Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 37

Téma: Narodnosti , vyhody

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa pali21
    Registrovaný dňa
    25.06.2010
    Lokácia
    Lipany

Povodný

V utoku jednoznacne EQ Ceasaris 180 utok NAj a ked postavis ZRIEDLO tak ti zere ako teuton alebo heudan cize spoko
    Obrana mas viacerych Druid,Rytier,Heudan vyber jedneho z nich necham na teba Podla mna Heudan
    Sk1,Player21,Aliancia Titani
    Bola sranda,je sranda a bude sranda ! Tajny odkaz : Kuk Ta čo to tu je ???!!! :D

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Sak chcem vase nazory

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.06.2009

Povodný

Galovia maju najlepsie kone: Blesky= najrychlejsie, silne, nosnost
    Heudoni= naj. obrana proti inej jazde, vyborny utok, dobra cena oproti EC.
    Druid= super obrana, nestoja velmi vela, celkom rychli

Co ine by si potreboval? prave preto hrajem za galov stale :-)
    Ak by si potreboval čokolvek ale naozaj čokolvek, tak si to kup!

Ak by chcel niekto zahrat warcraft3 cez garenu tak napiste urcite zahrame :)

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Dobre vysvetlene...

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Tak odpovede zaujimave ak este nieco mate napiste ak nie mozte to locknut, diky angel

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa YU.com
    Registrovaný dňa
    16.02.2009

Povodný

Konecne ludom zacina blikat ze galovia su najlepsi narod Jedina konkurencia k nim je rimsky EI vsetko ostatne su pre mna sragory
    comodore

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Montana-Cans
    Registrovaný dňa
    02.02.2009

Povodný

Ti galovia su tiez podla mna najlepsi....I ked som stale hraval za germanov,galovia sa mi zacali pacit viac....Maju vyborne kone ako napr. blesk (Blesk-magnet na palice .....A v obrane je dobry druid alebo aj heuduan i ked heuduan je skor do utoku....

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Presne tak , gal germana s bleskami rozdrti jak to len ide vzdy som hral za germanov vacsinou som pozmaziaval ucty pretoze to sa nedalo utiahnut , asi priklanam sa k vam ze GALOVIA su najlepsi a preto tento SKX ich skusim

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2010

Povodný

Tak cim zacat podctate narody su celkovo vyrovnane maximalne ako to zoberes neda sa posudit len kone alebo pechotu ale celkovi narod ano kone ma naj gal rychli a zakerni blesk drahy ale silni druid do obrany ale aj heudan ako obranca nieje zli a dokaze robit peknu skodu
    ale co spehovia papaju 2 za hodinu co niejeje moc lacne
    co pechota sermiar sa nexita ani na sekeru ani na zdaleka na impa cize kazdi narod ma svoje vyhodi
    ale aj nevyhodi

poctate plati jedno ak ma niekdo cas na travik priemerne 3 hodini dene doporucuje sa gal bo obranca je dokonali

ak ma niekdo cas od 3 do 5 hodin dene celi rok sedet za travikom alebo nema moc zlatiek jedina moznost riman

ale ak sa xce niekdo fakt zahrat a uzit si hru a bude dene sedet 8 a viac hodin za travikom jedine german

german je na zacioatku neprekonatelni akdo lupi na sk serveroch netreba az tak vela abi bol dobri ,,,,,ba nadpriemerny

palkar kral zaciatku

ostepar najlepsie obranca po flanovi

sekera na tazke boje neprekonatelna

konik teuton velmi malo rimanov postavi zriedlo na 20 tak rychlo ako ger,am bude mat obrovski nadskok a artefakty nahravaju hlavne germanom ale treba sa rozhodnut ci real alebo travian

ps comodore ty niesie najlepsi gal ale najlepsi diplomat rad si pozrem co na spide zdi vimislite

ps2 kazda civilizacia moze postavit hoc co su max virovnane ale zalezi ,,,,,,od toho kolko tomu ste ochotni obetovat ,,,,,,,

ps pardom za hrubki

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2010

Povodný

A este som zabudol dodat na normalny server asi german ak som tu 8 hodin a viac

na spid asy gal alebo riman bo za 28 hodin sa da postavit aj ec aj par bleskov
    tam german straca vyhodu palok

a na klasik pop cize asi riman ale tu moze bit dobri aj german ked bude vela zlatit

Strana 2 z 4 PrvýPrvý 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania