Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 30

Téma: Na nulu.. :(

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

jaaj - vsak su aj takyto hraci potrebny na vyvoj hry

konecne neake zaujimave logy zo speedu,a nie co sem davaju neakych 20 000 pesich a 10 000 koni

je to aj pekne nacasovane

co by som vyzdvihol tak ten prvy hrac nacal hradzu, druhy hradzu dorazil a treti znicil tym padom div, keby ti prvy dvaja neznicili hrazdu tak by ten div urcite neisiel na 0

ina velmi pekna praca

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2009

Povodný

Mily jaj,

Minutus nehral svoj prvy speed a my, ktori sme mali moznost sprevadzat ho VSETKYMI velmi dobre vieme, ze boli speedy kedy dokazal, ze AKAKOLVEK podoba potrebnosti pre alianciu mu nie je cudzia ( nehovoriac o jeho dualistoch Fortisovi a Piesockarovi, ktori mavali vlastne ucty ). Niekolko speedov si cely SKX robil srandu z Morhakov, ze sa mlatia cely server a na koniec nemaju jeden poriadny utok na div - ked zmenia taktiku, tak to tu zase mame reci, ze je to hrac na jeden utok.
    Ja sa pridavam k tym, ktori - nech uz je uroven speedu akakolvek, gratuluju ally Sun, Morho a spojencom k vitazstvu.

Janyemm

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa errrust
    Registrovaný dňa
    08.06.2010
    Lokácia
    skx jedine

Povodný

pre dementov ako BEST PH alebo podobne ktori maju 10 rokov a zbieraju prispevky,tuto temu som zalozil do spravnej temy takze nespamujem ak ked uz tu jedna diskusia o skx je,ale kedze ty musis byt velmi zaujimavy tak napises ze ja som spamer
    lama,nevies hrat travian,no mas najviac reci,kazdemu rozumnemu cloveku musi byt z tvojich prispevkov jasne,ze tvoj vek je sice dvojciferny ale vyskytuje sa tam len jednotka a nula

zalozil som tu temu preto ze som vo vedeni jednej aliancie ktora spolupracovala s o O o aj s majom a bola skoda ze nam ten div katli s 160k pretmi a 80k EC a 15k katmi,morho na svoju v poradi piatu hru vrade konecne postavilo div,no zasluzene,ajked na svoju stranu zlanarili polovicu servera,no mali najviac deffu aj hracov,takze si to zasluzili
    Hocijaká podobnosť mojich príspevkov s gramatikou slovenského jazyka je čisto náhodná

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.08.2010

Povodný

Tak milý ľudia a hráči ja som tu za staviteľský účet majky. Všetci sa tu oháňate veľkými rečami tým myslím tých čo očierňujú ally SUN, Mor-ho a spojencov. Píšete tu, že aké je to keď sa niekto presťahuje na koniec mapy a tam robí búračku ale veď to je bežný postup a robila to ally NNN, oOo, Mor-ho a každá iná. Ak chcete pochopiť zmysel tejto hry tak si uvedomte niekto je tu aby celý server škodil a zbieral body a ďalší aby rozhodoval na konci jedným útokom. Za tie útoky na mjm5 a poklonu, ktorá tu niekde bola ďakujem snažili sme sa to načasovať tak aby nedošli barany posledné . Píšete tu, že div postavila polovička serveru ku príkladu ak je polovička serveru 170 hráčov tak tých zvyšných 830 aktívnych hráčov je asi potom nič. z toho mala ally slovania oficiálne 143 hráčov čo pomáhalo a oOo len 80 ale to je to aký ma kto staviteľský tím a ako ten dokáže veci pripraviť. Za tú deff. a za víťazstvo ďakujem všetkým zúčastneným spojencom vďaka, ktorým stojí div. Pre tých čo tu chcú písať overené info atď. nepíšte tu prosím hlúposti mjm nedal dole ríman ale gal na 0 takže tie jednotky čo su niekde pod mojím príspevkom sú šerimiary a haduani + katapulty.

pár logov z nášho divu a pokusu o ukradnutie artefaktu na pevnosť + jeden z útok na plán, ktorý sa súperom podarilo ukradnuť ale nás to nezastavilo. Tie logy z divu budú len tie čo nás poškodili ostatné budú v kronike.

http://travian-reports.net/sk/report/8398351a498
    http://travian-reports.net/sk/report/83989c0dafb
    http://travian-reports.net/sk/report/83994077b46
    http://travian-reports.net/sk/report/840056e93b1
    http://travian-reports.net/sk/report/84006113d1e

Registrovaný dňa
    08.06.2010
    Lokácia
    skx jedine

Povodný

Takze ta mala lupez zorganizovana barlezzovcami malo byt take spestrenie nech sa nenudite
    Inak peto,ak si vsimnes od priecky tak 750 vyssie su uz len same farmy.Vas bolo 170,nas bolo 80 dokopy
    Devil to ratal dokonca dva krat,tak aspon uznajte ze nato ze polka hracov z o O o hrala rekreacne a vy ste vsetci svietili na modro cely server ste to nemali az take tazke.
    A dalsia vec,jeden nemenovany hrac s velkym H ktory postupom casu zrusil ucet mal v polke hry vyrobenych tolko katovaciek ze by ste sa s divom nedostali ani na uroven 50
    Ale to je vsetko keby,takze gratulujem vitazom,zimny uz bude o inom..
    Dufam ze vercia T4 pritiahne viacej hracov,lebo aby koncilo server aktivnych 800 hracov tak to je bieda,a vy sa potom cudujete preco slovakom neprisudili jeden ten kvalifikacny..
    Hocijaká podobnosť mojich príspevkov s gramatikou slovenského jazyka je čisto náhodná

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.01.2009
    Lokácia
    v kleci

Thumbs down asi tak

upřímně když čtu některé příspěvky tady vidím rudě. Co je to za nesmysl, že Morho nalanařili polovinu serveru, aby mohli postavit. Prosím pokud nemáš zaručené info ze serveru nezveřejňuj to. Nápad postavit div byl vedení ally SUN, tedy můj, myshiska a Petera z účtu majky. Morho jsme do toho zaháčkovali my. Odvedli tam velký kus dobré práce a uznání jim právem patří, stejně jako ostatním spojencům. Podívej se na profil mojí ally tedy ally SUN. Většina z těch spojek byla uzavřená ještě předtím, než jsme vůbec s nápadem stavět div přišli. Ano pravda je, že jsme tomu věnovali hodně času a div nemůže postavit někdo kdo kliká rekreačně. To uznej. Nevím odkud bereš jistotu, že jsme celý server svítili modře. Leda by jsi měl u nás špeha a o tom si dovolím silně pochybovat a upřímně se tomu zasmát. Ano měli jsme hodně deff a pokud by tě to zajímalo tak já osobně jsem měla jenom falanx přes 200k a k tomu slušnou jízdu. Ale to je vedlejší. Nemyslím že je na místě tady očerňovat ally Morho, že museli nalanařit polovinu serveru, aby postavili div. Oni totiž nikoho nelanařili právě naopak. MY jsme byli ti kdo je vyzval ke spolupráci. A spojko s nimi jsme měli už asi 14 dní po začátku serveru. A spoustu dalších a v tu dobu jsme o stavbě ještě neuvažovali ani ve snu. O jedné věci tě ujistím. Jak bude vypadat další skx netuším a nechci to vědět. Ani nebudu, protože ally SUN na skx skončila. Již nebude nikdy víc. Nebo možná bude, ale nebude mít absolutně nic společného s naší ally. To je všechno co jsem k tomu chtěla. Pokud není tvoje informace ověřená nešiř tu prosím fámy. Děkuji tigress
    tigress skx, přece nebuzeruju ty SUNky bezdůvodně :D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.08.2010

Povodný

errust ďakujem za gratuláciu, ale to ak hráč napíše, že hrá len rekreačne tak tomu ja neverím poznal som takých hráčov čo mali také reči a hrali to vždy na plno lebo hráč čo hrá rekreačne nebude mať 30 dedín a pop od 20 do 30k. rekreačý účet je fakt.. len taký, že nehrá na servery veľkú rolu. A nejde o to koľko nás bolo ale o to ako sme spolupracovali...

ja vám všetkým prajem veľa zdaru na traviane a skx hádam nová verzia priláka nových hráčov... a nepokazí dojem z hry...

Registrovaný dňa
    08.06.2010
    Lokácia
    skx jedine

Povodný

Rekreacny ucet-priklad ucet mikinko,klikal sice v natarke ale na svojom ucte nemal skoro ziadnu armadu.
    A aj takychto ludi sme ratali do toho porovnania morho vs oOo v as 170 nas 80
    Ale nechajme to uz,treba si dat aj pauzu chvilu od traviana

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Xg4mrz
    Registrovaný dňa
    28.11.2008
    Lokácia
    Doma

Idea

to errrust:
    nechcem ťa buzerovať, ani nič podobné... pomáhal si, určite, ale prosím, nezhadzuj seba a naše spoločenstvo, do ktorého patrí aj naše o O o...

a ohľadne Doniho... na strane 2 myslím sa ozval nejaký skiller, že Doni nič nedokázal, nech dokáže to, čo Minutus a neviem aké drísty...
    - myslím si, že každý v o O o mal svoju úlohu, ktorú si plnil na 101%, samozrejme vrátane Doniho... to že ho nepoznáte neznamená, že hrá travian prvý krát a že v živote nepostavil armádu hodnú Divu. Jasné, lepšie sa hrá na účte s 5 ľuďmi ako sám... tak prečo by mal Minutus a pod. byť na tom horšie?
    Nemá zmysel o tom debatovať, lebo každý vidí len to obmedzené čo má pred sebou (podaktorí len to čo vidia na fóre).

Enough....

x X x

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.11.2008

Povodný

Citovať Originál od errust
    vy ste vsetci svietili na modro cely server ste to nemali az take tazke.
    toto ma dojalo

niekedy boli aj v pobednych hodinach problemy s naklikom divu (to už je čo povedať)

Strana 3 z 3 PrvýPrvý 123

Pravidlá prispievania