Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 25

Téma: Taktika Speed

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.06.2010
    Lokácia
    Humenné

Povodný Taktika Speed

Zdravím,

Mám otázku..

Chcem začať v speede hrať, naplno (budem mať plno času) a tak ..chcem zistiť aka taktika by bola najvhodnejšia pre Germána..

Podľa mňa by bolo dobré ísť bez úloh..stavať len pálky..ale to by som mal populáciu 9.
    Všimol som si, že hráči na jednom speede maju pop 15, ale maju najviac nafarmen za 1 deň (ochrana este je , len utocili na oazy) ..a tak chcem sa spytat..co mohol mať postavené (nafarmil 2173) .. Viacej hráčov malo pop 15 .. tak neviem

Hl.b. 3, stavenisko, kasárne = 9pop

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bavor
    Registrovaný dňa
    17.11.2009

Povodný

napr. drevorubača nech mu to hodí aspoň nejake drevo do produkcie ktoré je dosť potrebné na pálky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

no je dobre ist na zaciarok s ulohami ako posrav drevorubaca atd... a zhruba okolo ulohy kde posielas obilie by som uz zacal cisro rovit palky a jak nejsi zlatkar ze pouzivas NPC tak popri tom aj obilne polia..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa assasyn
    Registrovaný dňa
    01.12.2009

Povodný

moja overena taktika:chod bez uloh,z prvych surovin postav HB 3lvl,sklad sypku,trh,a ked ti budu chodit dalsie,zlatkuj zhromazdisko,kasarne a potom uz len palky,do konca ochrany bez farmenia ich spravis urcite 25.dalej uz vies co mas robit
    <volam sa ako sa volam a neviem ako sa spravat na travian fore>

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Montana-Cans
    Registrovaný dňa
    02.02.2009

Povodný

Assasyn,takuto taktiku pouzivam aj ja ale na normal servery...Tam som schopny spravit 23 palic ked je ochrana 3 dni...ale da sa s toutou taktikou ist aj na speed ale urcite budes mat väciu armadu ako 23 palic

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa assasyn
    Registrovaný dňa
    01.12.2009

Povodný

spravis 25 ak nepostavis ani jedno surovinove pole okrem obilia,a robil som ich bez farmenia,takze ak narazis na vycistenu oazu tych 30 spravis
    <volam sa ako sa volam a neviem ako sa spravat na travian fore>

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa YU.com
    Registrovaný dňa
    16.02.2009

Povodný

Ja hravam sice galov, no raz som hral aj germana a osvedcilo sa mi ist podla uloh po 19-20 ne som si isty kde si vyberas ci armada alebo ekonomika a dostanes ulohu urobit dve palky nasledne potom skoncit s ulohami a klikat uz len palky to ti bude vychadzat cca kazdu hodinu 1,5 palky hotove to mozes niekedy v podvecernych hodinach teda 12 hodin budes robit len palky to znamena cca 18 palok za tych 12 hod plus 2 palky co si robil ulohu plus 2 palky co dostanes suroviny za splnenu ulohu vyrobit palky teda spolu cca 22 palok a mozes zacat farmit rano o 0600

Druha mnou prefervanejsia taktika, kamaratov nahovoris aby si zalozili ucty splnili ekonomicku ulohu urobili popku 50 a nasledne ti posielali vsetky suroviny, nakolko s tebou nemaju rovnaku IP ani zastup mozu ti posielat neobmedzene ( ked mas sikovnych kamaratov uz v ochrannej dobe ti budu schopni posielat kopy surovin, teda vyrobis kopec palok uz v ochrane ) a nasledne sa ti bude s prehladom lahko farmit okolie. A keby cosi ty si pravidla neporusil, to sa na teba dohodli a sabotovali ta posielanim surovin to je ich porusenie pravidiel nie tvoje. Verim, ze su top hraci co hraju poctivo, no ja si na to nepotrpim, dolezity je pre mna vysledok, ne sposob akym som ho dosiahol...

Takze vela stastia

PS: Ak ides na jesenny CZX suradniciam -/- sa radsej vyhni

comodore

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2010

Povodný

smog mozem sa spytat na aky speed sa chystas ??

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.06.2010
    Lokácia
    Humenné

Povodný

Citovať Originál od User Zobraziť príspevok
    smog mozem sa spytat na aky speed sa chystas ??
    nwm, pondelok alebo utorok kupujem netbook takze budem na nete skoro stále aj v noci..a potom uz len staci počkat do piatka, nejaky speed bude určite a je to

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2010

Povodný

som sa pytal na aky sa chystas a nie ze ci si ides kupovat nootbook... ale to je jedno ak chces poradim ti 6.8.2010 sa spusta speed na bosne a hercegovine idem tam aj ja zadrtit za germanov ale upozornujem je tam 8k hracov tak asi to nebude az taka kvalita ako an ceskom alebo na slovenskom

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania