Strana 2 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 108

Téma: Pomoc

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia
    v panelaku ale budem mat dom

Povodný

vlcko: a co mat MC15 vedla 4446 a posielat si surky? take nepoznas? + iba lamka bude stavam 1oo% off v 4446 pretoze tam musis potom stale posielat obilko + lukas ta tvoja taktika je hodna na speed a nienormal server

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

Preto existuje niečo ako primárna a sekundárna offka Netreba riešiť či stavať v 4446 alebo 11115, postavím to proste v oboch

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia

Povodný

to si zabil

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

dano speed som hral doteraz 2x, ten prvy som skoncil asi po tyzdni a momentalne hram druhy na czx2, inak vobec speedy nehravam, a ani neako extra nezlatkujem, len co potrebujem

best posielam ti jedno videjko ktore bolo uz dnes na fore, jedna sa jednu z najvacsich armad,a mozno to je ta naj.
    http://www.youtube.com/watch?v=stgnkp1rPi8
    ofka je postavena v klasickej dedine a su tam aj velke kasarne a velke stajne

keby som to robil ako ty tak mam v hlavnej dedine v tomto pripade mc15 obilne polia len na neakej urovni 15-16, vysie by som ich nedal lebo my zaberaju miesto kasarne, stajne, dielna, kovacska, akademia,

v mojom pripade by som mal v hlavnej iba sklady a sypky a tym by som dosiahol produkciu obilia aj na maximalnej urovni,

samozrejme je troska potrebny aj artefakt

vyhod to ma niekolko
    ked rozbijes svoju off tak ju vo vedlajsej dedine postavis 3x rychlejsie alebo aj sa mi neraz stalo ze som si len prehodil nazov mojej off dediny s neakou bocnov a katovacie utoky na mna isli pre mna bezcennu dedinu ktoru som ani nebranil. Takto staci protivnikom utocit na tvoju hlavnu. Nepomoze ti zmenit jej nazov lebo hlavna zostane hlavna

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

taktika pre germana farmit farmit farmit. V 1 dedine najprv off ktoru miniem na arty a potom tam deff... a v hlavnej plus vedlajsej MC robim offky... v ostatnych dedinach ostepy... samozrejme po case musis mat niekoho kdo ti pomaha zivit.... lebo ked v all dedinach robis armu tak pocase sa obko zacne minat...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Myslím že túto polemiku nemôže nikto vyhrať vzhľadom na to, že každý z diskutujúcich vníma hru z inej perspektívy.
    Pre niekoho kto má zlatky (aj keď len na to čo uzná ako potrebné) nieje problém si vystavať v MC polia na lvl 18-19, a živiť kľudne aj dve slušné armády, ale pre niekoho kto je ochotný investovať akurát tak do zvýšenia produkcie, aj to si občas rozmyslí či nezapne len +25% obilia je to pomaly v ríši snov, takže si logicky postaví armádu v hlavnej dedine, v tom lepšom prípade je to aspoň trocha slušné MC, aby potom nemusel pri posielaní armády riešiť jej živenie pretože logicky nemá pravdepodobne ani dosť času aby počas celej doby trvania útoku a prípadnej cesty nazad preposielal z hlavnej obilie do dediny s offkou.
    (to že takýto hráč by sa mal zamerať skôr na obranu teraz neberiem v úvahu, pretože niektorí sa potešenia z útočenia jednoducho vzdať nechcú aj keď to nezvládnu dostať na top úroveň).

Tej poznámku o speedoch celkom nerozumiem, vďaka násobnej produkcii surovín a teda aj obilia sa tam samozrejme pohybujú väčšie armády, ale keďže v tom pomere rastie aj obrana tak princíp ostáva ten istý či nie?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2009

Povodný

Ja obhajujem offku v maine, v mccku. A to pre mna z jednoducheho hladiska, ked na vas idu utoky, musite branit aj MCcko, kedze tam mate obilne polia, ktore si nemozete dovolit stratit a musite branit aj obycajnu dedinu, kde robite offku, kedze vam dedinu mozu prebrat/zburat. Takze potrebujete 2x tolko deffu ako normalne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.09.2009
    Lokácia
    Svätý Jur

Povodný

Citovať Originál od canterbury Zobraziť príspevok
    Ja obhajujem offku v maine, v mccku. A to pre mna z jednoducheho hladiska, ked na vas idu utoky, musite branit aj MCcko, kedze tam mate obilne polia, ktore si nemozete dovolit stratit a musite branit aj obycajnu dedinu, kde robite offku, kedze vam dedinu mozu prebrat/zburat. Takze potrebujete 2x tolko deffu ako normalne.
    Mas pravdu na to treba slusnu deff ally . A Kebo poznam take a aj take vzdy robim .
    sk1 3.vek - Vlcko [Demons]
    sk1 4.vek - QuickShare [Bzdochy]
    sk1 5.vek - Sammael [NA™]
    1/2veku
    sk1 6.vek - Vlcko4 [PEGAS]

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia

Povodný

prsne takze podla mna by sa mala robit hl. off v MC

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Ak mas zlatky a aj kopu casu, v pohode to sprav ako 7PH na byvalom sk1...Staci ak mas semeno na cely acc a ides, farmis a v pohode to uzivis
    Naozaj
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Strana 2 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania