Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 67

Téma: Ako ste sa dostali k travianu?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa **legolas**
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    tam , kde mi naleju xD

Thumbs up Ako ste sa dostali k travianu?

Kedze tu je nuda , tak urobim aj ja nejaku temu
    Takze- Ako ste sa dostali k travianu?Preco Vas tato hra bavi resp. preco nebavi?
    + diskusiu nejaku by sme mohli.

Thx:girl_angel:

Pre rypalov , toto je sekcia Pokec, blbosti, ... a ta je urcena na takyto pokec , blbosti

thx

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa CITRONATORS
    Registrovaný dňa
    02.01.2009

Idea

Ja som sa dostal ku travianu tak ze som to videl hrat new spoluziakov a uz ma nebavi ale som na tom zavisly :sorry:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

ja som skusal hrat plno onlinoviek a ked som zacal toto hned som vedel co mam robit vdaka bonifacovi sice som bol lama ale ma to chytilo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Kamarat si to raz u mna zapol, ze si skontroluje dedinky. A ja ze "aha, sim city". Celkom sa mi pacilo ake to tam ma rozvinute, tak som si povedal, ze to skusim na chvilku... chvilka este stale pretrvava.ardon:
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Angelet
    Registrovaný dňa
    13.01.2009

Povodný

heh, mňa k tomu dotiahol kamarát ešte asi pred 1,5 rokom
    a odvtedy akosi neviem prestať :yahoo:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Texas
    Registrovaný dňa
    17.12.2008

Príspevok

tiez ma k tomu dostal spoluziak- tolko ma s tym otravoval az som sa nastval ze no dobre a odvtedy to hram jakosi stale....inac uz som daleko lepsi nez on aj ked to hram omnoho kratsie nez on:lol::lol:
    Ja nespamujem. Viete prečo? Lebo ESET Smart Security (antivirak) ma nainštalovaný ANTISPAM:D:D:D
    Bez goldta tu neni už žiadny poriadny spamer:confused:

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa novoty
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    ČR

Povodný

mě řekl kamarád cca. před 2 roky že našel super hru, at jdu na jeho server, jenže on hrál na speedu, ja samozzrejme lamka co to neumela, byj jsem po 14 dnech (mozna i driv, uz si to moc nepamatuju ) farma, tak jsem to smazal a rekl jsem si jaka je to stupidni hra

asi tak po mesici prisel jiny kamos a rekl mi ze bude strtovat uplne novy server cz5, moc se mi nechtelo ale nakonec me premluvil, tak se mi konecne zacalo darit a vypestoval jsem si zavislost na travianu, od te doby hraji tuut ''stupidni'' hru :rofl: :hi:

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.01.2009

Povodný

Hral som cs1.6 a niekto sa pýtal že kto je na traviane...Po asi roku hrania, ma už nudilo že sa to vždy pýtajú, tak som to skúsil a regol som sa....A odvtedy nehrajem cs

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TOMLO
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zázrivá(ORAVA)

Povodný

Bolo to asi 2 tyzdne po tom ako zacal sk1. Prisiel mi na mail pozvanka od znameho. Skusil som a uz som sa od toho neodlepil. A mam pocit, ze sa ani neodlepim
    Vždy som bol presvedčený o tom čo robím.

Gipsy :)
    Guest

Povodný

no ja som sa k tomu dostal podobne ako mno no problem je to, ze po kazdom speede si poviem super... cele mesiace kaslem na vsetko ( na skolu, priatelov, frajerku, a ...) no a nakoniec si to dopadne takto:
    ... koncim... uz nikdy viac uz na to ani nepomyslim a na dalsi speed som tu zas ardon:

Strana 1 z 7 1234567 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania