Strana 1 z 19 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.03.2010

Povodný DS

Tak nejake natarky su uz dobite, niekde si natary veselo ziju dalej.....

Ktory ucet tipujete na konecnu vyhru ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

(4-49)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.11.2009

Povodný

asi tvoj

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

veverka79 si myslim že vyhra, ale zaleži to od mnoho faktorov...nechajme sa prekvapiť...
    666

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pego
    Registrovaný dňa
    26.09.2009

Povodný

Ktory ucet tipujete na konecnu vyhru ? [/QUOTE]

kedže zatiaľ to vyzerá len na dostihy, že kto to skôr postaví, tak tipujem toho kto prvý bude vlastniť stavebné plány..
    aby bolo jasné ja s pravidlami fóra ..súhlasím

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Je to tak ako to má byť

Ešte nemáme ale všetky natarky, potom sa mi to bude páčiť viac

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

A ked budete mat vsetky natarky tak som zvedavy kam posles tych 50 buraciek co mate. Alebo si budete stavat a betonovat aj vlasny DS aby ste mali kde porozbijat offky?
    Kazdopadne asi to bude tak ako som predpokladal. Zatial tam vidim 1 DS ktory by mohol realne podporovat T-UK defom alebo pokemonmi. Uvidime ako sa rozhodnu.
    Kazodpadne kto uz staval DS tak vie ze 1 ks sa neda ubranit Tie katy proste vystrelia aj ked tam bude xx mega defu. Ale ako strelnica nieje zly napad prevadzkovat 1 DS. Konkurencia bude mat rodost

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.05.2010

Povodný

Citovať Originál od GYURCSÁNY Zobraziť príspevok
    A ked budete mat vsetky natarky tak som zvedavy kam posles tych 50 buraciek co mate. Alebo si budete stavat a betonovat aj vlasny DS aby ste mali kde porozbijat offky?
    ...nemusíš sa báť, ešte sa tu stále nájde dosť cieľov na ich rozbitie, keď sa minú natarky, budú ešte artefakty, potom hlavné dediny...

...to, že neviete dobyť viac natariek, nie je naša chyba, ale skôr Vaša nemohúcnosť niečo spraviť...a či nás to ešte baví, aj áno, ale v každom prípade to nepustíme a budeme bojovať až do konca (do konca servera)

... len sa tu potom zase nevyhovárajte, že vy to vlastne už ani nehráte

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

To budú Ale však to je jedno. Naše divové offky už väčšinou aj tak vytiahli, veď ľudia nie sú krepí

.. len je mi ľúto tých regulérnych hráčov v T-UK, čo sú v celom tomto úplne nevinne, len sa regli do zlej polohy. Mnohí už určite travian ani neskúsia, ale tí čo áno, aspoň majú skúsenosť
    Naposledy upravil Shanna; 02.08.2010 o 12:26

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Lehorian: Ja osobne uz nehram na sk3 ak si si nevsimol. Nemam ani ziadne paky na to co spravi T-UK. Nejdem sa im do toho starat ale nadalej im drzim palce. Takze neber moje prispevky ako nejake myslienky aliancie T-UK

Babo: Vzdy musi niekto prehrat. Prehra nieje ziadna tragedia Raz sa to podari, raz nie. O tom to je. Skoci server a vsetci zacinaju na zelenej luke. Ked budes hrat dalsi server nikoho nebude zauimat ze si niekedy vyhral sk3 pripadne ine uspechy minulosti. Vzdy ludi zauima ako hras na danom servri. V tom je to jedinecne. Ze hrac ktory tu je pre teba farmou si na inom servri moze spravit farmu z teba.

PS: Tu sa Babovcom dari, neda sa popret. Tak ako sa darilo Archangelsom ked tam bola Electroid alebo T-UKu ked tam bol "tatko" Tarabas a Svatec

Good luck

Strana 1 z 19 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania