Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 13

Téma: skx - plany

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Otázka skx - plany

Zdravim, chcem sa len spytat kedy budu na skx pridane plany, kedze prichod dedin bol o den posunuty? Je to dost dolezite. Dufam ze sa aj Ticky vyjadri.

Ďakujem

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.08.2010

Povodný

Vsak keby si cital forum tak by si vedel Ticky to pisal na forum ze plany sa presunu na sobotu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Natarske plany budu odblokovane v piatok, tak ako to bolo avizovane v sprave o prichode Natarov.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.08.2010

Povodný

Môžem sa opýtať, prečo odblokovanie plánov ostáva v nezmenený deň, veď to je dosť hlúpe, keď sme za natárkami čakali o deň dlhšie. Takto sa stratí deň. Ak sa nedali natarky pustiť v piatok mal by sa zachovať rovnaký čas a preto by sa mali plány dať preberať až v sobotu aspoň tak sa mi to zda rozumné.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

V podstate tieto dve casti spolu suvisia iba ciastocne. Kedze nemohol nik prebrat natarku v piatok, ale az v sobotu, bola rovnaka startovacia ciara a preto nie je dovod na posun planov o den neskor.
    Naposledy upravil Ticky; 18.08.2010 o 22:13
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

podla mna je to tiež divne že je to na piatok a nie sobotu... takže ale prežijeme to čo už

len tak mimochodom ticky citoval cely prispevok ktory bol pred nim a za to ja dostavam upozornenie alebo aj bod

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Tak speed bude opet spusteny

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

excel to vies aj majster tesar sa raz potkne, ale uz je to opravene

snad vsetko prebehne ako ma a nebude sa to predlzovat ako minuly tyzden

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.08.2010

Povodný

Ok Tak ak budú plány odblokované v piatok mohli by sme dostať aspoň čas kedy sa to udeje a nech je v rozmedzí +- 1 hodiny a nie 10. Napr. ja som tu v piatok keď malo dôjsť k odblokovaniu natárok čakal celý deň. A nakoniec to bolo až v sobotu. Som len človek a teiž mam aj inu prácu a tiež aj iný hráči, takže by to bolo fajn ak by mohol byť ten čas presnejší a aj podľa možnosti splnený.
    Poprosím Tickyho o dopoveď ak by to bolo možné.

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    12.11.2009

Povodný

Ked je este nieje na CZX registracia iba na CZ3 tak to tipujem po 30augusta

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania