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Mas pravdu. Chvilu si ma budu spajat s alianciou T-UK. Tak ako kazdy zabudol ked sme vyhrali tento server tak isto kazdy zabudne ak tento server prehrame (teda ja uz som dobojoval). Tych hracov co dokatovali moj ucet bolo viac. Dokonca aj moji spolubojovnici z inych servrov
    Nevidim dovod preco by som nemohol komentovat dianie na servri ked uz nehram. Robi to tu kopec hracov zial toto je prvy krat co sa stretavam s takymto ohlasom, ale co uz.
    To ze je T-UK tam kde je mam ciastocne na svedomi aj ja, to nepopieram. Ale faktorov tam bolo omnoho viac na to aby sme to takto jednoducho zaskatulovali na jedneho cloveka
    A ze sa vysmievam hracom T-UK? Nebud smiesny. Nerobim to ani nepriatelom.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Citovať Originál od GYURCSÁNY Zobraziť príspevok
    Mas pravdu. Chvilu si ma budu spajat s alianciou T-UK. Tak ako kazdy zabudol ked sme vyhrali tento server tak isto kazdy zabudne ak tento server prehrame (teda ja uz som dobojoval). Tych hracov co dokatovali moj ucet bolo viac. Dokonca aj moji spolubojovnici z inych servrov
    Nevidim dovod preco by som nemohol komentovat dianie na servri ked uz nehram. Robi to tu kopec hracov zial toto je prvy krat co sa stretavam s takymto ohlasom, ale co uz.
    To ze je T-UK tam kde je mam ciastocne na svedomi aj ja, to nepopieram. Ale faktorov tam bolo omnoho viac na to aby sme to takto jednoducho zaskatulovali na jedneho cloveka
    A ze sa vysmievam hracom T-UK? Nebud smiesny. Nerobim to ani nepriatelom.
    myslím, že Maďarove reakcie sú veľmi slušné na toto štádium hry. Ťažko povedať, čo by sme vypisovali my v jeho koži.. Myslím, že to zahral veľmi slušne a jeho kamarátka Shana - ako aj napísala - to tým útokom na mňa len urýchlila.

Ja by som na neho útok neposlal nikdy, ale musel by som strkať hlavu do piesku, lebo zbytok ally by ho chcel dať dolu... takže mi vlastne pomohla aj s mojou dilemou...

A že iný server bude inak?.. jaska, preto je celkom dobrý preklad "nový vek"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.03.2010

Povodný

1. LostJackal Hladomorňa W 8 16.08.10 13:31
    2. veverka79 DS Piškota W 3 -
    3. markoG --?-- 0 -
    4. Andromeda4 TWF -DIV 0 -
    5. Polak W 0 -
    6. Princ W 0 -
    7. golfissimo W 0 -
    8. data @@@@@@@@ 0 -
    9. gorath IP-B 0 -
    10. j.n M.A.S.H 0 -
    11. Exponent & 0 -
    12. mravec15 TWF -DIV 0 -
    13. gwyn ap nudd W 0

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

Citovať Originál od qqq Zobraziť príspevok
    andromeda4 to vyhra
    Rano je tam ma armada i kdyz uz neni tak silna(pred par dny jsem dost blbe prisel o 2600 kat)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

mno mohol by si hodit silu utocnej armadky...pre zaujimavost

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.05.2010

Povodný

už by mohol dať aj log, lebo už to dopadlo

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Tak ten by zauimal aj mna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.10.2009

Povodný

ludia kto hlada ten najde takze log je v profile TWF-DIV. a ked sa vam nechce klikat
    http://travilog.org.ua/sk/8734814/a2...bc2c5ae16f/2/1

Strana 2 z 19 PrvýPrvý 123456789101112 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania