Strana 6 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 51 do 60 z 67

Téma: Ako ste sa dostali k travianu?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.04.2010

Povodný

Ja som sa dostal tak ze furt som nevedel zacat hrat travik ale ked som hral na rozbehnutom ucte tak mi to islo skvele a tak sa doteraz furt zlepsujem so zaciatkom
    Ked prejdete uvodom mate vyhrane

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.10.2010

Povodný

sestra hrala->ja som hral->zakazane->znovu hram->dovolene
    MATOM

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Rychlo, nebezpecne ... som zavisly ... neliecim to ... ostanem zavily ... milujem to! ...
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa singi
    Registrovaný dňa
    06.02.2011
    Lokácia
    na parezu u loucky

Povodný

vela online hier preslo než vyhral travian a som už iba tu
    Som Singi a čo ty??
    Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.05.2010

Povodný

mna pozval nejaky clovek, newiem kto ani ma to tak nezaujima, ale:
    Dakujem mu!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Devon
    Registrovaný dňa
    16.06.2009
    Lokácia
    BA

Povodný

Dostal som sa sem cez jednu inú online hru, a od začiatku ma to chytilo. Regol som sa na server 4, vystaval som dedinu na úžasnú populáciu 300 a bol som spokojný. Založil som si alianciu a to bolo to najlepšie čo som spravil. Onedlho ma skatovali na 0 (vedla mňa sa rozprestieral 2. hráč servera) ale to ma neštvalo, pretože na aliančnom fóre sa vkuse diskutovalo o všetkom možnom, len nie o traviane. Pri budovaní dedinky som denne strávil asi 10 minút a na fóre 3 hodiny :-) Na konci servera som mal populáciu asi 2,300 a cez 5000 príspevkov na fóre :-) To bola jediná vec, ktorá ma pri hre držala. Naša partia potom išla na ďalší s4, avšak pár spammerov odstúpilo a pridali sa ľudia čo to brali vážne. Na ďalšom serveri sme ostali z pôvodného jadra asi traja, a tak som sa na to vykašlal. Asi pred mesiacom som sa vrátil na server 5, z jediného dôvodu, pokecať si trochu so známymi a založiť paródiu na alianciu.

v skratke:

+ ľudia
    + zábava (prvé 2 mesiace :-D)

- bez zlatiek sa hrá ťažko, peniaze viem využiť aj lepšie
    - vyžadovaná vysoká aktivita, travian zaberie veľa času
    - niektorí ľudia ktorí žijú len pre hru a na všetko ostatné pri tom zabúdajú, a ďalší primitívi, s ktorými som sa stretol
    ???

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Ja som sa ktomu dostal nechcenym kliknutim na reklamu . Reklama sa mi otvorila na novej karte a tak som si ju hned nevsimol a nezavrel. Asi predpokladam po hodine som si to vsimol klikol a zzacal sa tam obzerat. Kedze to bol este com server tak som to mu moc nerozumel a to bol mozno dovod preco som zacal hrat . Preskumat nieco co nepoznam. Prvy server som sa len otukaval branil pred utokmi atd. A potom sa uz urobila moja zavislost ktora bola aj na 18-20 hodin denne. Teraz klikam len rekreacne a som rad ze travik opat berem ako zabavu a nie ako povinost.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Wolf
    Registrovaný dňa
    26.02.2009

Povodný

18-20 hodin denne?kolko mas rokov?
    ja max 2-3 hodiny
    :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa maxi122
    Registrovaný dňa
    22.04.2009
    Lokácia
    Kde sa dá.

Povodný

Tak vies ked ta to chyti a niktorich to az takto chytilo tak ano v poho 18-20 hodin denne ja osobne som mal max na traviane 24 hodin ale to bolo len na 2 dni potom som musel ist spat lebo by som skapal teraz to hram rekreacne.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mersina
    Registrovaný dňa
    12.03.2010

Povodný

20 hodin? ... ľudkovia to sa aj dá?.. by som mala oči červené ako biele zajace. Občas to síce aj ja preženiem s travianom, ale nie je to tak často.

A k téme... Na travian ma dostal brat, strašne ho vychvaľoval, že mi to začínalo až liezť na city, a keďže aj druhý brat sa na to dal a nehovorili celé dni o ničom inom ako o Traviane, skúsila som ho aj ja. Paradoxom je, že mňa to drží už pár rokov, a oni po pár mesiacoch skončili

Po istej dobe som začala skúšať aj iné online hry, ale predsa len zase som skončila pri Traviane.
    "Jedna lastovička leto nespraví"

Strana 6 z 7 PrvýPrvý 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania