Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 24

Téma: Medaila

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.06.2010

Povodný Medaila

mam otazku...kedze sa regnem na novy server v nedelu o 23:00......a budem prvy v obrancoch tyzdna...pride mi medaila aj ked mi nezomrel ani vojacik?

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia
    v panelaku ale budem mat dom

Povodný

fuha neviem kedze su teraz aj 7 dnove zaciatocnicke ochrany tak som trochu zmeteny - ale pochybujem = pravdepodobne vtedy top obranca ani nieje

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

ak zacne server v piatok medaile sa nedavaju.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

na sk1 sa davali.. ale davali sa az o 6 rano lebo vtedy zacal server... cize by si sa na new musel regnut o nejakej 5: 59. ale doporucujem tak okolo 5:55 aby sa ti nestalo ze ta databaza nezaznamena...

Co sa tyka toho ci sa medaile davaju aj 1 tyzden tak to je samozrejme. vsak ty co utocia na oazy... plus su v staviteloch tak tam sa o ne bojuje. A za branenie ju dostanu tí ktorí sa na server registrovali ako posledny pred udelovanim....

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia

Povodný

pochybujem ze sa daju tim co sa zaregistrovali ak oposledni na servery

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Hej ide to tak. teda aspo na sk1 to tak bolo u aliancii. Nase sesterska aliancia sa nahodou vtedy zalozila tesne pred koncom hlasovania a bola myslim ze 7 v obrancoch s 0 bodmi

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

normalne servery sa zvacsa zacinaju v pondelok,stredu a piatok a to vzdy o 6.00 rano. Ked je ochranna doba 3 dni tak sa medaile udeluju aj hned prvy tyzden po zacati servera ale to sa netyka piatka, v tomto pripade sa prve medaile udeluju az na ten dalsi tyzden.

Na sk1 sa toto nevstahuje lebo tam bola ochranna doba 7 dni

k tvojej otazke; je vlastne v podstate jedno kedy sa ty sam zaregistrujes, lebo kebyze sa stane to co pises ty a server sa spustil v piatok tak by tu medailu nemal nikto, ale kebysa spustil v stredu tak to by prvym hracom na serveri skoncila ochranna doba v sobotu o 6.00 rano a obrancovia by mali cas( v tomto pripade 42 hodin)nazbierat neake obranne body. Je este pripad ze by nikto na nikoho neutocil pocas tohto casu a tym padom by sa medaile tiez nedavali, ale to je skor sience-fiction

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia

Povodný

lukas nemozem s tebov suhlasit
    pretoze mam pocit ze ked sa server zacian v piatok tak sa bojuje o medaile- stavitela, lupeznika a utocnika

Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

to je pravda zalezi od toho kedy zacne server... sk1 zacala pondelok o 6 cize preto to asi tak bolo...

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia

Povodný

to hej ale zda sa mi ze v piatok ked zacne tak medaile dostanes zastavitela utocnika a lupeznika

ale niesom si isty

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania